2009 Kasm Anneleri

o zaman erken değil.aramızda bir gün varmış bu arada.senin doğumdan bi gün sonrada ben doğurcam dimiiiiiiiiii

bende c.tesi gidecem dr kızlar bendende kesin önümüzdeki hafta ister ikili testi dr
dilmuhcum bencede erken değil tam zamanı sanırsam

Ben de Çarşamba gidicem kuzum, (doğum günüm hem):nazar:
valla erken olsa çağırmazlardı herhalde doktor civanlaryerimseniben

kuzuuuuuuuuu sende mi bogasınnnnnn... bende d. günümde gidecem drye :asigim: belki bıdıklar annelerine d. günü hediyesi verirlerde ya pipiyi yada kukuyu görürürüz:1rolleyes:

o zaman erken değil.aramızda bir gün varmış bu arada.senin doğumdan bi gün sonrada ben doğurcam dimiiiiiiiiii
vallahi aslında 3 gün geride olmam lazım sata göre ama hep büyük çıktı sıpacan, doktor da o gün için çağırdı. Bakim o gün de büyük çıkar mı velet!
yerimseniben

kuzuuuuuuuuu sende mi bogasınnnnnn... bende d. günümde gidecem drye :asigim: belki bıdıklar annelerine d. günü hediyesi verirlerde ya pipiyi yada kukuyu görürürüz:1rolleyes:

ay pipi isteyenlere kalsın hiç gözüm yok nankaydirigubbakcemile3
evet efenim halis muhlis boğayım:içelim:

nesli , beratefe kızlar ayy bebişler istermisiniz size doğum günü hediyesi versin cinsiyetleri belli olsun ayyy ne güzel olurr kaydirigubbakcemile2

kız olsun da geç olsun karakızz kaydirigubbakcemile3[/QUO

ayyy neslii kısss gerçektende KIZzzzz olsunda geç olsun gerçi herşeyden önce sağlıklı sıhhatli olmaları ama benim gönlümde hep kız yatıyo bakalım nasip kısmet allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün olsunda dimi kaydirigubbakcemile5

ayyy neslii kısss gerçektende KIZzzzz olsunda geç olsun gerçi herşeyden önce sağlıklı sıhhatli olmaları ama benim gönlümde hep kız yatıyo bakalım nasip kısmet allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün olsunda dimi kaydirigubbakcemile5

öyle öyle kuzum, ben içimden geçeni söylüyorum ama elbette ki sağlık sıhhat huzur önemli.

:eek: kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
kızlarrr chiccoyu aradım indirimli depo günlerinden haberdar olmak için üye oldummmmmm dörtgözle pekliyom indirim gününü hihoyyyt
nesli sende ara kız hemen üye ol karazeytin vermiştiya telefon numarası onu aradım
dur yazım bidaha 444 24 42

:eek: kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
kızlarrr chiccoyu aradım indirimli depo günlerinden haberdar olmak için üye oldummmmmm dörtgözle pekliyom indirim gününü hihoyyyt
nesli sende ara kız hemen üye ol karazeytin vermiştiya telefon numarası onu aradım
dur yazım bidaha 444 24 42
yivrııım ben te o günü mail attıydım sitesinden,
onlar aradılar öğlen gibi kayıt neyin ettiler
sağol kuzum yine dea.s.

geliyorum gidiyorum kimsecikler yok yahu gelin diyorum iki belin lafını kıralım ama yok kaydirigubbakcemile böle saçınızı yolacam sizin heee
lülülülülülü ayrıca nesliiii karazeytin dilmuhhh gördüm sizi saklanıyosunuz lülülülülülü elma dersem çıkın armut dersem gene çıkınnnn laelaelaelaelae naniknanik

yivrııım ben te o günü mail attıydım sitesinden,
onlar aradılar öğlen gibi kayıt neyin ettiler
sağol kuzum yine dea.s.

belkim bir dahaki indirimde karşılaşırız kıs orda sen ben karazeytin ne güzel olur dime anamm bide kavgaya tutuşurmuşuz hayırrr onu ben beyendimmmm kaydirigubbakcemile hayır önce ben gördümmm kaydirigubbakcemile olamaz hepinizden önce ben grdümmmm kaydirigubbakcemile
:roflol: :roflol:

belkim bir dahaki indirimde karşılaşırız kıs orda sen ben karazeytin ne güzel olur dime anamm bide kavgaya tutuşurmuşuz hayırrr onu ben beyendimmmm kaydirigubbakcemile hayır önce ben gördümmm kaydirigubbakcemile olamaz hepinizden önce ben grdümmmm kaydirigubbakcemile
:roflol: :roflol:
yok kuş ben elbise almam zaten aslında sadece görmeye giderim gibi geliyo. Bilim ne var ne yok ona göre sonraki alışverişleri planlarım :KK66: Erken daha hem.. tırsıyom ben yerimseniben

:Saruboceq:şükürler ola geldin unique can
:1shok:gözlerime inanamıyom
hihoyyyt seviniyom
Şeniz koklayıp koklayıp bağrıma basmak istiyom.... bla bla.

Oldun mu nan ilgi manyağı?!!-tatlicadiarzu-

:Saruboceq:şükürler ola geldin unique can
:1shok:gözlerime inanamıyom
hihoyyyt seviniyom
Şeniz koklayıp koklayıp bağrıma basmak istiyom.... bla bla.

Oldun mu nan ilgi manyağı?!!-tatlicadiarzu-

son cümleyi sölemeden bi daha alıyım canımm :asigim::lepi:Şeniz

X