2009 Kasm Anneleri

kartenisi herşeyde vardır bir hayır öyle düşünme bebişin senin için annen için eşin için bir mutluluk ve sevgi kaynağı olacak.dr neden öyle dedi anlamadım canım.a.s.

ya işte yaşınız daha küçükmüş dedi, bebek sizi kısıtlıcak dedi, sonra yeni mi evlisiniz yoksa dedi, yok 1.5 yılı geçti dedik hıı iyi o zaman en azından dakka bir gol bir değilmiş dedi kaydirigubbakcemile3 gezmişinizdir 1 yıl dedi öle iştee

beratefe işyerinde kendi kendime gülüyorum biri deli diyecek sen ne yaptın anacım öyle ya bir daha yapma mavidenize katılıyorum kızlar artık göstermelik yapacaz temizliği gerisini ya bir kadın tutacaz yada annelerimiz yardım eder sağolsunlar değilmi.

benim annem uzaktaaa senağlama amaan kadın madın tutcaz artık napalımm

dedim ya kızlar ne manyakmışım diye hahahhaha
ay şimdi yaparmıyımmm hiççççç umrumda olmaz temizlik valahiii

Allah bana ve isteyenlere bebücük versin inşallah zamanı gelince =( çok korkuyorum bebeğimiz olmıycak die

yok yok bu arkadaş 7 ay sonra kavuşacak kocasına inşallah.. biz bebek oda evleneceğini şafağı sayıyor......

bak ya insan şimdiden boyle şeyler düşünürmü delimiisn sen ayyy sen evliliğin ilk günlerini düşün gelinliğini düşün ceyiziz düşün düğünü düşün bebeği sonra :jeyyar:

ayy pardon yaaa ranunu sen 1 kasımda mı evlenecektin ay ben unutmuşummm
allah canını almıyaa kaydirigubbakcemile2
kızım senin ne işin var burda gez dolaş çeyiz mobilya gelinlik ev dekorasyonu falan :jeyyar:
valla ben bebiş olduğunu öğrenene kadar şu hamişlik forumlarını direk es geçiyodum valla :jeyyar:
sen evlenir evlenmez çocuk yapcan heralde :1shok:

beratefe öyle güldüm kiii allahiyiliğini versin kaydirigubbakcemile3
bizimki beni öyle görünce düşer bayılırdı herhalde kaydirigubbakcemile3
hala gülüyorum yAAAA
ben bugün banyoyu wc yi cifledim
evi süpürdüm , ütü yaptım,sanki maraton yapmış gibi yoruldum sositososito
camlar bana bakıyor ben camlara bakıyom lülülülülülü
artık haftaya ablamı çağırıp ona sildiricem,
bizimki evde ama sadece ağır şeyleri kaldırmaya yarıyor
başka bir halta yaramıyor
:mymeka:

kartanesi kaç yaşındasın ki doktorun öyle dedi ona ne ise allah allah ...benimde annem uzakta ya kadın tutacaz ya eşim kayınvalidem falan yardım eder ..

elifffff cağır yanına bak kocacım bu makina bu vileda bununla süpürüyon bununla siliiyon de kokrma ısırmaz de... yavaş yavaş aşlırtı ürkmesin adamcağzı:jeyyar::jeyyar:

elif ver eline süpürgeyi süpürsün :mymeka:
alıssın yavas yavas :roflol:

ayy canım versem yapar da üstün körü yapıyo yaaa kaydirigubbakcemile3
bi kere süpürtmüştüm bi bakktım her yer kırık için de
elimle topladım hepsini kaydirigubbakcemile3
geçen de de dedim sen bulaşık yıka ben de süpüreyim
biliyom süpüremiyo çünkü :mymeka: o yıkadı bulaşıkları
sonra demez mii ayyy çok yoruldum
ne yorucuymuş bulaşık yıkamak diye kaydirigubbakcemile3
bende dedim ki ben süpürdüğüm halde senin kadar yorulmadım kaydirigubbakcemile3
birde bulaşık yıkamış ama ne masayı silmiş ne ocağı kaydirigubbakcemile3 o yüzden aman yapmasın ben yaparım canım :mymeka: arkasını toplamak inan daha da zor geliyo
kaydirigubbakcemile3

bırak yapsın elif yavas yavas alısır
bende arada eşime diyom süpür
garip süpürüyo ama üstün körü
ama ben hiç ses etmedim
yapa yapa öğrencek ablası :roflol:

ayy elif haklısın sen yapsan bu kadar yorulmazsın..çok şükür eşimin elinden gelri böyle şeyleri yapmak ama benim kadar detaycı degil o yüzden arkasından bir geçmek istiyorum...neyse bir şekilde hallolucak yavaş yavaş yapacaz olacak aradada ya birini çagırır yardıma yada bir kadın tutarız..

Öhü öhü ozman bu konuda ben kocamın eline su dökemmem:jeyyar:
benhim heriff vallahi bir süpürür bir süpürür... :jeyyar:
yerde birşeycik bulamam.:jeyyar:.
ay yiğidi öldür hakkını yeme demişler ya:nazar:
ama gelgelimmmmmmmm bir banyoya girsinnn :eek:klava:
banyodan yatak odasına kadar her yer ıslanır adam beceremiyor küvetin içinde banyo yapmasını :eek:klava:
ay birde duşakabin var nasıl beceriyor 6 senedir cözemedim:eek:klava:

doğru diosunuz kızlar
kötü de yapsa alışması lazım ki
ilerde çok çok işimize yarayabilir...

elifsun yorma kendini canım ya ver eline süpürgeyi ben öle yapıyom süpürgeyi veriyorum süpürüyo arkasından bir güzel siliyo sonrada heryerin tozunu alıyo allaha çok şükür ev işinden çok anlıyo bana bişeye el sürdürmüyo sağolsun kocacım her iş gelir elinden yeterki ben yorulmayayım

elifsun yorma kendini canım ya ver eline süpürgeyi ben öle yapıyom süpürgeyi veriyorum süpürüyo arkasından bir güzel siliyo sonrada heryerin tozunu alıyo allaha çok şükür ev işinden çok anlıyo bana bişeye el sürdürmüyo sağolsun kocacım her iş gelir elinden yeterki ben yorulmayayım

kıskandım bak şimdi sengözlerimebaksanab
benimkinin eli armut mu topluyo banane oda yapsın o zaman
bundan sonra
kaydirigubbakcemile3

X