2009 Kasm Anneleri

merhabalr aranıza yeni katıldım..bende 8+5 haftalık hamileyim bugun bebeğimin kalp atışlarını dinlemye gideceğim.birssey sormak istiyorum ultrasona girmeden önce meyvu suyu içmenin ne gibi bir faydası var bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

slm kızlar bende 8 haftalık hamileyim kısmetse kasımda anne olucam,ALLAH herkese kolay doğumlar sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin..:emir_bebek:

kız sen nerde kaldın böle:eek:klava:
hayırlı olsun allah devamını erdirsin canım:Saruboceq:
sat-yaş-kontrol zamanını yazda birileri listeye eklesin.:dance:
ben beceremem şimdi

merhabalr aranıza yeni katıldım..bende 8+5 haftalık hamileyim bugun bebeğimin kalp atışlarını dinlemye gideceğim.birssey sormak istiyorum ultrasona girmeden önce meyvu suyu içmenin ne gibi bir faydası var bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

oyy oyyy :teytey::dance::lepi:
sen de hoşgeldin aramıza.
kızlar ne çoğaldık böle.günde kaç doğum olcak bu gidişle
meyve suyu bebişimizi hareketlendirimiş
bide az sıkışık olman lazımmış ki ultrasonda görüntü daha iyi sağlansın diye cnm

aman da aman üç canlı de gelmiş
incisu uğraşma kızım böle geçmiş falan
baya oldu geçmiş
bebişler ne durumda bakim.
göbüşün çıktımı senin kızz

o zaman erekek olcek işte erkek
erkek bebiş sevmeye başlayım şimdiden
erkek kıyafetleride ne güzel diyim kendi kendime.kandırayım yani kendimi
ne yalan söyleyim küçüçükte olsa ümit var içimde.1 ay bu ümitle yaşıyacam işte banane

karazeytin öyle deme yaa...kalbi var kıs onun hissediyodur ne düşündüğünü...üzülür içerde yazıkkk :asigim::asigim:
hem erkekler anneye daha düşkün oluyo... Şeniz

kız sen nerde kaldın böle:eek:klava:
hayırlı olsun allah devamını erdirsin canım:Saruboceq:
sat-yaş-kontrol zamanını yazda birileri listeye eklesin.:dance:
ben beceremem şimdi

sağol canımcım:teytey:
sat 23 şubat,yaşım 25,kontrol zamanı derkende herhalde önümüzdeki kontrolu soruyorsun oda bu cuma kısmetse:sm_cool:

ay günler geçmek bilmiyorkii bende gün sayıyorrum sen ozaman byük ihtimal öğrenirsin cinssiyeti helede alltan bakıyosa hihoyyyt benimkide seninkiyle aynı zaten :roflol::sm_cool:

yok heralde bundan sonra alttan bakmıcak en son kalp atışını rahat duyamadık diye bakmıştı belki cinsiyet ile ilgili tahminde bulunur gamyoncuiremsu

bende bu gun zor ser doktora gittim. ilk defa gidiyorum.yabanci memlekette tereddutum cok oluyor. ultrasona bakilcak diye hayal ettim. daha cok kucuk onumuzdeki ay bakacaz dedi dr.bana bu biraz garip geldi. cunku 9. haftadan iki gun aldim. belki bi terslik vardir felan ultrasona bakilmazmi ki bu donem.

ora nere kardeşşş
burda daha 5 haftalıkken bile bakıyolarr ilginçmişşş

tesekurler nesli burda olduguna sevindim.arkadaslar vakitin gecmemesinden sikayetci.yurt disinda hele hic gecmiyor kizlar ama doguma turkiyeye gelcem kismetse.yani ben hala bebisimi goremedim. umarim her sey yolundadir. ne biliyim insan dis gebelik felan endiseleniyor.

evet senin endişelenmen de normal aslında ben en son 1 cmken gördüm şu an 7 cm falan olmuş olması lazım endişeliyim acaba geliştimi noldu diye bi de dış gebelik durumları var ama dr.ların bir yoğurt yiyişi var dimekkiii biliyolardır bişiler endişelenme

karazeytin öyle deme yaa...kalbi var kıs onun hissediyodur ne düşündüğünü...üzülür içerde yazıkkk :asigim::asigim:
hem erkekler anneye daha düşkün oluyo... Şeniz

ay kız doğru dedin.üzdümmü ben şimdi onu
bak bende üsüldüm şimdi:çok üzgünüm:
ben ona şaka yaptım şakakaydirigubbakcemile3
hiç öle şey olurmu pis gacıkaydirigubbakcemile3:1hug:
o benim yavyum.bi tane tontişim o benim.
minicik pipi uyy kıyamam.hem daha sünnet düğünü yapcez gııı:dance:
affettirdim mi acaba :uhm:

ay kız doğru dedin.üzdümmü ben şimdi onu
bak bende üsüldüm şimdi:çok üzgünüm:
ben ona şaka yaptım şakakaydirigubbakcemile3
hiç öle şey olurmu pis gacıkaydirigubbakcemile3:1hug:
o benim yavyum.bi tane tontişim o benim.
minicik pipi uyy kıyamam.hem daha sünnet düğünü yapcez gııı:dance:
affettirdim mi acaba :uhm:

affetmiştir annesi merak etme.... :ecrin_bebek: :asigim:

kızlar ben çıkıyorum oturdum kaldım gene saat 2 ye gelmiş...çamaşırlar var yıkanıcak onları hallediyim... sonra da belki dışarı çıkarım...
yaa ben banyo yaparken fenalaşıyorum size de oluyo mu ??? bayılıcak gibi oluyorum bacaklarım falan titrmeye başlıyo malum sonra da mide bulantısı :1no2:Çok üzgünüm çoook

çatlak için... 50 cc çilek + 50 cc tatlı badem yağı + 1 limon suyu

inş kokusu baymaz beni... şampuana bile dayanamaz oldum -tatlicadiarzu-

aa ciddimi evde var çilek yağı ama niye aldığımı bilmiyom annem badem yağı kullanmış hiç çatlamamış hem de tüylenme de yok
kızlar sarkma nasıl engellencek peki ben bi aparat gördüm hamile kataloğunda kemer gibi toplasın havada tutsun falan diye bi bilginiz var mı bu konuda

yemeğimi yedim geldimmmmm arada birde dedikodum yapılmış duydum duymadım sanmayın
işte geldim burdayımmmmmmmmmmmm ailenizin ay pardon forumunuzun çıbık krarer anasııı :lepi:
karazeytinim ne yersem yiyeyim ne kadar yersem yiyeyim kilo aldığımı görmedim :roflol:

X