2009 Kasm Anneleri

slm kızlar ben geldim.daha doğrusu ancak gelebildim siz yine ne yapmışsınız bakıyım.insan bi düşünür gelemeyenler geçmişi nasıl okuyacak diye-tatlicadiarzu-eee nasılsınız bakem bebişkolar nasıl????

korkma canım benim başımda olan bişi bu ben de zaten vardı ilaçla kontrol altındaydı hamilelikte 11e fırladı hemen ilacın dozunu arttırdık geri düştü ilacını aksatma yeter
o kadar korktum ki..çok saolasın sanada çok geçmiş olsun

bana doktorun verdiği bi şurup var anında alıyo o yanmayı. doktoruna sorup kullan istersen. zaten hamilelere verilen bi şurup adı gaviscon.

canım teşekkür ederim c.tesi dr a gideceğim onada sorayım bu şurubu bi

slm kızlar ben geldim.daha doğrusu ancak gelebildim siz yine ne yapmışsınız bakıyım.insan bi düşünür gelemeyenler geçmişi nasıl okuyacak diye-tatlicadiarzu-eee nasılsınız bakem bebişkolar nasıl????

nerdesin sen kıs kaç zamandır kaçak cadı

hafta sonu kanama geçirdim yani çok büyük korku yaşadım ama hamdolsunki tehlike içeren bir durum yokmuş bebişlerimin birinin eşi rahme yakınmış o kanama yapmış buda bu haftalarde görülen olağan şeylerden biriymiş Rabbim korkuyu verdi acıyı yaşatmasın inşallah kanamam hala azar azarda olsa devam ediyor birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar Rabim hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimizi sağlsaim kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah

Allaha emanet olun...

ahh canımm benim... dualarım seninle...allah miniklerini de seni de korusun canım...:Saruboceq::nazar:

benim 2 şubat 1 gün varmış aramızda :) bir de uzun boyluların karnı geç çıkar diyorlar bilmiyorum artıkk:)
geçen gün hamile pantolonu bakarkan 3 aylık bir bayan vardı kocaman karnı vardı şööle bi kendime baktım bi ona çok fark vardı çoook:)

aaa öyle miymiş... :CüvCüv: bence de karnımız kocaman olmasın yaa...ağırlaşmayalım..böyle hoplaya zıplaya gezen hamilelerden olalımmm :eek:hihoyyyt

slm bende kasım annesi olucam inş.

hoşgeldin missss .. a.s.

arkadaşlar alınmayın yahu biz de istiyoruz karnımız çıksın:))
ben de aldım hamile pantolonu ebrumaternity nin zımbalı beyaz
kesimi süper normal beyaz pantolonumdan daha hoş durdu

yaaa ben de beyaz pantolon istiyorummmm senağlama bi de beyaz kapriiiiiiii...........:sm_cool:

bende hamile taytı arıyom kıslarrr
siyah bide beyaz olursa
yoksa böle bişey yokmu
ya ben hamile pantolonu almak istemiyom giymem ben paçalar falanda bol oluyo onların
en iyisi tayt üstüne tunik süperrr valla
karakız zenbi giyim var kız kaynarca e-5 üzerinde
arabayla geçerken görmüştüm outlet yazıyordu.orası hamileler için
bir ara baksana sana yakın

canikom hamile taytı var ama daha onu giymek için erken diil mi ?? ben geçenlerde bi tayt aldım üstü geniş miymiş neymiş düşüp duruyo deli etti beni.... Çok üzgünüm çoook

ayrıca hamile pantolonları artık eskisi gibi diil gerçekten çok güzelleri var..ben de geçen gün h&m nin bi pantolonunu aldım o kadar güzelki doğumdan sonra da çok rahat giyilir..hihoyyyt.

bu arada gene karakıza bi yer tarif ettiğin gözümden kaçmadı...Neslim gelsin göstericez size :dilcikar:

benim sanki adet olcakmışım gibi ağrılarım oluyor korkuyorum yaasenağlama

başlarda oluyo canım..hepimizde oldu ...:ecrin_bebek:

unguem gelmiş hoş gelmiş
geçmişle uğraşıyo herhalde
öpemde gel hadiŞeniz

geldimmm Şeniz

ya kızlar benim midem yanıyo hemde nasıl sanki alev topu var içimde

ayy kıyamammmm.... ne yedin ? yediğin bişey dokunmuştur...

