2009 Kasm Anneleri

hoşgeldin canım nasılsın daha iyi olduğun düşünüyorum yerimseniben

kıs mart şunlara bişey söyle bu hafta küçücük bi top belirdi karnımda dedim demez

olaydımkafamçokkarıştı azıcık sevindim karnım çıktı dedim yok çatlak yok iç karnı

küçük deyolarkaydirigubbakcemile3

Bakın bayanlar hepinize söylüyorum: BİŞEY!!! kaydirigubbakcemile :eek:klava:
Kıskanıyosunuz değilmi Destnanın portakalını?delikafadulden

Sen üzme kendini benim bu gidişle o catlaklar sadece göbeğimde degil; bacaklarımda, kollarımda ve yanaklarımda bile cıkacak. Cünkü balon gibiyimmmmmm:nazar:

ahh destnacııım senden başka beni merak eden olmamış pis gacılar :mymeka:
anca gelebildim işlerim vardı biraz bi de geçmişi okuyen dedim bu saat oldu ya çenesi düşükler kadınlar hamamına çevirmişiniz burayı :roflol:

ohh canım şükür kıss bende dediim bişey mi oldu bu kızaayerimseniben

neler yaptın bakem hafta sonu annen gitmedi dimii

Bayanlar ilk defa pazar akşamı dışarı çıkarken kotumu giydiğimde rahatsız oldum öyleki içerden bir kramp hissettim resmen ve düğmemle fermuarımı açtım. Bu arada ben çok kilo aldım ama sadece göbeğimden degil kollarım bile semirdi, domuz gibiyim maasallah.
Bunun üstüne dün hamile kıyafeti bakmaya gittim ama resmen psikoojim bozuldu ben onları giymeye henüz hazır degilim çoook büyükler coooooooook....

ahhh kıyamam sana valla ben hala aynı kıyafetleri giyebiilyorum sadece pantolonlarımın düğmesi açık dolanıyom okadar

anca gelebildim işlerim vardı biraz bi de geçmişi okuyen dedim bu saat oldu ya çenesi düşükler kadınlar hamamına çevirmişiniz burayı :roflol:

çokkk teesüf ederim bende merak ettim ama içimden söledim :dilcikar:

Ben turp gibiyim maasallah bir kac gündür kociş evdeydi onunla vakit gecirdik bol bol.
Mavi niye gelmiyo bulantılarımı arttı acaba yine????

Sen ne yaptın gecmişi okuyamayacagım coooook uzun varmı havadis???
Cinsiyet öğrenen oldumu hiç???

mavi iyi biraz rahatsızdı ama bebişi iyi çok şükür arada gelip gidiyo sadece
henüz cinsiyet öğrenen olmadı hepimiz merakla beklemedeyz ilk kim öğrencek deyu

sen de hoşgeldin grapecimm
bu arada MQ ya bastım bastım hiç bişe olmadı başka bişi mi yapmam lazım bissürü alıntı yaptıydım hepsi gitti

tabikide yapman gerek alçak gacı MQ yaptıktan sonra birde cevap yaz a tıkıldaman gerek

Bayanlar ilk defa pazar akşamı dışarı çıkarken kotumu giydiğimde rahatsız oldum öyleki içerden bir kramp hissettim resmen ve düğmemle fermuarımı açtım. Bu arada ben çok kilo aldım ama sadece göbeğimden degil kollarım bile semirdi, domuz gibiyim maasallah.
Bunun üstüne dün hamile kıyafeti bakmaya gittim ama resmen psikoojim bozuldu ben onları giymeye henüz hazır degilim çoook büyükler coooooooook....

Merhaba canım
hamile pantln alabilirsin ama gidip genişlerinden alma
hamile bluzu alma şimdiden bazı bluzler var
gögüs altından pensli onlardan almanı tavsiye ederim
vallahi benimde pant. dar geliyordu gittim bir beden büyük pant alım diye onlarda
hoş olmadı tesadüfen bi hamiş pant denedim süperdi
bacakları felan normal sadece belinde penye vardı. hemen aldım delikafadulden
normalde hamiş pant. bacak kısımlarıda bol oluyor sevmiyordum

hoşgeldin canım nasılsın daha iyi olduğun düşünüyorum yerimseniben

kıs mart şunlara bişey söyle bu hafta küçücük bi top belirdi karnımda dedim demez

