2009 Kasm Anneleri

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım| 2. kontrolü olduk, yenidi Mayıs 15 :nazar:
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|bebişi el salladı yuvacığından:nazar:
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
7|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasim| pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:)) :nazar:
8|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|:nazar:
9|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
10|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
11|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
12|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
13|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, elini ayağını gördü, ikili test 24 Nisan
14|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
15|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
16|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım|
17|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
18|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
19|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
20|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
21|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
22|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar:
23|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım|bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol :nazar:
24|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|Pıt Pıtları gördü :) :nazar:
25|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
26| BEBETO2009|26|06 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
27|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım|bebişin kalp atışlarını duydu :nazar:
28|cangum|27|06 şubat|13 kasım|kalp atışını gördü :nazar:
29|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
30|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
31|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol :nazar:
32|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
33|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| ikizlerin kalp atışlarını gördü :nazar:23 Nisan kontrol
34|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
35|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
36|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
37|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
38|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|keseyi gördü :nazar: kontrol mayısta
39|SPELL42|**|13 şubat| 20 kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
40|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
41|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|pıtpıtları gördük :nazar: 2'li test 6 mayıs :Saruboceq:
42|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
43|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
44|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|pıtpıtları gördükk:nazar:3.kontrol nisan sonu
45|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü :nazar:
46|elifatihEFU|23|15 subat|22 Kasım| pıtptları duydu :nazar:kontrol 20 nisanda
47|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
48|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım| pıtpıtları gördü :nazar:
49|incisu|25|20subat|27 kasım| iki minik kalp atıyor :nazar:
50|AppleArzu|34|13 şubat|27 kasım|Kalp atışlarını duyduk:nazar:
51|nevrosky|30|23 şubat|30 kasım|miniğinin kalp atışlarını duydu :nazar:
52|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım|yarın kalp atışlarını duymaya gidiyor
53|Roay|29|23 Şubat|30 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
54|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım|miniğinin pıtpıtlarını duyacak :nazar:
55|yavrucuk|26|23 Şubat|30 Kasım|kalp atışlarını duydu:nazar:
|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|dorukk|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|NURHAYATK|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
SPELL42 gözün aydın tatlım, 55 kişi olduk maaşallah:nazar:

hayırlı sabahlar canım hoşgeldin bende uyyamıyorum hiç erkenden ayaktayım dün kuzenime gittim onun bebişi 18 haftalık karnı okadar büyümüşki bbeişin resimlerini görünce çok şaşırdım kocaman bebek yanii 220 grm bi tosuncuk taşıyo içinde ama hala hareketlerini hissedemiyorr bi iki hafta sonra tekmelerini anlatır banaa inş:ecrin_bebek:

16. haftadan itibaren hissedenlerin sayısı epey çok
ama 18-19 dedin miydi iyice çoğalırmış :asigim:
ay hadi hayırlısıyla geçsin zaman;
şöylee gaz dışındakilere de kulak kabartabilek,
akvaryum gibi benim karnımkaydirigubbakcemile3

GUnaydin kizlar,

bir bakayim dedim sizlere. Ben iyiyim 18 gun oldu kurtaj olali. Regl olmayi bekliyorum. doktor 3 ay korun dedi ama benim tahammulum yok regl olur olmaz calısmalara baslıyacagım. adetimin 3. gunu kan vericem bir takım testler yapilacak. gelismeyen gebeligin nedenleri arastırılacak.
Bir an once hamile olmayi cok istiyorum. bu forumda artik aboneligim olmadigi icin cok fazla giremiyorum. hepinize saglikli mutlu hamilelikler diliyorum kızlar..

canı hoş geldin............ drnin dedğini dinle derim ama tabi sen kendini nasıl iyi hissediyorsan ... neden dinle derim tahlillerin bir yapılsın neden bebek gelişmemiş bir bulunsun belki tedavi yapılası gerekecek ondan sonra gebe kalırısn bir an önce :CüvCüv:

16. haftadan itibaren hissedenlerin sayısı epey çok
ama 18-19 dedin miydi iyice çoğalırmış :asigim:
ay hadi hayırlısıyla geçsin zaman;
şöylee gaz dışındakilere de kulak kabartabilek,
akvaryum gibi benim karnımkaydirigubbakcemile3

neslii ewt canım hayırlısıylaa geçsin çabucak zaman bende çok fazla su içiyorum:asigim:

eşim her akşam yatıyo karnıma bbeği dinliyo güyaa hani diyo böyle tahta çubukla suyu

karıştırırsın ya öyle su sesi geliyor diyor garibim bbebk sanıyor diyorum ama yok yok ben

diyor cokacimcoook ben daha kahvaltı etmedim gelirim birazdan kızlar

neslii ewt canım hayırlısıylaa geçsin çabucak zaman bende çok fazla su içiyorum:asigim:

eşim her akşam yatıyo karnıma bbeği dinliyo güyaa hani diyo böyle tahta çubukla suyu

karıştırırsın ya öyle su sesi geliyor diyor garibim bbebk sanıyor diyorum ama yok yok ben

diyor cokacimcoook ben daha kahvaltı etmedim gelirim birazdan kızlar

canım benim eşimde tekmelediğini kalp atışlarını duyduğunu söylüyo :roflol: :roflol:

berat canım nasılsın
ay kızlar sizede aşkolsunnn benneyaptımki
günaydın diyomm beni kaaale almıyomusunuz size küstüm size hepinizin saçını başını yolimde görün şimdi kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
cadıyım ben cadıyımm -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

hayırlı sabahlar canım hoşgeldin bende uyyamıyorum hiç erkenden ayaktayım dün kuzenime gittim onun bebişi 18 haftalık karnı okadar büyümüşki bbeişin resimlerini görünce çok şaşırdım kocaman bebek yanii 220 grm bi tosuncuk taşıyo içinde ama hala hareketlerini hissedemiyorr bi iki hafta sonra tekmelerini anlatır banaa inş:ecrin_bebek:

şeker 18 haftadan sonra başlıyor ama annenin karnına göre değişiyor yani kilolu bir anne ise bieaz daha gec hissediyor eğer zayıfsa daha cabuk hissediyor..... ama hissetmeye başladığında boyle pıt diye sanki seyirme yada gaz gezmesi gibi garip zaten anlımıyorusn .... ama şunu diyeyim şuanki halimiz değil bir kımıldamaya başlasınlar inannın tarifi yokkkk:asigim::asigim: okadar güzek ki efe nasıl oynardı içimde birde eşime acayip bir tepki verirdi eşim eli karnımda uyumak isterid ama efe bir başlardı bu sefer ben uyuyamazdım...........:asigim :eek:

berat canım nasılsın
ay kızlar sizede aşkolsunnn benneyaptımki
günaydın diyomm beni kaaale almıyomusunuz size küstüm size hepinizin saçını başını yolimde görün şimdi kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
cadıyım ben cadıyımm -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
günaydınnnnnnnnnnnnnnn kuzuuuuuuuuuu :jeyyar:

merhaba arkadaşlar ben 2009 ekim annesiyim yazılanları görünce bi uğramak istedim. Allah hepimizin sağlıkla kucağına almasını nasip etsin inşallah bende ilk 14 haftalıkken hissettim sanki kuş yutmuşumda karnımın içine kanat çırpıyormuş gibiydi ama ilk hissettikten sonra benim gibi bir kaç gün hissetmeyince meraklanıp bebeğim yaşıyormu diye doktora gitmeyin :) 20. haftaya kadar ara ara hissedilirmiş 20. haftadan sonra her daim hissedebilirmişiz