canımcım fatih ana caddede ışıkların orada Kervan mağazası var. kervan mağazasından aşağı doğru gidiyosun yani vatan caddesine inen yoldan gidiyosun hemen karşına çıkacak zaten. orada olan diğer mağazaları da aklında tut kolaylık olur. karşısında seval gelinlik var, armine eşarp var. inşallah anlatabilmişimdir.

leyyacım ben de gitmek istiyorum oraya ne zamandır aklımda biraz göbeğim çıksın diye bekliyorum... ptt den ilerde mi burası? surların ordaki ışıklardan mı bahsediyosun ??

hadi gelseniz ya sohbet bölümüne
yukarıda formu ilk açınca yazıyor ya
arama, yararlı linker, kullanıcı listesi, oyun klubu, sohbet diye
orda yazan sohbeti tıklayın
birebir konuşma orası süper

karakıııızzzzzzz kocacığına sorar mısın , hamileler için güneş lekelerine, çil oluşmasına karşı özel bi ürün var mıymış ?? daha doğrusu var mutlaka da hangisi daha iyiymişşş ???? zahmet olmazsa tabi şekercim :1closedeyes:yerimseniben

buradayım iştekaydirigubbakcemileayyy bu aralar biraz moralim bozuk diye koçiş alıyor beni gezmeye götürüyor keyfim yerine gelsin diye Şenizancak uğradım buralara

neden moralin bozuk cankuuuuşşşşşşşşşşş ????????

hadi gelseniz ya sohbet bölümüne
yukarıda formu ilk açınca yazıyor ya
arama, yararlı linker, kullanıcı listesi, oyun klubu, sohbet diye
orda yazan sohbeti tıklayın
birebir konuşma orası süper

ayy dur bakim merak ettimmm...

destna senin verdiğin linkteki testi yaptım benim miniş kız çıktı...çin takviminde de kız çıkmıştı...:emir_bebek::ecrin_bebek:

unique ptt'den ilerde evet canım. yani yukarı doğru gidiceksin edirnekapı istikametine doğru.. ay biraz da yer tarif etme özürlüyümdür kusuruma bakmayın kaydirigubbakcemile3

unique ptt'den ilerde evet canım. yani yukarı doğru gidiceksin edirnekapı istikametine doğru.. ay biraz da yer tarif etme özürlüyümdür kusuruma bakmayın kaydirigubbakcemile3

tamam canım anladım... zaten öyle tahmin etmiştim...bi gidiyim bakim karıştırayım oralarııı hihoyyytkaydirigubbakcemile2

bak nasıl sinir ettier beni kız tıklasanıza şu sohbete ölür müsünüz kaydirigubbakcemile:eek:klava:

karakıııızzzzzzz kocacığına sorar mısın , hamileler için güneş lekelerine, çil oluşmasına karşı özel bi ürün var mıymış ?? daha doğrusu var mutlaka da hangisi daha iyiymişşş ???? zahmet olmazsa tabi şekercim :1closedeyes:yerimseniben

sorarım kuşummm sen yeterki iste kaydirigubbakcemile5

ayy bendede açılmıyo bu sohbet bölmü niye ya
bağlandı yazıyo ama beyaz sayfa var sadece ekranda

neden moralin bozuk cankuuuuşşşşşşşşşşş ????????

ayy dur bakim merak ettimmm...

destna senin verdiğin linkteki testi yaptım benim miniş kız çıktı...çin takviminde de kız çıkmıştı...:emir_bebek::ecrin_bebek:

hayırlısı olsun canım Allah gönlüne göre versin sağlıklı akılıı mutlu bir çocuk olsun inş

bende de testte erkek çıkıyor çin takviminde kızz ama kuzenime bakmıştık onada

kız çıkmıştı bebişi erkek oda 2009 ekim annesi olucak hayırlııs canım gün dolduruyoruz

1 aya kalmaz herkes öğrenir sonrada isim konuşuruzz bizi kimse durduramaz hehekaydirigubbakcemile3

şu sohbet işine bi bakiyim becerebilcemmi:jeyyar:

X