2009 Kasm Anneleri

elifsuncum ne kadar şanslısınki baban var ve ona müjdeli bir haber verebiliyorsun torunun olacak diyorsun.bende mezarı başına gidip müjdemi verdim babacığıma dede olacaksın babacığım demiştim.

:1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canım başın sağolsun,çok üzüldüm yaaa kendimi çok kötü hissettim
allah sabır versin, babacığının ömrünü sana ve bebişine versin inş....

elifsuncum ne kadar şanslısınki baban var ve ona müjdeli bir haber verebiliyorsun torunun olacak diyorsun.bende mezarı başına gidip müjdemi verdim babacığıma dede olacaksın babacığım demiştim.

ayy canım benimmm...üzülme napalım...herşey allahtan...allah babacığını almış ama şimdi de bi melek gönderiyo sana....

valla bizdede herkes sevindi ama sanki kayınpederim çok fazla heyecanlı degil gibi sadece tebrik etti falan ama ne bileyim sonuçta onun kızında ikiz torunu var belki ondan dır..kayınvalidem çok sevindi ama hatta demiş haftada mutlaka balık yesin ben yaparım çagırırım falan filan bir sürü plan yapmış söyle yaparız böyle yaparız diye...he he dur gııı benimki tekmeledi bile dermişim...:roflol::roflol::roflol:

unigue cim en iyisini yapmışsın ben heyacan şaşkınlık kimseye de söyleyemedim akşama olmak bilmedi işyerinde ..

biz plan yatık
kayınpederime giderken pasta yaptırcaz üstüne müdür ben geliyorum diye yazdırcaz
annemlere tam karar ermedik kafamızda 2 plan var
ya kargoyla ultrason resmini göndercez not yazıp
yada anneme diycez hafta sonu geliyoruz bi misafir var dicez güzel hazırlan :roflol:
sonra misafir nede dediklerinde dokuz ay sonra burda dicez
hangisini yapsak kararsız kaldık :roflol:

julliet ben de herkese bi kart atmayı düşünmüştüm ...mesela kayınvalidem ''bebek olunca sigarayı bırakıcam'' diyodu, ona ''babaannecim artık sigarayı bırakma zamanın geldi'' vs gibi bişey yazıp..herkese uygun bişey işte...

başka napabiliriz acaba ??

karakız bende üzüldüm ..eger seni üzdüysek kusura bakma....

julyet planınız güzelmiş..kendi ailen farklı şehirdemiz uzakmı size..yada gitme şansınız varsa yüzlerine söyleyin..yine ulatrason resmini bir zarfa koyup ellerine verebilirsiniz..

madam xl sende hoşgeldin sanırım öncelerden burdaydın ben merhaba diyeyim dedim bir ben atlanmışımda o yüzden..sen kaç haftalık oldun?

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım|ikiz kese görüldü 18 mart 2.kontrol
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım|
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):)
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|**|08 Şubat|15 Kasım|
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|
**SU** |33|07 Şubat|14 Kasım|
Karazeytin |**|12 Şubat|19 Kasım|

kızlarr ben tedavi ile hamile kalmıştım ve ilk kontrolümde ikiz olduğunu öğrendik listede güncelleme yaptım berat efe canım sanada çok geçmiş olsun bu arada bende mide bulantıları tavan yapmış durumda ayrıca gribe yakalandım boğazlarım şişti baş ağrısıda cabası ne yapalım Rabbim şifa verir inşallah anneliğin kolay olmadığını bile bile girdik bu yola Allahın izniylede çıkmak nasip olur inşallah

tursercim tekrar tebrik ederim
yaa bende ikiz cocuklara byılıyorum
keşke benimde ikiz olsa :Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun diş ağrılarını ben ay çektim doktorum bebek sende ki bütün kalsiyumu
alıyor o yüzden ağrıyor dişin demişti ama ben de çok çektim inşallah senin ki daha erken biter
bu arada ikinci bebeğinmiş çok güzel ya efe kaç yaşında bu arada

bir de kızlar bende 6 haftalıkken duymuştum kalp atışlarını çok güzel bir duygu inşallah hepiniz
en kısa zamanda duyarsınız o güzel melodiyi
ayrıca benim sat 11 şubattı ve ben 17 martta öğrenmiştim kandan 2687 çıkmıştı
bazı arkadaşların değerleri çok güzel maşallah

canım çok tkş ederim efe 5 yaşını bitirecek Allah izin verirse...süt yoğıurt yemeğe özen gösteriyorum ama ... genede diş ağrısı çok felan yaaaaaaa çok kötü...