merhaba arkadaşlar ben 2009 ekim annesiyim yazılanları görünce bi uğramak istedim. Allah hepimizin sağlıkla kucağına almasını nasip etsin inşallah bende ilk 14 haftalıkken hissettim sanki kuş yutmuşumda karnımın içine kanat çırpıyormuş gibiydi ama ilk hissettikten sonra benim gibi bir kaç gün hissetmeyince meraklanıp bebeğim yaşıyormu diye doktora gitmeyin :) 20. haftaya kadar ara ara hissedilirmiş 20. haftadan sonra her daim hissedebilirmişiz

teşeküürlerrrrrr bilgiler için Sende bebeğini Hayırlııs ile kucağına alırısn inşallah:lepi:

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiii nerdesinnnnn sen yaaaaaaa:mymeka::eek:klava: insanı merakda bırakıyon:eek:klava:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn kuzuuuuuuuuuu :jeyyar:

cadııııııı seni nappıyon kıs :jeyyar:

ayyy ne kadar güzel içim bi tuhaf oldu okuyunca allah herkese yaşatsın bu güzel duyguları inşallah

aaaa mavi gelmişşşş hihoyyyt aşada gördüm kısss mavi anacım bırak geçmişi okumayıda gel hele nerdesin kaç gundur bızı böyle meraktan niye çatlattın kaydirigubbakcemile
rapor veriyorum bak tüm forum seni sordu merak etti :jeyyar:

şeker 18 haftadan sonra başlıyor ama annenin karnına göre değişiyor yani kilolu bir anne ise bieaz daha gec hissediyor eğer zayıfsa daha cabuk hissediyor..... ama hissetmeye başladığında boyle pıt diye sanki seyirme yada gaz gezmesi gibi garip zaten anlımıyorusn .... ama şunu diyeyim şuanki halimiz değil bir kımıldamaya başlasınlar inannın tarifi yokkkk:asigim::asigim: okadar güzek ki efe nasıl oynardı içimde birde eşime acayip bir tepki verirdi eşim eli karnımda uyumak isterid ama efe bir başlardı bu sefer ben uyuyamazdım...........:asigim :eek:

saolasın canım ay hayal etmesi bile güzel kuduruk bebekler uyutmuycaklar biizi he olsun

iyi olsunlarda :CüvCüv: çabucak geçse zaman mamamı yedim geldim evi toparlıyim

gene takılırım hakikaten nerde maviii kız kayıp çabuk çık ortayaa:eek:

beratefem neslim ve diger tum arkadaslar desteginiz icin sagolun hamile kaldıgımda sizlerin tecrubelerinden faydalanacagim o nedenle kendimi cok sanslı hissediyorum.
beni unutmayın haa kızarım :)

slm kızlar ben geldim ama evde yatıyorum raporluyum çarş günü fenalaştımişte ilk kusma baş agrı sı tansiyon düşüklügü dolayısıyla baygınlık geçirme düşmüştüm...eve gelip yattım o gün eşimde başımda bekledi ertesi günde kötü olunca doktorumu arayıp sorduk acile gelmemi istedi oda ahstanede idi bana hebr ver gelişmeleri demişti genel kontroller yapıldı herşey iyi çıktı ama kumdökme görülüyor dedi yartıracaklardı serum falan vereceklerdi acilde doktorum istemedi şimdi damar bulacam diye delecekler bişe olur şimdi zaten hassassın enfeksiyon falan kaparsın evde dinlenmen daha iyi dedi rapaor verdi şimdi evde yatıyorum bugün daha iyiyim...kızlar rapor falan sitemiyorum o işin şakası idi ben bir çogunuzu görmeyince merak ettigim için sanırım bende kendimde bekledigim için oluyor bu sitemler neyse mühim dgl...sizler nasılsınız bayagı geçmiş var okumak istedim ama bir kaç sayfa okuyabildim.....ama nurhayatı duydumçok üzüldüm gerçekten...ee kızlar ne var ne yok haberler sizde...

X