olaydımkafamçokkarıştı azıcık sevindim karnım çıktı dedim yok çatlak yok iç karnı

küçük deyolarkaydirigubbakcemile3

aman boşver desinler ben en gerideyim ama benimde çıktı göbiş
benim yengeminde hemen çıkıyor hatta yine hamile
3,5 aylık ama 6 aylık gibi göbiş var
pek fazla çatlağıda olmamıştı ilk hamileliğinde
kafanı takma canım
sen keyfini çıkar bu durumun :CüvCüv:

ben uyuyum kızlar biraz :1closedeyes:
bilg.bu gün çok takıldım valla
kociş kızacak bana yine:eek:klava:
kablosuz ya zarar verir diye fazla girme diyo ama ben bburdan da ayrı kalamıyom işte
çok uykum var çooook
öpüyorum hepinizi

anaaam sen evdeki kablosuzdan etkileniyosaan benim bebiş mafoldu yaaa
benim etrafımda hergüm milyarlarca sinyal dolaşıyo -tatlicadiarzu-

izmirde oturan arkadaşlara kıyafet konusunda tavsiyem olacak
kemeraltında zuhal giyim var ebrumaternity nin ürünlerini satıyor çok güzel şeyler var üstler belki çok gerekli değil henüz amaçok güzel pantolonlar var fiyatlarda internettekinden ucuz İzmirde yaşayan varsa bi baksın derim ben baya güzel şeyler aldım şimdiden:)

ben de dün yazdım sanıyodum yaaa
izmirdekilere tavsiye annem iki pantolon almış gelmiş hem fiyatlar uygun hem de çok güzeller

bende pantolon kapri falan alayım diyom ama nerden bulcamki.bizim burda hamile mağazası var ama kıyafetler 80li yıllardan gibi.şöyle hoş kokoş bi hamile olmak istiyooooom ben

ayy hamile mağazalarını boşver zaten ben bitek pantolon aldım ordan mudodan çok hoş elbise aldım
ben üstleri ve elbiseleri normal vatandaş elbisesi almayı düşünüyomm :CüvCüv:

kızlar ii akşamlar bugun kan sonuçlarımı aldım hersey normal çıktı ama tsh degerim tiroid hormonum 0,3 5,5 arasında olması gerekirken 10,31 çıktı dr korkma ilaçla düzelir dedi ama korkuyorum basına böle bişi gelen var mı:KK43:

korkma canım benim başımda olan bişi bu ben de zaten vardı ilaçla kontrol altındaydı hamilelikte 11e fırladı hemen ilacın dozunu arttırdık geri düştü ilacını aksatma yeter

tsh sorunu olmasada gebelikte görülebiliniyormuş korkmayın sakın ucuz bir ilaç var tsh hormonu içerene istenilen değere gelene kadar onu kullanıyorsunuz sorun ortadan kalkıyor zaten gittiğiniz doktor sizi bilgilendirecektir

kızlar umarım hepinizin sağlığı keyfi yerindedir sohbetlerinize katılamaz oldum ve bir müddet daha katılamayacağım ama elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım imkanım dahilinde tabii

hafta sonu kanama geçirdim yani çok büyük korku yaşadım ama hamdolsunki tehlike içeren bir durum yokmuş bebişlerimin birinin eşi rahme yakınmış o kanama yapmış buda bu haftalarde görülen olağan şeylerden biriymiş Rabbim korkuyu verdi acıyı yaşatmasın inşallah kanamam hala azar azarda olsa devam ediyor birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar Rabim hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimizi sağlsaim kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah

Allaha emanet olun...

geçmiş olsun canım

ohh canım şükür kıss bende dediim bişey mi oldu bu kızaayerimseniben

neler yaptın bakem hafta sonu annen gitmedi dimii

yook gitmedi burda daha bu hafta sonuna kadar kaydirigubbakcemile2
ooh süper akşama yemekler hazır cokacimcoook

hee ben yaptım grape bi de cvp yaza bascen tabüü karakız gacısı demiş zatii

arkadaşlar alınmayın yahu biz de istiyoruz karnımız çıksın:))
ben de aldım hamile pantolonu ebrumaternity nin zımbalı beyaz
kesimi süper normal beyaz pantolonumdan daha hoş durdu

