2009 Kasm Anneleri

merhabalarr bende 10 haftalık hamileyimmm kasımda gelio bebişimm Allah izin verirseehihoyyytya kızlar ilk haftalarda kilo alan varmıı zaten kiloluyum senağlamadoktorum söylenip duruyo ama napimmm doyma hissimi kaybettim aç kalınca ağzımın tadı çok çirkin oluyor ve midem bulanıyor gene dikkat etmeye çalışıorum hamur işi abur cubur yemiyorum ama iştahım güzel:eek:

merhabalarr bende 10 haftalık hamileyimmm kasımda gelio bebişimm Allah izin verirseehihoyyytya kızlar ilk haftalarda kilo alan varmıı zaten kiloluyum senağlamadoktorum söylenip duruyo ama napimmm doyma hissimi kaybettim aç kalınca ağzımın tadı çok çirkin oluyor ve midem bulanıyor gene dikkat etmeye çalışıorum hamur işi abur cubur yemiyorum ama iştahım güzel:eek:
hoş geldin canım :)

vallahi iştahının yerinde olması güzel ama lehine kullan bari madem fazlan da varmış. Bulantın olmadı sanırım hiç! O da etkilemiştir kilonu.
Bu arada boyun/kilon kaç ki? merak ettima.s.

slm nabersiniz bakem.bebişlerimiz nasıllar
vışşşş kartanemim göbüşü de çıkmış hava atar hıhhhh
nesguiklerde burdalarmış.kızceler ne yapıyonuz yine kaynatmışsınız hee
nesli kız hani yakacığa gidecektin karar mı değiştirdin
bakın bide cinsiyetler konuşulmuş yine
kızlar ya bişey daha duydum yumurtanın çartlamasında döllenme gerçekleşmişse kesin erkek olurmuş
ama bizler zaten o zamanlara göre ayarlama yapmıyormuyuz.
demek geç döllenme olnaların kızı olcek bölelikle ne güzel.benim zamanında döllenmiş tosuncuk.o zaman ben iyice kendimi erkeğe adapte edem bari.ama kızzz istiyoz nepcez bölee

kızlar ya bişey daha duydum yumurtanın çartlamasında döllenme gerçekleşmişse kesin erkek olurmuş
demek geç döllenme olnaların kızı olcek bölelikle ne güzel.benim zamanında döllenmiş tosuncuk.o zaman ben iyice kendimi erkeğe adapte edem bari.ama kızzz istiyoz nepcez bölee
bi git ya bi gitttt şom ağızlı:roflol:

hoş geldin canım :)

vallahi iştahının yerinde olması güzel ama lehine kullan bari madem fazlan da varmış. Bulantın olmadı sanırım hiç! O da etkilemiştir kilonu.
Bu arada boyun/kilon kaç ki? merak ettima.s.

hoşbulduk :))
vallaha kilom baya bi fazla :KK43:çok kafama takıorum yazın bi kist olayı geçti başımdan ilaçlar doğum kontrolleri derken baya bi kilo aldım:KK43: 80 oldum
boyumda 1.55:KK43:(anlıyacağın 9 ay sonra yuvarlanarak gidicem heralde doğuma arabalara sığmam çünkü :)))ama çok kafama takıorum evlenmeden önce böle değildim balık etinde ama güzeldi şimdi ise çokk utanıyorum çok üzülüorummm:KK43:((doktora gitmek istemioyorum yaa tartıya çıkıcam die tabikide dikkat etmeye çalışıorum meyve ve sebzeyle geçiştiriyorum açlığımı inşallah işe yararr

niye neslicim sen de mi benim gibi çatlama döneminde hallettin demiii
ama öle dediler bide demezlermi kesin bu diye:kızgın:
bağane ya kız olsun dimi nesli hem onu bi güzel süsleriz valla:dance:

