2009 Kasm Anneleri

sen de hoşgeldin grapecimm
bu arada MQ ya bastım bastım hiç bişe olmadı başka bişi mi yapmam lazım bissürü alıntı yaptıydım hepsi gitti

heralde canım şaka yapıyorum benimde tüm dolabım 36 38 beden şimdilik oluyorlar da bakalım bişeyler almam gerekicek ilerde hamile kıyafetleride çok şeker a.s

aynı yer canım zuhal giyim

anladım canım saol

yook kıız hamile pantolonları ööle diil artık paçaları aynı normal pantolon gibi belinde parça var sadece
ben bi kot aldım normalde giydiğim kotun aynısı sadece blinde elastiki bi zımbırtı var bi de iki pantolon inşş bacaklarım kilo almaz yoksa sığmıcak onnar bana
ben yazın pantolon giymem heralde uzun elbise giymeyi düşünüyomm

ne bilem hiç de denemedim aslında da
dediğin gibi yazı elbise etekle falan geçiririz
senin anneciğinin aldığı pantolanlar mı
yok kız bacaklarda fazla kilo alınmıyo herhalde
ama umarım kalçalarımız çok genişlemez kaydirigubbakcemile3

herkese merhaba

öncelikle grape , missmiss hoşgeldiniz.

hamile pantolonu ile ilgili bende bi iki bişey söylemek istiyorum. ebru hamile giyim var biliyosunuz orada çok şık pantolonlar var. ben bi tane kot aldım. ama incecik bişey yazlık. belindeki kemeriyle istediğin ölçüye getirip 9. aya kadar giyebiliyosun. ayrıca fatih'te indirim mağazası var. 99 liralık pantolonu 59'a aldım. aklınızda olsun.

benim de minik bir karnım var artık hihoyyyt kesinlikle gaz olmadığına eminim hihoyyyt

kızlar ya birşey size benim hala ara ara kasık ağrılarım oluyor çok şiddetli benim gibi olanınız varmı?:uhm:

canım FAtih'te cadde üzerinde 3 tane ebru giyim var ama bu dediğim yer biraz sokağın içinde yine de caddeden görülebiliyor. mesela badiler 59 falan ama orada 39 lira. bazılarının çok minik hatta görünmeyen defoları oluyo bazıları tek kalmış sezon sonu olanlar falan inanılmaz fiyatlar. asıl mağazası baya pahallı çünkü. fatihi biliyosan daha ayrıntılı tarif edeyim.

şişştt fıstıklar naber
biz geldik
birşey keşfettim sohbet bölümü var
orda bire bir konuşulabiliyor hadi oraya gelin

Leyya güle güle kullan canım, ben istiyorum ayrıntılı tarifi

leyyacım saol bulurum oraları ben fiyatlar iyiymiş
kıslar ya benimde dün çok oldu
bazen oluyor ve sanki adet olacakmışım gibi kokuyom işte

kıs dediğin yer nerde düşünüyom düşünüyom bulamıyom kafamçokkarıştı

şişştt fıstıklar naber
biz geldik
birşey keşfettim sohbet bölümü var
orda bire bir konuşulabiliyor hadi oraya gelin

hani nerde kıs bide gelek bari

Leyya güle güle kullan canım, ben istiyorum ayrıntılı tarifi

canımcım fatih ana caddede ışıkların orada Kervan mağazası var. kervan mağazasından aşağı doğru gidiyosun yani vatan caddesine inen yoldan gidiyosun hemen karşına çıkacak zaten. orada olan diğer mağazaları da aklında tut kolaylık olur. karşısında seval gelinlik var, armine eşarp var. inşallah anlatabilmişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…