Bakın bayanlar hepinize söylüyorum: BİŞEY!!! kaydirigubbakcemile :eek:klava:
Kıskanıyosunuz değilmi Destnanın portakalını?delikafadulden

Sen üzme kendini benim bu gidişle o catlaklar sadece göbeğimde degil; bacaklarımda, kollarımda ve yanaklarımda bile cıkacak. Cünkü balon gibiyimmmmmm:nazar:

hay Allah razı olsun canım yawsyerimseniben tatlı tontişim dert etme doğumdan sonra manken gibin olacaz bebek uyutmıycak emzircezz heç bişiy kalmazkaydirigubbakcemile3

bu arada 2 haftaya kalmaz öğrenicez cinsiyetlerii benimkii testlerde hep erkek çıkıyor hayırlısı
Cinsiyet Tahmini, Kız ya da Erkek Bebeğin cinsiyetini tahmin etmenin 36 eğlenceli yolu e-gebelik.net

hamileyiz.biz®

bide bu test var deneyin bakalım tahminler tutacakmıı

bu arada 2 haftaya kalmaz öğrenicez cinsiyetlerii benimkii testlerde hep erkek çıkıyor hayırlısı
Cinsiyet Tahmini, Kız ya da Erkek Bebeğin cinsiyetini tahmin etmenin 36 eğlenceli yolu e-gebelik.net

hamileyiz.biz®

bide bu test var deneyin bakalım tahminler tutacakmıı

Benimkide testlerde hep erkek, saglıklı sıhhatli olsun kız erkek farketmez elbette ama cocukluğumdan beride hep gönlümden kız geciyordu. O yüzden cooook merak ediyorum ama işin aslı ben test yaptığımın saniyesinde bile yani hamile olduğumu anladığımda ilk kafamdan gecen düşünce erkek oldugu olmustu:)

arkadaşlar alınmayın yahu biz de istiyoruz karnımız çıksın:))
ben de aldım hamile pantolonu ebrumaternity nin zımbalı beyaz
kesimi süper normal beyaz pantolonumdan daha hoş durdu

heralde canım şaka yapıyorum benimde tüm dolabım 36 38 beden şimdilik oluyorlar da bakalım bişeyler almam gerekicek ilerde hamile kıyafetleride çok şeker a.s

bişey sorcam kızlar 9 hafta 2 günlüğüm şimdi ve bebeğin boyu 24 mm normal mi acaba

Hosgeldin:),
Tabiiki bu konuda bilirkişi degilim ama dr un normal dediyse normaldir, internette yazanları görüp panik olma ben olmustum cünkü internette yazanlar bebişlerin tam boyu ama dr ların bize söylediği bas popo mesafesi oluyormuş:)

karazeytin merhaba ben yeniyim buralarda seninle de tanışmış olalım:)
hoşgeldin canım.allah nasip ederse bol bol konuşacaz canım.bebişin nasıl.iyisindir umarım
öpüyorum seniŞenizŞeniz

kızlar nasılsınız grape sende hoşgeldin tatlım
valla bendede göbiş diye bişi yok

ben hiç çıbıklarda göbüş görmedim olmeycek tabi
aman varsın olmasın göbüşler.hem şimdiden çıkarsa çok çatlar göbüşümüz:roflol:

ayy ayyy kafamıza taş mı geldi ne:dance:
seninde az kalır yanın yok hani bir sürü alıntılara da cevapsız kalmamışsın gülümdelikafadulden

slm bende kasım annesi olucam inş.

a.s.sende hoşgeldin.listeye ekler birisi şimdi seni.

bende hamile taytı arıyom kıslarrr
siyah bide beyaz olursa
yoksa böle bişey yokmu
ya ben hamile pantolonu almak istemiyom giymem ben paçalar falanda bol oluyo onların
en iyisi tayt üstüne tunik süperrr valla
karakız zenbi giyim var kız kaynarca e-5 üzerinde
arabayla geçerken görmüştüm outlet yazıyordu.orası hamileler için
bir ara baksana sana yakın

evet gerçekten çok güzel hamile kıyafetleri var 2 tane de esprili tişörtlerden aldım ben onlar da çok güzel

X