2009 Kasm Anneleri

ay inanmıyom nasıl bir sistem var orda ki
doktora bak idrar için birde seni kollayıp duruyo desene
burdakiler tutuşturuyo eline bir reçete bunları yapın diye salıyor başlarından
he bi de her gidildiğinde idrar vermek de yok burda
değişik sistem valla
bu arada hayırlısı olsun canım.allah devamını erdirsin.:Saruboceq:daha çok büyüyecek gülüm.
ama beklemek zor ya.ben şimdiden beklemekten sıkıldım ama bebişim duymasındelikafadulden

valla burdaki sistem biraz tuhaf ama hersey tikirr tikir isliyo herseyini tek bir doktor hallediyo hic disarda test yaptirmiyosun..bende bilmiyodum her seferinde kan verilio saniyodum ama idrar da varmis..simdi bizde annelik karnesi diye bisey var onu hazirladilar onun icinde yapilan bütün tester bebegin durumu falan hersey yaziyo..
beklemek bazen zor evet ama bu 9 ay bir daha geri gelmicek onun icin tadina varmak gerek:sm_cool:

ya bacım benim hemen adet bitiminde olmuş olmam gerek, belki de üstüne gördüm bilmiyom yani. Ama kız olsa çifte bayram ederim. Erkek emanet gibi geliyo, gelecek yellozun biri gözünün yaşına bakmadan alıp gidecek. Kız hep bi gizli bağ mesafesinde anacığına:asigim:

abooow kaynanaya bak korkulur senden:jeyyar:

kizlar biz doktor teyzeyle görüstük geldik
hersey yolunda cok sükür minigim büyümüs artik fasulye tanesi kadar degil kollari bacaklari var hizla gelisiyo herseyi sükürler olsun..doktor hersey yolunda gidiyo dedi
cokta komik bisey oldu bundan sonra her kontrolde idrar testi yapilcakmis benim haberim yoktu, kádin gidiyo gelio tuvaletinizi yapin diye ama yok gelmiyo millet bana bakiyo rezil oldum.en sonunda ictim dünya kadar suyu yaptim neyse doktor cagirdi bu seferse durmadan cisim gelio doktor diyo idrar torbaniz dolu halbuki 3 kez gitttim tuvalete..bundan sonraki seferde akillandim artik evde icicem suyumu
doktor bide dedi 20 haftaya kadar kilo almamaya gayret gösterin sonra vermek zor olur dogumunuzda zor olur dedi..sadece 1 kisilik az ve öz yeyin dedi bol meyve sebze kalori bakimdan az saglikli seyler tüketmek gerekliymis, ben daha hic kilo almadim ama bakalim bundan sonrasi nasil olcak
süt konusnda da beni uyardi kalsiyum deposu sanip süte yüklenmeyin süt aslinda yag deposudur dedi sütle alina kilo kaloy verilmezmis onun icn kalsiyum ihtiyacini peynirden yada ayrandan karsilayin dedi..allahtan da süt seven birisi degilim

:1shok: ben hergün koca bi bardak süt içiyom yaaa -tatlicadiarzu-
daha kilo almadım ama bana da kilo aldırabilitesi yüksek bi vesin gibi geliyo kendisi kafamçokkarıştı 20 haftaya da daha var hee ayy nasıl kilo almıcaz o zamana kadar yaw

ya neslicim sen takma bu pisleri ... bne sana dedim senin laydın olvak bak gör berat edemişti dersinnn

valla burdaki sistem biraz tuhaf ama hersey tikirr tikir isliyo herseyini tek bir doktor hallediyo hic disarda test yaptirmiyosun..bende bilmiyodum her seferinde kan verilio saniyodum ama idrar da varmis..simdi bizde annelik karnesi diye bisey var onu hazirladilar onun icinde yapilan bütün tester bebegin durumu falan hersey yaziyo..
beklemek bazen zor evet ama bu 9 ay bir daha geri gelmicek onun icin tadina varmak gerek:sm_cool:

ay kız kıskandım şimdi
ne güzel sistem bence.değerini bil.
bak iz burda uğraşıyoz kız deli deli
bir de ordakiler normal doğum taraftarı da oluyorlar
sezaryan konusunda türkiye 1. sırada herhalde

kızlar ben çıkıyorum oturdum kaldım gene saat 2 ye gelmiş...çamaşırlar var yıkanıcak onları hallediyim... sonra da belki dışarı çıkarım...
yaa ben banyo yaparken fenalaşıyorum size de oluyo mu ??? bayılıcak gibi oluyorum bacaklarım falan titrmeye başlıyo malum sonra da mide bulantısı :1no2:Çok üzgünüm çoook
canim gecmis olsun sicak su kalp basincini etkilio olabilir oda tansiyonunu tettikler durumu doktoruna anlat..allah korusun bisey olmasin sonra

kızlar ben çıkıyorum oturdum kaldım gene saat 2 ye gelmiş...çamaşırlar var yıkanıcak onları hallediyim... sonra da belki dışarı çıkarım...
yaa ben banyo yaparken fenalaşıyorum size de oluyo mu ??? bayılıcak gibi oluyorum bacaklarım falan titrmeye başlıyo malum sonra da mide bulantısı :1no2:Çok üzgünüm çoook