sabahları tabiki içebilirsin canım
yoksa nasıl kahvaltı edilir ki
ama abartmamak lazım
mesela akşamları keyif olsun diye içme
bir tek sabahları iç...

beratefe canım çok geçmiş olsun
benim de en çok korktuğum şey bu
özellikle 3 aydan itibaren dişler de problemler olabiliyomuş
o yüzden bol bol süt,yoğurt vb.şeyler tüketmek lazım ki
bebek kalsiyum ihtiyacını karşılarken bize zarar vermesin...

juliettçim canım nasıl sabrediyosun da söylemiyosun ailelere?
yaa bence söylemelisin kırılırlar gibi geliyor geç söylediğin için
onlar senin en yakınların ne olursa olsun bilmeleri gerek

biz kan testi sonuçlarını aldığımız gün ilk kayınvalidemlere gittik
ben böyle bi haberi tel de vermek istemedim
hepsi söylediğim an sevinç çığlıkları attı ve boynuma sarıldılar senağlama çok duygulandım bende ağladım dayanamayıp...

anneme de çıtlatmıştım daha önce teste gidiceğimi biliyordu
kayınvalidemleri aradı müjdeyi verdim
sonrada annemlere gittik hepsi sevinçten ne yapacağını şaşırmıştı
ne arasak acaba dört dolanmışlar evde
babam çok soğuk kanlı birtek hiç tebrik bile etmedi senağlama
bizde ayıp böyle şeyler sanırım ondan uzak duruyo...

yeni gelen arkadaşlar oldu heralde hepsine hoşgeldin diyorum..
ay yazını okurken gözlerim doldu... kayınvalidemlerde yeni bir bebeğimiz var zaten eltimin 3 aylık bebeği var ... ama saolsunlar çok sevindiler...Anacım sarıldı sarıldı öptü.ahhh anamn ahhh
yaaa bu arada şunu sormak istiyorum
geceleri karnınızın üzerine yatabiliyomusunuz???
ben sanki bebişe bişey olucak diye yatmıyorum
yattığımm zaman da zaten feci bi ağrı oluyo yatamıyorum...

hehe ben yatıyom çünkü oyle uyuyabiliyorum zaten 1,2 ay sonra yatamıyacağız sonuna kadar tadını cıkarmak istiyorum

haklısın elifcim ama emin olmak istiyorum kalp atıslarını duyalım
onların sevindirip sonra kursaklarında kalmasın diye düşünüyorum
özellikle kayınpederim adamcık 2 senedir dilin de torun da torun
dayanamısam gitcem galiba bu akşam dr
olmadı yine kan tahili yaptırayım bakalım katlanmıs mı
oyy oyyy ben herhalde her hafta giderim artık doktora :roflol:

ayyyy yazık adama ben mi soylesem ne yapsam hemide müjde veriri bana hahaha

kızlar ben dayanamadım biraz önce annemi arayıp söyledim...ooohhh kuş gibi oldum sanki :sm_cool:

ohhhhhhhh beeeee ben rahatladım hayatta tutamam boyle şeyleri ... siz nasıl dayanıyoruysunzu

senağlamasenağlamasenağlama......Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun

biz plan yatık
kayınpederime giderken pasta yaptırcaz üstüne müdür ben geliyorum diye yazdırcaz
annemlere tam karar ermedik kafamızda 2 plan var
ya kargoyla ultrason resmini göndercez not yazıp
yada anneme diycez hafta sonu geliyoruz bi misafir var dicez güzel hazırlan :roflol:
sonra misafir nede dediklerinde dokuz ay sonra burda dicez
hangisini yapsak kararsız kaldık :roflol:

müdür işine bayıldım adamın ayağına kim çelme takacak belli oldu herhadel :lepi:

valla bizdede herkes sevindi ama sanki kayınpederim çok fazla heyecanlı degil gibi sadece tebrik etti falan ama ne bileyim sonuçta onun kızında ikiz torunu var belki ondan dır..kayınvalidem çok sevindi ama hatta demiş haftada mutlaka balık yesin ben yaparım çagırırım falan filan bir sürü plan yapmış söyle yaparız böyle yaparız diye...he he dur gııı benimki tekmeledi bile dermişim...:roflol::roflol::roflol:

unigue cim en iyisini yapmışsın ben heyacan şaşkınlık kimseye de söyleyemedim akşama olmak bilmedi işyerinde ..
dedinya analar analar ...... beninm kayınvalidede arıyormuş eşimi bak bu karı deli gibi temizlik yapar sakına oğlum karına göz kulak ol almakinayı elinde sen yap demiş... hemen aradım anacım sen çok yaşa metin iş yapıyor bnde oğluşumla tv izliyourm dedim

kızlarr ben tedavi ile hamile kalmıştım ve ilk kontrolümde ikiz olduğunu öğrendik listede güncelleme yaptım berat efe canım sanada çok geçmiş olsun bu arada bende mide bulantıları tavan yapmış durumda ayrıca gribe yakalandım boğazlarım şişti baş ağrısıda cabası ne yapalım Rabbim şifa verir inşallah anneliğin kolay olmadığını bile bile girdik bu yola Allahın izniylede çıkmak nasip olur inşallah

ahaaaaaaaaaa süperrrrrrrr kasım 2009 annelerinin ilk İKİZLERİİİİİİİİİİ ÇOK GÜZEL YAAAAAAA canım sen duble dikkat et kendine kaydirigubbakcemile5:teselli:

karakızz yalnız değilsin :teselli:
ben henüz bu konu hakkında konuşamıyorum bile zaten bebek biraz da bu nedenle geldi, annemi mutlu etmek için belki de...
ben daha hazırmıyım diilmiyim bilmiyorum vallaa
sizin bu heyecanınızı gördükçe kendimden şüphe etmeye başladım :sm_confused:
annemi arayıp pattadanak söledim, kayınvalidemlere sölemedik daha biraz geçsin diyoruz.
zaten dün dr.da daha erken ne acele ettiniz falan dedi benneyaptımki

efeye 5 aylık hamile iken c.tesi işden cıktım eve geldim akşama misafir var temilzik yapıyırum ... viladanın sapı kırılmış mecbur elle siliyourum yerleri.... evde kimse yok ...
yatak odasındayım.. benim yatağım bazalı felan değil normal yatak altı acık yani.. makina ile cektim sonra silmek için elimi felan uzattık yok olmuyor silemiyorum. hadi biraz biraz derken bir baktım yatağın altındayım ve ben 5 aylıkkkkkkk hamileymmmmmmm.. o an ne oldu anlamadım ama daraldım sıkıldım nefes alaamdın...... yok olmuyor cıkamıyorum karnımdan dolayı sıkıştım...:1no2:... evde kimse yok ama eşimin gelmesine yarım saat felan var .... ve ben yarım saat orada bekledim .... ay nekadar salakmışım. neyime ki orayı temizlemek.lülülülülülü
sonra eşim gedli nasıl bağırıyorum gel buradayım cıkar diye... eşim ayaklarımdan ceke ceke beni cıkardı ........ ozman cok ağlamıştım ama şimdi çok gülüyorz hala anarı bu acı tevrubeyi :roflol::roflol:...... ay eşim ne kadar kızmıştı bana canım yaaaaaa

niye annattımmmmm aman dikkat yatak altları çok teylikeli kafamçokkarıştıkafamçokkarıştısırnaşık şeysırnaşık şey

