2009 Kasm Anneleri

ooooo erkek bebişler çoğunlukta görünüyorrr
bakalım bizimkiler ne olucak

güzel anneler ben daha öncede dedim arkadaşlar biz kız diyo bir erkek kocişle şu çin takvimleride kız
diyo banada erkek gibi geliyo bu arada mayısın ilk haftası belli olurmu acaba dr gitsem meleğimi görmeye

tamam ya kızmayın kim yaptıysa teşekkür edrim bikere ben aöf okuyorum evde boş durmim diye
kociş izin vermiyo çalışmama benimde cnm sıkılıyo 2 ünv yani al diplomaları asarız duvara diyo

güzel anneler ben daha öncede dedim arkadaşlar biz kız diyo bir erkek kocişle şu çin takvimleride kız
diyo banada erkek gibi geliyo bu arada mayısın ilk haftası belli olurmu acaba dr gitsem meleğimi görmeye

olur heralde tahmini
yazdım ben alanyaya erkek

aseba bak hormanlar diyorum zıp zıp zıplıyo diyorum aglarım şimdi kocişde susturamazkaydirigubbakcemile5

yaa ben silmedim bu car-dı kartanesi beni çıldırtıyo bugün
ne kız sen bizi birbirimize mi düşürcen

sorma yaa zaten iyilik yap at denize demişler :dilcikar: kıymetimi bilmiyo burda kimsee

aseba kıız tam ben düzeltirkenee sen de düzeltmişin ondan öle olmuş yaaniii neyse bi daha olmasın laelaelaelaelae

tamam bee
bundan sonra yapmıcam işte al liste senin olsun
alla alla sizin işleriniz karışık ben napam
birini düzeltirkene diğeri çıkıyo benneyaptımki

tamam ya kızmayın kim yaptıysa teşekkür edrim bikere ben aöf okuyorum evde boş durmim diye
kociş izin vermiyo çalışmama benimde cnm sıkılıyo 2 ünv yani al diplomaları asarız duvara diyo

hımm iyi madem -tatlicadiarzu-

:roflol: :roflol:
işte tam olarak yapmak istediğim buyduu aranızı bozmak :roflol: grup oluşumlarını engelemeye çalışmak naniknanik

şaka kız şakaa düzelt tabüü aa herşeyi devletten beklemeyin canım eccük de siz el atın şakkıdı

kızlar ben gelinceye kadar çok sohbet edin akşam cnm sıkılır okurum ben şimdi kocişle yürüyüşe çıkıyom hepinizi ve bebişlerinizi kocaman öptümŞeniz

ama benim bir arkadaşım vardı 2.5 aylıkken hamile kyafeti giydim diyo seninki neden şişmiyo diye beni deli ediyo

aman ne takıyon sen kıs onalrı boşver he de gitsin herkes farklı bak bana misal ben bildiğin bir çıbık krakerim kaydirigubbakcemile3

kızlar yaww en ufak bebişi olan benim aranızda herhalde ben daha 8. haftanın içindeyim:ecrin_bebek:

koş nan bana simit ayran kap gel bakem ufaklık kaydirigubbakcemile

anammmm :1shok: sen tee oralardan döversinde bızı kafamçokkarıştı

kızlar ben gelinceye kadar çok sohbet edin akşam cnm sıkılır okurum ben şimdi kocişle yürüyüşe çıkıyom hepinizi ve bebişlerinizi kocaman öptümŞeniz

o nası iş nan yasakkelime
neyse biz de yarın tatil o zman gitcez gezmee :dilcikar:

ya benimde hem simit ayran
bi de çukuk kraker istedi
ben gidem de alime birz kraker alam
piss karakızzz senin yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…