çok sıcak suyla yapma canım banyo bi de tok karnına girme kaydirigubbakcemile5

yok kuş ben elbise almam zaten aslında sadece görmeye giderim gibi geliyo. Bilim ne var ne yok ona göre sonraki alışverişleri planlarım :KK66: Erken daha hem.. tırsıyom ben yerimseniben

kıs orda puset mama koltuğu araba koltuğu neyn bilmemnede varmışşş kaydirigubbakcemile5

piişşşttt ben geldim...eccük ilgi gösterin bakem :asigim:

gelll yavrimmmm kaydirigubbakcemile ilgi gösterem sana ben Şeniz Şeniz Şeniz kaydirigubbakcemile5 laelaelaelaelae lülülülülülü :tomato:
e yeter bu kaaaa ilgi dime ama :jeyyar:

ne biliyim kanka yaa hafiften salak gibiyim bugün... dışarı mı çıksam acaba ?? çilek yağı neyim alsam fisfisfis

merhaba kızlar nasılsnz?bebişler nasıl

selam tatlım maşallah iyiyiz sen nasılzın

slm nabersiniz bakem.bebişlerimiz nasıllar
vışşşş kartanemim göbüşü de çıkmış hava atar hıhhhh
nesguiklerde burdalarmış.kızceler ne yapıyonuz yine kaynatmışsınız hee
nesli kız hani yakacığa gidecektin karar mı değiştirdin
bakın bide cinsiyetler konuşulmuş yine
kızlar ya bişey daha duydum yumurtanın çartlamasında döllenme gerçekleşmişse kesin erkek olurmuş
ama bizler zaten o zamanlara göre ayarlama yapmıyormuyuz.
demek geç döllenme olnaların kızı olcek bölelikle ne güzel.benim zamanında döllenmiş tosuncuk.o zaman ben iyice kendimi erkeğe adapte edem bari.ama kızzz istiyoz nepcez bölee

anam nerden duyuyonuz bunları yaa valla ben bilmiyom ne zaman yumurtalama olmuş falan diye ne çıkarsa artık şansımıza -tatlicadiarzu- kızçem olursa çokkkk süslü kokoş bişi olacak kesin anası kılıklı kaydirigubbakcemile3

karakızz geldim.
sen de bu kadar yeme ayolll
duba gibi olcen sonra

cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook yedim geldim işte bea ne bağırıyon bacak kadar kıza :roflol: ( 180 varım bu arada :roflol: )

anaammm neslinin oğlu olursa gelin yandı.... kıza şimdiden yelloz dedi duydunuz :roflol::roflol::roflol::lepi:

abboooo kıs neslii utanminmi daha şimidden başlamaya kaynanalık yapmaya sen deli gacı kaydirigubbakcemile

merhabalr aranıza yeni katıldım..bende 8+5 haftalık hamileyim bugun bebeğimin kalp atışlarını dinlemye gideceğim.birssey sormak istiyorum ultrasona girmeden önce meyvu suyu içmenin ne gibi bir faydası var bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

hoşgeldin canım hayırlı olsunnn meyve suyu içince hareket ediyomuş diye biliyorum

ya banada oluyo banyo yaparken tatlım ama bende zaten nefes darlığı var nefes alamıyorum ondan oluyo ama bazen benimde ayaklarım falan titriyo oturarak banyo yap tamammı :1hug:

ay kız kıskandım şimdi

evet ya bu işse fazlası ile karşıyım kurbanlık koyun gibi pat diye kesip bebeği cıkarıyorlra ...... ... tabiki zorunlu olanlradn bahsetmiyırum ... ama korktuğundan istemedğinde yada doktor hem ameliyat parası almak hemde hasta ile uğraşmak istemedğinden ditek SEzERYAN........... bence çok yanlış resmin doğurganlığımız elimizden alıyorlar... :eek:klava::eek:klava::bbo:

ay kız benimkide erken döllenme olurmu acep
bebişim sattan 5 gün büyük çıkıyordu da
hadi hadi söle bebişim duymasın ama sonra küsüyo benle

ya üstüne görme diye bişi varya belkim ööledir
sattan önceki çatlamadan kalmıştır 5 gün önceyse senin kız biraz uyuşuk olcek heralde öbür adete kadar beklemiş :roflol:

karakız canım ye valla.hem yediklerini yeğenimle paylaşıyon .
iştahsızlıktan iyidir.neydi o günler mide bulantıları falan
allahtan benim git gide kayboluyo bu sıkıntılarım

merveburc hoş geldin aramıza ... boş ver buldunya topigi kaynaşırız hemen acayip kaynak kadınları dimi hanımlar kaydirigubbakcemile5

ay kız kıskandım şimdi

sistem güzelde hersey cok düzenli alismisiz biz türkiyenin doktorlarina burdakiler tuhaf geliyo...:roflol:
burda genelde normal dogum evet sezeryan cok mecbur kalininca önerilio..ama ben tr de istege bagli sezeryan yasaklandi diye duymustum yanlis mi duydum acepCADIARZU

berat neslüylen şifrelimi yazışıyonuz kız hgiçbişe anlamadım yazdıklarından -tatlicadiarzu-

kuşum ben zaten klavye kullanma özürlüsüyüm ..... hep yanlış yazarım
didim ki ben şimdi nesliye

kuzu takma o pisleri ( pislerde siz oluyonuzfisfisfis ) senin laydın ( kızın olcak ) berat ( yani ben ) dedi dersin
dimim şekeri:jeyyar:-tatlicadiarzu-

naber kıslar ne yapıosunuz bakalım elifçim miniğini gördün demek hadi bakalım darısı başıma

X