hoşgeldin canımm... valla bende hamile olduğumu öğrenir öğrenmez doğru markete koşmuştum şu faydalı bu faydalı diye sonra bulantılar bi başladı hiçbirini yiyemedim....yeme hissi birazda psikolojik bence...bebeğimi iyi beslicem iç güdüsü yani... ama bulantılarının olmaması çok güzel... en azından yediğin şeyleri kontrol edebilirsin ..ben şimdi midem bulandığı için canım bişey isteyince faydalı mı zararlı mı çok da düşünmeden yiyorum ... bari kalorisi düşük şeyler yemeye çalış... ilerleyen dönemlerde iştah daha da çok açılıyomuş....

çilek yağı niyekine?

çatlak için... 50 cc çilek + 50 cc tatlı badem yağı + 1 limon suyu

inş kokusu baymaz beni... şampuana bile dayanamaz oldum -tatlicadiarzu-

vallaha kilom baya bi fazla :KK43:çok kafama takıorum yazın bi kist olayı geçti başımdan ilaçlar doğum kontrolleri derken baya bi kilo aldım:KK43: 80 oldum
boyumda 1.55:KK43:(anlıyacağın 9 ay sonra yuvarlanarak gidicem heralde doğuma arabalara sığmam çünkü :)))ama çok kafama takıorum evlenmeden önce böle değildim balık etinde ama güzeldi şimdi ise çokk utanıyorum çok üzülüorummm:KK43:((doktora gitmek istemioyorum yaa tartıya çıkıcam die tabikide dikkat etmeye çalışıorum meyve ve sebzeyle geçiştiriyorum açlığımı inşallah işe yararr

hiç utanma canım.kendini de üzme
evet kilo fazla ama herşey kendinde biter bunu unutma
şimdilik ağır rejim yapayım deme kesinlikle:eek:klava:
bu günleride atlatacan inşallah:Saruboceq:
emzirme döneminden sonra bir başlarsın az az vermeye ama kararlı olman lazım
ilk bir aydan sonra düzene girersen aynı tarz beslenmeye bak göreceksin verirsin
bide egzersiz spor derken ilk zamanların gibi olursun inan:teytey:

aman utanma sıkılma, sadece bilinçli oluver ki farkındasın bak farkındalık sana kontrolü getirecektir. Ayrıca estetik sebeplerden değil de olası sağlık sıkıntıları öncelikli olarak yeme planı yaparsın. Biz de buradayız birbirimize her konuda destek olmaya çalışıyoruz. Gerekirse günlük rapor veriver bize biz sen kaçırınca kulaklarını çeker hizaya sokarızyerimsenibena.s.
Ayrıca son adet tarihini de söyleyiver de listeye ekleyelim. Hadi bakalım 60 lara doğru gidiyoruz:))

niye neslicim sen de mi benim gibi çatlama döneminde hallettin demiii
ama öle dediler bide demezlermi kesin bu diye:kızgın:
bağane ya kız olsun dimi nesli hem onu bi güzel süsleriz valla:dance:
ya bacım benim hemen adet bitiminde olmuş olmam gerek, belki de üstüne gördüm bilmiyom yani. Ama kız olsa çifte bayram ederim. Erkek emanet gibi geliyo, gelecek yellozun biri gözünün yaşına bakmadan alıp gidecek. Kız hep bi gizli bağ mesafesinde anacığına:asigim:

kizlar biz doktor teyzeyle görüstük geldik
hersey yolunda cok sükür minigim büyümüs artik fasulye tanesi kadar degil kollari bacaklari var hizla gelisiyo herseyi sükürler olsun..doktor hersey yolunda gidiyo dedi
cokta komik bisey oldu bundan sonra her kontrolde idrar testi yapilcakmis benim haberim yoktu, kádin gidiyo gelio tuvaletinizi yapin diye ama yok gelmiyo millet bana bakiyo rezil oldum.en sonunda ictim dünya kadar suyu yaptim neyse doktor cagirdi bu seferse durmadan cisim gelio doktor diyo idrar torbaniz dolu halbuki 3 kez gitttim tuvalete..bundan sonraki seferde akillandim artik evde icicem suyumu
doktor bide dedi 20 haftaya kadar kilo almamaya gayret gösterin sonra vermek zor olur dogumunuzda zor olur dedi..sadece 1 kisilik az ve öz yeyin dedi bol meyve sebze kalori bakimdan az saglikli seyler tüketmek gerekliymis, ben daha hic kilo almadim ama bakalim bundan sonrasi nasil olcak
süt konusnda da beni uyardi kalsiyum deposu sanip süte yüklenmeyin süt aslinda yag deposudur dedi sütle alina kilo kaloy verilmezmis onun icn kalsiyum ihtiyacini peynirden yada ayrandan karsilayin dedi..allahtan da süt seven birisi degilim

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsnz?bebişler nasıl

iyiyiz şekerrr sen nasılsınnn kaydirigubbakcemile5

evt onu ben de okudum..erkek geni taşıyan spermler dişi gen taşıyanlara göre daha hızlı hareket ediyolarmış ama daha kısa süre canlı kalıyolarmış..yumurtlama zamanı ilişkide bulunduysak bebeğin erkek olma ihtimali daha yüksekmiş... kızları geride bırakıp koşuyolar demekki yumurtaya :roflol: bu durumda benim sıpa da erkek olucak çünkü hiç hesaplamadık ama tam yumurtlama gününe denk gelmişti...:emir_bebek:

bu arada bırak yesin o allahın çubuğu (karakız olduğunu herkes anladı di mi kaydirigubbakcemile3) yiyo da noluyo bi yerinden belli diil... ağlayıp duruyo göbişim çıkmadı diye .......kaydirigubbakcemile3

canım takma boşver...artık rejim de yapamayacağına göre... doğumdan sonra yavaş yavaş verirsin inş....:CüvCüv:

kizlar biz doktor teyzeyle görüstük geldik
hersey yolunda cok sükür minigim büyümüs artik fasulye tanesi kadar degil kollari bacaklari var hizla gelisiyo herseyi sükürler olsun..doktor hersey yolunda gidiyo dedi
cokta komik bisey oldu bundan sonra her kontrolde idrar testi yapilcakmis benim haberim yoktu, kádin gidiyo gelio tuvaletinizi yapin diye ama yok gelmiyo millet bana bakiyo rezil oldum.en sonunda ictim dünya kadar suyu yaptim neyse doktor cagirdi bu seferse durmadan cisim gelio doktor diyo idrar torbaniz dolu halbuki 3 kez gitttim tuvalete..bundan sonraki seferde akillandim artik evde icicem suyumu

ay inanmıyom nasıl bir sistem var orda ki
doktora bak idrar için birde seni kollayıp duruyo desene
burdakiler tutuşturuyo eline bir reçete bunları yapın diye salıyor başlarından
he bi de her gidildiğinde idrar vermek de yok burda
değişik sistem valla
bu arada hayırlısı olsun canım.allah devamını erdirsin.:Saruboceq:daha çok büyüyecek gülüm.
ama beklemek zor ya.ben şimdiden beklemekten sıkıldım ama bebişim duymasındelikafadulden

anaammm neslinin oğlu olursa gelin yandı.... kıza şimdiden yelloz dedi duydunuz :roflol::roflol::roflol::lepi:

slm kızlar bende 8 haftalık hamileyim kısmetse kasımda anne olucam,ALLAH herkese kolay doğumlar sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin..:emir_bebek:

o zaman erekek olcek işte erkek
erkek bebiş sevmeye başlayım şimdiden
erkek kıyafetleride ne güzel diyim kendi kendime.kandırayım yani kendimi
ne yalan söyleyim küçüçükte olsa ümit var içimde.1 ay bu ümitle yaşıyacam işte banane

X