2009 Kasm Anneleri

kızlar gunaydın ya sizin nasıl gidiyor hamilelik benim çok feci ya hastaneye gittim 3 gün yattım 8 şişe serum yedim şimdi evimdeyim ne zaman geçer bu dönem 9.haftadayım dahaa

geçmiş olsun canım inş bir an önce geçer...valla benim bulantı bugün az oldu kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorumm hihoyyytkaydirigubbakcemile2

Annelere çakiyosak ayvayı yedik, benim annem bize hiç süt verememiş, işin tersi hiçbir teyzemde kuzenlerime verememiş. Onlara çektiysem bende hiiiiç süt olmasss:1no2:

aha gene dertlenicek bişey bulmuş kaydirigubbakcemile:eek:klava:

anana çekersin nan kaynanandan sana ne kanbağı mı var sankim kaydirigubbakcemile2
kayınvalidemin akrabası beni kaynanama benzettiydi manyaqq bu insanlar yaa nerde güzel gacı görseler kendilerine benzetiyolar halbusi ne alaka yaanii :roflol:

benim kayınpederim de durup durup ''gelin kaynana toprağından olur '' der bana... -tatlicadiarzu- allahım düşünmek bile istemiyorum benzediğimi :mymeka:

beratefe resmine bayıldımm :lepi: biz nasıl olucaz acaba yaa çok merak ediyorum :CüvCüv:

itekcim ayy nasıl salyaları akıyodur onun şimdi ... :ecrin_bebek: huysuzdur bi de gözler sulu sulu ayy kıyamam Şeniz

karakız biz bugün gidiyoruz chiccoya
tuzla mermerciler sanayi sitesinin oralardaymış
görümcem de oraları bilmediği için ezbere gidecez
tula mermerciler sitesinde değirmen pastanesinin yanından düz devam ediyormuşuz sağ tarafta kalıyormuş.maret yanındaymış.mavi boyalı chicco merkez depo yazıyormuş
biz bu akşam gidecez.özel araçla.eğer sen yarın gidebilirsen akşam geldiğimde adresi tam olarak yazarım canım

söyleyin bakem ne alacaksınızCADIARZU

beratefecim ben onu çoktan düşündüm valla bende yapcam banane
ama göbüşümü her ay açıp üzerinede kocaman 5.ay 6. ay falan diye yazmayı düşünüyorum
6 month falan diyede olabilir cinsiyetine görede resim çizerim göbüşüme

kızlar oyun halısı diye bişey varmış ben ilk defa gördüm çok hoşuma gitti.. bebeklerin kavrama yeteneğini artırıyomuş ..ekliyorum resimleri bakın bakim beğenicek misiniz ?

Eklentiler

• $111.jpg
    $111.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 14
  • $222.jpg
    $222.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 14
  • $333.jpg
    $333.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 14
  • $444.jpg
    $444.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 16
unique___ benim kayınpederim de durup durup ''gelin kaynana toprağından olur '' der bana... -tatlicadiarzu- allahım düşünmek bile istemiyorum benzediğimi :mymeka: beratefe resmine bayıldımm :lepi: biz nasıl olucaz acaba yaa çok merak ediyorum :CüvCüv: itekcim ayy nasıl salyaları akıyodur onun şimdi ... :ecrin_bebek: huysuzdur bi de gözler sulu sulu ayy kıyamam Şeniz[/QUOTE .!.:
ayy benide hep kayınvalideme benzetiyorlar varyaaaaaa ben kendi aileme pek benzemem acaba bi cami avlusu olayımı var acepCADIARZU:roflol::roflol::roflol::roflol:

bürsürü şeyler alcaz nasip olursa
1 ytl içlik çok almayı düşünüyom
tulum bulabilirsem
biberon falan ama çok kalabalık oluyormuş herkez kapış kapış poşetlere koyuyormuş ssonra seçiyorlarmış
aslında cinsiyeti öğrendikten sonra olsaydı daha iyi olurdu ama yine indirimleri olur o zaman pita gideriz
ben anadolu yakasında olanlara haber veririm
güzel şeyler bulursam fotosunu çekerim

beratefecim ben onu çoktan düşündüm valla bende yapcam banane
ama göbüşümü her ay açıp üzerinede kocaman 5.ay 6. ay falan diye yazmayı düşünüyorum
6 month falan diyede olabilir cinsiyetine görede resim çizerim göbüşüme

işde bu yüzden seviyom ya sizi süper dahiyane fikirleriniz varrrrrr hımmmm bende bunu sevdim ....
bir arkadaşımda .... kocanın doğum gününde karnına doğum günün kutlu olsun babacım diye yazı yazmış.. hediye olrak verememiş sadece göstermiş resim cekilmişler asmışlar odlarına çok hoştu :1rolleyes:

anaa 3 aydır resim falan çekilmiyom ben onu farketiiimmmm
en son bebişimiz ana rahmine düştüğü zamanlar kocişle istanbula gittiydik orda çekilmiştim sanırım o zaman kuzum daha 1 haftalık falandı :CüvCüv:
eve gidip elbiselerimi giyip de göbüşümnen bi resim çekilem baariiii

kartanem badem yağını duymuştum tüylenme yapıyor diye ben de bebe yağı kullancam sanırım
yeme kız çikolatayı nefsine hakim ol
ben de tv de birşey görsem canım çeken bir şey hemen yiyorum valla
dün ilk defa saralle reklamı gördüm evde de vardı allahtan ekmeğin üzerine sürüp yedim valla
ama ben istemedim bebişim istedi ondan ama sürekli yeme gııı

bürsürü şeyler alcaz nasip olursa
1 ytl içlik çok almayı düşünüyom
tulum bulabilirsem
biberon falan ama çok kalabalık oluyormuş herkez kapış kapış poşetlere koyuyormuş ssonra seçiyorlarmış
aslında cinsiyeti öğrendikten sonra olsaydı daha iyi olurdu ama yine indirimleri olur o zaman pita gideriz
ben anadolu yakasında olanlara haber veririm
güzel şeyler bulursam fotosunu çekerim

iyi ya böyle ucuz olması,ben int.fiyatları takip ediyorum çok pahalı

kızlar oyun halısı diye bişey varmış ben ilk defa gördüm çok hoşuma gitti.. bebeklerin kavrama yeteneğini artırıyomuş ..ekliyorum resimleri bakın bakim beğenicek misiniz ?

ben efede istemiştim ama ozman lar çok pahalı şeylerdi.. alamamıştım ... ama şuki fiyatlarını bilmiyorum gamyoncuiremsu

karakız biz bugün gidiyoruz chiccoya
tuzla mermerciler sanayi sitesinin oralardaymış
görümcem de oraları bilmediği için ezbere gidecez
tula mermerciler sitesinde değirmen pastanesinin yanından düz devam ediyormuşuz sağ tarafta kalıyormuş.maret yanındaymış.mavi boyalı chicco merkez depo yazıyormuş
biz bu akşam gidecez.özel araçla.eğer sen yarın gidebilirsen akşam geldiğimde adresi tam olarak yazarım canım

yarın kaça kadar açık acaba ya bende gitsem
sen git bak sonra telefonunu falan ver sanada mesaj atsınlar indirim günlerinde
iyice öğrenmeye bak neymiş ne zamanlar oluyomuş bu indirim günleri felan diye tamamı unutma bak bunları sakın -tatlicadiarzu-

yarın kaça kadar açık acaba ya bende gitsem
sen git bak sonra telefonunu falan ver sanada mesaj atsınlar indirim günlerinde
iyice öğrenmeye bak neymiş ne zamanlar oluyomuş bu indirim günleri felan diye tamamı unutma bak bunları sakın -tatlicadiarzu-
u

unutma döver vallahi :mymeka::roflol::roflol:

tamam kız
yarın saat 09:00-12:00 arası
olmadı bir dahaki sefere gidersin ben de iyice öğrenmiş olurum hemde cinsiyeti öğrenmiş oluruz o zaman
ona göre şeyler alırız daha iyi olur valla
ben seni bilgilendiririm canım

ayy o halılar süperr
benim bi arkadaşımda da vardı onlardaan
öööf şuraya sürekli bişiler koyup durmayın yaaw
hepicini nasıl alcaksak :kızgın:

kızlar ben çıkıyorum
hazırlanacam şimdi
ben gelene kadar fazla kaynatmayın hee
öpüyorum hepinizi
nesli de uğramadı zaten küstü herhalde onuda öpüyorum

ayy harika bu halılar bende görmüştüm hatta kesin alacaklarım listesindede var kaydirigubbakcemile3

tamam kız
yarın saat 09:00-12:00 arası
olmadı bir dahaki sefere gidersin ben de iyice öğrenmiş olurum hemde cinsiyeti öğrenmiş oluruz o zaman
ona göre şeyler alırız daha iyi olur valla
ben seni bilgilendiririm canım

sakın unutma he ay yarın ben öülene kadar çalışıyorum yaaa senağlama
sen git araştır gel bir dahakine giderim hem ozamana dediğin gibi cinsiyette belli olmuş olur süper olur :lepi:

X