2009 Kasm Anneleri

mvi denizcim değerin cok güzel
benim regli gecikmesinden 3 gün sonra 167 diydi
senin 4, günde 300 lerde
endişhelenme hiç canım

hehe bizde herkez biliyor... ilk can dotuma soyledim sonra eltime ama hepsni sıkı sıkı tembilhledim ağzını sıkı tutun diye... çünkü hemen dr gitmeyi düşünmüyordum .. kandan sonra soylerim dedim dr kana gerek görmeyince bende anneme soyledim orası burası derken bir sürü rebrik msj telefonu geldi... oğluşumda babama yetişrimş...... dede annemin karnında bebek var biliyomusun dedi canım babam nasıl sevinmiş.. o akşam babamlara gittik sarıldı sıkı sıkı anlımdan ptü hayırlı olsun yavrum dedi:çok üzgünüm::çok üzgünüm::eek::eek:.. canım babam yaaaaa

mvi denizcim değerin cok güzel
benim regli gecikmesinden 3 gün sonra 167 diydi
senin 4, günde 300 lerde
endişhelenme hiç canım

mavi deniz bence de gönlünü ferah tut...
nedense mutlaka kendimize dert edicek bişey buluyoruz... dr.un sorun yok dedikten sonra gerisini boşver...

berat efe ne güzel beslenmişsin sen
bende akşam tencere içine ıhlamur limon elma atıp suyla kaynattım
sonra bal da kattım içtim
eşim grip oldu bulasmasın diye böyle seyler içiyom

ben yeşil çay içmeye alıştığımdan beri siyah çay içemiyorum... bitkisel çayların da sakıncalı olduğu söyleniyo..ne içsem şaşırdım...senin bu karışım hoşuma gitti.. şimdi onu yapıcam...içim titiriyo hala belki iyi gelir :)

unique cim tebrik ederim seni canım ne güzel bir haber bende duyduğumda inan gözlerim doldu ama ağlayamadım nedense bi tuhaf duyguymuş onu öğrendim kızlar allah hepimize sağlıklı hamilelik dönemi sonrasında sağlıcakla bebişlerimiz kucağımıza almayı nasip etsin.

berat efe kızkandım valla sizi aman allah nazar degdirmesin..benim ailem yanımda degil malesef tlf da konuşabildik sadece onlarında yüz ifadelerini görmek isterdim ama nasip olmadı ...bak ya içim bi tuhaf oldu şimdi...julietcim aman dikkat et girp falan olma bol bol kivide ye c vitamini çokmuş onda.. degerim normal yani doktroda kaç kere normal dedi amane bileyim böyle başka degerler görünce benim ki düşük diye endişeleniyorum...beratefe güzel beslenmişsin aynısını doktorum bizede söyledi yazmıştım zaten ama ben yumurtayı unuttum..

unique cim tebrik ederim seni canım ne güzel bir haber bende duyduğumda inan gözlerim doldu ama ağlayamadım nedense bi tuhaf duyguymuş onu öğrendim kızlar allah hepimize sağlıklı hamilelik dönemi sonrasında sağlıcakla bebişlerimiz kucağımıza almayı nasip etsin.

tşk ederim canım...amiinnn...:Saruboceq:

Ya ben sabahları kahvaltıda sadece zorlayarak bir tost bir bardak taze sıkılmış portakal suyu içiyorum birde uyanır uyanmaz bir bardak ballı süt içiyorum sonrada işe geliyorum yani öyle yumurtalar filan yiyemiyorum çünkü canım istemiyo napıcam bilmem ama gün içersinde meyvemi yoğurdumu yemeğimi gayet güzel yiyorum

arkadaşlar inşaallah bende kasım annesi olacağım.bulantılarım artmaya başladı sizde mi öylesiniz

reyyane hoşgeldin hayırlı olsun..bazılarımızda bulantı var bazılarımızda hala yok..belli olmuyor..her gebede bulantı çekmiyor gördügüm duydugum kadarıyla..

arkadaşlar inşaallah bende kasım annesi olacağım.bulantılarım artmaya başladı sizde mi öylesiniz

canım hayırlı olsun hoşgeldin aramıza bende hafif şekilde bulantılar var ama henüz rahatsızlık vermiyo.kaç haftalıksın sen.:CüvCüv:

valla beratefe ne güzel beslenmişsin yaa
ben bi kere sabahları yumurta yiyemiyorum çünkü kahvaltıyı iş yerinde yapıyorum akşamları 1 büyük bardak süt içiyorum meyve falan yiyorum işte işyerinde ne yemek çıkarsa onu yiyorum yoğurt yiyorum mutlaka hatta bugün elma getirdim iş yerine meyve de yemiş olmak için sabah portakal sıksam iyi olacak ama kendimi evden zor atıyom nasıl yapsamki aslında kahvaltıda çay yerine içsem iyi olur. Tamam artık daha dikkat etcem sabahları uykumdan fedakarlık yapıp portakal sıkıyım kendime bari

Kızlarrrr, doktora gittim testler ve bulantı yüzünden :) Böyle erkenden hiç ummuyorduk ama kalp atışını gördük pıtırcığımızınn :Saruboceq::Saruboceq: :nazar::nazar::nazar:

neslicim maaşalah ne güzel yaaa ..kalp atışınıda duydunuz ...darısı bizlerin başına dinletiyorlarmı size cnm bazı doktorlar pek dinletme tarftarı olmuyormuş..

neslicim maaşalah ne güzel yaaa ..kalp atışınıda duydunuz ...darısı bizlerin başına dinletiyorlarmı size cnm bazı doktorlar pek dinletme tarftarı olmuyormuş..
yok güzel kuş, sadece gördük, şaka gibiydi:) ağladım hiç beklemiyodum, hatta çok erken diye gönülsüzdü . sonra ben cumartesi gitmiştim kese görünüyodu deyince ... bi de herhalde çok enik gibi mi bakıyodum ne! :)
baktı gördü gösterdi şükürler olsun :))

Bu arada bulantı için zencefilden çay yap dene dedi. Kesmezse ilaç vereyim dedi. :)

aaaa neslii daha çok erken diillmiii
sen de 5w+5d sin galiba ben de tam o kadarken gittim ama sadece keseyi gördük fisfisfis şaşırdımmm
ben de kalp atışını duysam da moda girsem artık hala kendimi anne gibi hissetmiyom....:dilcikar:

pardon cnm ben duyduk gibi nedense okudum hep öyle derler ya..kalp atışı oldugunu nasıl gördünüz hareketmi oluyordu..ben daha perş günü keseyi görmeye gidecez..sen kaç kaftalık olmuştun..?

X