2009 Kasm Anneleri

canım hakkında hayırlısı olsun inş. inş. bir sene sona sende bebşne kavuşursun senin hamile kalman zor olmamıştı demi yani istediğinde kaldın ben uğraştımda onun için diyorum canım ya allahım bir daha yaşatmasın böle bir tecrübe. evet hamişlerin akşamı yok ama dedimya kahve beni erteledi biraz neyse snede kaçmışın canım ii geceler

Evet canım çok beklemedim ama yaşım geçiyor gitgide..yine bekletmez inşallah. Sana da iyi geceler canım hayırlı sağlıklı hamilelikler diliyorum

ohh ohh yaşasın avatarıma resim koydum tickerda yaptım kendimee kolaymış be yerini bulamıyordum

kimse yokken eksik işlerimi tamamlayım bare dedim :)) uykucular nerdesinizz

ben geldim canım günaydınnn yeter da uyuduğum eşim 23 nisanda görevli bende net karşısında süt içiyorum yoksa içim pır pır ediyo sen niye uyuyamadınki

ben geldim canım günaydınnn yeter da uyuduğum eşim 23 nisanda görevli bende net karşısında süt içiyorum yoksa içim pır pır ediyo sen niye uyuyamadınki

sen geldin ben çıkmışım demekki uykum çok hafif derin uyuyamıyorum erkenden ayaktayım kimse yok diyee tvye bakıyim dedim tnt diye bir kanalda çok güzel bir filme rastladım susan sarondan mı neydi yerimsenibenokadın oynuyor

kızlar hala yatıyormusunuz aşkolsunnkaydirigubbakcemile3

anlasilan burda muhabbet ogleden sonra basliyor.bu durumda benim eve acil net baglatmam lazim. hiziniza yetisemiyorum kizlar

ay sukur kimseyle konusamadan cikcam zannettim.benimde halen 9. hafta devam ediyor. umudum 12 haftayi doldurup bulantilarimin hafiflemesi.ondan sonra anneligimi ve ev hanimligimi ve diger islerimi takip edebilirim umarim

ay sukur kimseyle konusamadan cikcam zannettim.benimde halen 9. hafta devam ediyor. umudum 12 haftayi doldurup bulantilarimin hafiflemesi.ondan sonra anneligimi ve ev hanimligimi ve diger islerimi takip edebilirim umarim

inş canım tez zamanda geçer canım bende olmadı kusma bulantıı 10.haftada bi hassasiyet oldu ama istifraya kadar varmadı bende kanamadan çektim herkesin bünyesi farkklı iştee sağlıklı sıhhatli doğsunlar hayırlısyla unutucaz çektiklrimizi inş

tekrar seve seve yemek yiyebilecekmiyim diye dusunuyorum.sanki daha once iki tane dogurmamisim gibi.

Allah bağışlasın ooo tecrübelii annesinn yakaldım senii şimdi sorulara geçiyimm çocukların büyükmü cinsiyetlerii ne doğumların normalmiydi canım çok meraklıyım yawsskaydirigubbakcemile2

Günaydın bayanlar:)
ıçindeki çocugun bir parçasını bile olsa hala yaşatabilen bütün arkadaşlarımın ve elbetteki bebişlerimizin bayramını kutluyorum....

İçindeki çocugun bir parçasını bile olsa hala yaşatabilen bütün arkadaşlarımın ve elbetteki bebişlerimizin bayramını kutluyorum....

ay canım çok incesinn valla yasak olmasa bende hoplayıp zıplayacam bugün

senin bebiş nasıl iyisin dimii bene bugün 12 haftalık oldum yaa havalardayımm

İçindeki çocugun bir parçasını bile olsa hala yaşatabilen bütün arkadaşlarımın ve elbetteki bebişlerimizin bayramını kutluyorum....

tesekkurler martseninde bayramin kutlu olsun
ya ben gec goruyorum gelen mesajlari.kusura bakma destna
hmm cevaplara gecelim.şakkıdı
buyugum oglan mayista 6 bitiyor.
kucugum kiz 5 yasinda
ikiside cok sukur normal dogumdu.
insallah buda oyle ve rahat olur:ecrin_bebe:Saruboceq:

ohh maşallahh bi kız bi oğlun varr Allah bağışlasınen iyisi normal

bende normal istiyorumda bakalım ozaman durum ne gösterir fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…