Son düzenleme:
kartensi seninde mi..cnm benim ya annen çok mutlu olmuştur eminim..bak cnm bende çok sitiyordum hatta düşünki aşılama ile oldu ilk gün şaşkındım heyecanlıydım anlamadım ne oldugunu ama sonraki günler biraz şüphe oldu bende erken degilmiydi falan diye...düşün yani aşılama yaptırıpta isteyen ben sonradan acaba erkenmiydi falan filan diye kıvıran ben..ama şimdi tuhaf bir heyecan var bakalım hayırlısı

:1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canım başın sağolsun,çok üzüldüm yaaa kendimi çok kötü hissettim
allah sabır versin, babacığının ömrünü sana ve bebişine versin inş....

canım üzülesin diye söylemedim aşkolsun .inşallah hepimizin bebişleri sağlıklı ve uzunnn ömürlü olur canım

ay beratefee allah canını alması yaaa
nasıl güldürdün beni tam duygulanmıştım kaydirigubbakcemile3
kız ne işin var yatak altlarındaa tööbe estağfirullaaahh
ayy kocam beni öle görse napardı çok merak ediyom :jeyyar:
şimdi bile tel çalınca koşmaa diye bağırıyo hemen
yok anaaam viledadan başka hiçbişeyle silmem ben yerleriii :nazar:

berat efe cnm ya ne yapmışın sen öyle.. aman ha dikkat diyeyim sakın ha bir daha yapma öyle şeyler allahtan kocacın yarım saat sonra gelmiş..misafir gelecek yatak altını siliyon..anacım bundan sonra göstermelik yapacan temizligi..görünen yeri yap sonrasında temizlikçi tutarsın arada ..senden ve bebişinde önemli dgil hiçbirşey..

kartensi seninde mi..cnm benim ya annen çok mutlu olmuştur eminim..bak cnm bende çok sitiyordum hatta düşünki aşılama ile oldu ilk gün şaşkındım heyecanlıydım anlamadım ne oldugunu ama sonraki günler biraz şüphe oldu bende erken degilmiydi falan diye...düşün yani aşılama yaptırıpta isteyen ben sonradan acaba erkenmiydi falan filan diye kıvıran ben..ama şimdi tuhaf bir heyecan var bakalım hayırlısı

sağol canımm...
ya ne bileyim normal şartlarda biz düşünmüyoduk dahaa işte bazı gelişmelerden sonra düşünmeye başladık zaten 2 ay içinde de oldu çok şükür ama ben hem iş hem ev zor hakkından geliyorum bebiş için çok daha temiz bir ortam gerekir hem hergün temizlik yapıp hem onla ilgilenip hem de işe nasıl gelcemm korkuyorum yaa :CüvCüv:

karakızz yalnız değilsin :teselli:
ben henüz bu konu hakkında konuşamıyorum bile zaten bebek biraz da bu nedenle geldi, annemi mutlu etmek için belki de...
ben daha hazırmıyım diilmiyim bilmiyorum vallaa
sizin bu heyecanınızı gördükçe kendimden şüphe etmeye başladım :sm_confused:
annemi arayıp pattadanak söledim, kayınvalidemlere sölemedik daha biraz geçsin diyoruz.
zaten dün dr.da daha erken ne acele ettiniz falan dedi benneyaptımki

kartenisi herşeyde vardır bir hayır öyle düşünme bebişin senin için annen için eşin için bir mutluluk ve sevgi kaynağı olacak.dr neden öyle dedi anlamadım canım.a.s.

kartanesi ..benimkide çok kızıyor yapma etme diye görümcenin ikizleri var onları kucagıma alıyorum diye kızıyor dikkat et diye..zaten bugün ayada yarın temizlik yapmam lazım evde nasıl yapacam bilmiyorum benimki herşeye karışıyor..sabah kahvaltımıda hazırlıyor sagolsun çok heyecanlı..

Allah bana ve isteyenlere bebücük versin inşallah zamanı gelince =( çok korkuyorum bebeğimiz olmıycak die

X