2009 Kasm Anneleri

kızlar ben gelinceye kadar çok sohbet edin akşam cnm sıkılır okurum ben şimdi kocişle yürüyüşe çıkıyom hepinizi ve bebişlerinizi kocaman öptümŞeniz

oldu canım sen gez biz burda yazalımmm
yaz kızım kerevisss kaydirigubbakcemile3

o nası iş nan yasakkelime
neyse biz de yarın tatil o zman gitcez gezmee :dilcikar:

evet kartanesi bizede tatil hıh bizde gezerük ama hava soğuk ya yatarım ben evde ohhh

ayy canım simit ayran istedi

bende istiyom aynısından cokacimcoook

ya benimde hem simit ayran
bi de çukuk kraker istedi
ben gidem de alime birz kraker alam
piss karakızzz senin yüzünden

nan ben naptım hep bu ufaklıkların yüzünden alın getirin diyos almıyolar
ama benimde canım istedi

evet ya hava çok soğuk
bizde belkim ada işini iptal ederiz o zaman
bu havada insanın gidesi gelmez hele deniz de çok eser

karazeytin, alanya07, aseba, dilmuh, ebisce, incisu, karakızz+, Kartanesi, kendimce, merveburc, sgumus, xnazox

bir sürü olmuşuz ama konuşan yok beee

burası hamiş ve pis boğazlar yeri :CüvCüv:
özellikle yenecek şeylerden bahsetmeyin iğrenç olsa bile
her an birimizin canı çekebülür :sm_cool: :teytey: :icecream:

evet ya bak sen şimdi oraya şunu koymuşsun canım istedi :icecream: kaydirigubbakcemile

evet ya hava çok soğuk
bizde belkim ada işini iptal ederiz o zaman
bu havada insanın gidesi gelmez hele deniz de çok eser

tebi tebi hava soğuk gitme üşürsün hasta olursun :jeyyar: kendim gidemiyom diye sölemiyom sırf seni düşündüğüm için sölüyom :jeyyar: sen al yaptıkalrını bana gel en iyisi birlikte yeriz cokacimcoook

pisboğaz çubuk hala yemek derdin de baksana klava:
en iyisi öle yapalım ama sen gel ben seni burda bir şişmanlatayım da gönderem:dance:

dilmuh senin gelişmeler yok kız hiç listede ne oluyo ne bitiyo yazsanaa

canım ben dün doktora gittim ikili testi yaptırdım ense kalınlığıda 1,2 çıktı.haftayada kan tahlili sonuçlarını almaya gideceğim.haftaya gittiğimde cinsiyetide soracağım valla meraktan çatladım.bu arada yaş 22.eklersin dimi sen listeye.aaaa nazar boncuğuda isterim

Nesliiimmmm nice yıllara canımmmmmmm Şeniza.s.
ayy inanmıyorum yaa 9 ayı beklemeden çıkıcak bu gidişle :lepi::nazar

kasımın güzel anneleri sonunda buldum sizleri benide aranıza alırmısınız benimde sat tarihim 29 ocak

hoşgeldin canımm...a.s.

kızlar ben hamile kıyafeti daha almadım ama herkesin giydiği bol bol bluz gömlek aldım ama pantolon bulamadım burda.istanbul avrupa yakasında varmı güzel hamiş pantolonu satan bi yer.

dilmuh sen tam olarak nerdesin caniko ? fatih'de ebru'nun outleti var bi de beyoğlunda bi pasaj var, h&m nin falan hamile ürünlerini getiriyo..o marka normalde türkiyede yok bilirsin...

kızlar yaww en ufak bebişi olan benim aranızda herhalde ben daha 8. haftanın içindeyim:ecrin_bebek:

ayy kıyamam ona ben... :asigim:

yaa nedir bu simit muhabbeti yutkunmaktan telef oldum beeeee klava:

ben dayanamıcam kızlar gidip uzanayım biraz...bugün hiç iyi diilim...nazar değdirdim kendime iyileştim diye diye senağlama

yaa nedir bu simit muhabbeti yutkunmaktan telef oldum beeeee klava:

canım bu hafta olarak bizden büyük olan cadılar -tatlicadiarzu-
bize iş yaptırmak istediler
koş simit al gel dediler emme
hepimiz pis boğaz ve :CüvCüv: olduğumuz için canımız çekti hepsi bu

Anam geçmişi okumaktan yazı yazmaya sıra gelmıyorkii
kartanesı canım saol
ıns. listeye yazdıgın gıbı 1 kız,1 erkek olur
kocam kız hastası
ikiside erkek olursaa
cok uzulcekkk

ooofff sen de çok uzaktaymışın canım yaa...:1shok: valla fatih sana çok uzak be gülüm... aksaray taraflarında oluyo....gamyoncuiremsu

yok canım banada gezme olsuneşim fatihte çalışıyo o ben gitmeden önce bi yerin bulsun sonrada ben hazıra konayım.ya şurda bir buçuk ayım kaldı sonra doğuya taşıncam nerden ne alsam o kardır.hani burda daha çok çeşit varya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…