2009 Kasm Anneleri

valla sorma yaaa kociş küsmeye başladı artık sağolsun midem bulanırken hep ilgilendi yemek işiyle de
akşam bi koltuğa uzandımmı bi daha kalkamıyom çakılıyom kalıyom sankiii :sm_confused:

ooof akşam kendime çeki düzen vercem bu akşamdan itibaren yemek de yapcam ütü de yapcam -tatlicadiarzu-

valla sorma yaaa kociş küsmeye başladı artık sağolsun midem bulanırken hep ilgilendi yemek işiyle de
akşam bi koltuğa uzandımmı bi daha kalkamıyom çakılıyom kalıyom sankiii :sm_confused:

aynen oturmazsam sorun yok çalışıyom ama oturunca iş bitmiştir oluyo :sm_confused:
bide benim bulantılar 2 gündür yeni başladı :çok üzgünüm:

oohhh çok şükür kazasız belasız hepsini okudum...:lepi: biraz önce oku oku tam 2-3 sayfa kalmıştı elektrik gitmesin mi deli oldum yaa dedim şimdi 50 sayfa yazmışlardır yetiş yetişebilirsen :roflol:

beratefe oğluşuna bayıldımmm çok afacan bişeye benziyo Şeniz ayrıca sürekli dondurma yiyo olman kalbimde derin bi sancıya sebep oldu kaydirigubbakcemile yahu dondurmaya çikolataya dayanamayan bana noldu anlamadım bi ekşi merakıdır gidiyo...şu yeşil şeyler de çıkmak bilmedi kafayı yicem artıkkk senağlama

nesli kendime söz vermiştim bebiş iyice büyüyüne kadar hiç bişeye bakmıcam diye mahvettin ama beni yaa..önce kıyafetle başladın şimdi de bunlar... yahu zor zaptediyorum zaten kendimi

ben de ay sonu gidicem kontrole günler geçmek bilmiyo valla... bence de ilk 3 ay 15 günde bir gitmemiz lazımdı yaa...meraktan çatlıycam ben böyle giderse.......:1no2:

haa bu arada mavi yok mu gene kaydirigubbakcemile5 (aha ben de sordum şahitsiniz..)

önceden pazar akşamı haftalık ütümü yapardım hafta içi hiç bişey ütülemezdim
bu pazar yapamdım eve geç geldim hemen yattım :1rolleyes:
hafta içi akşamdan yapayım bari demiştim hep yattım sabahları yaptım bende ütüyü
işte benimkinin de zoruna gitti alışık diil ya :dilcikar:

Son düzenleme:
evet şeker fatihe gidiyom

anam sen ne tarafta oturuyosunn?
bikaç sorum var cicim sana 1- 2 li tarama yaptırdın mı?
2-yaptırdıysan ücretini biliyomusun ?
3- ben randevu alıp oraya gelcem ama bu zamana kadar başka yere gittimya acaba tahlillerin aynısını ordada yapmağa kalkarlar mı ? arıyorum ama bir ilgili bulamadım hastanede

ben dikmende oturuyorum,
burası hoşderede
2li test yaptırmadım henüz,
gittiğinde dr.a testleri gösterirsin tekrar istemez canım mesela ben en son tshımı dışarda yaptırdım onu göstercem dr.a
diğer tahlillerden hiç para almadılar 2li hakkında bilgim yok

valla ben de kendime inanamıyorum... ben geçen yaza kadar haftanın 7 günü çalışıyodum ve akşamları çıkış saatim belli değildi ... eve gelir yemek yapar çamaşır yıkar ütü yapardım... kocacığımın pastasını tatlısını eksik etmezdim...buna rağmen son derece enerjik ve süslüydüm... şimdi sanki üstümden tır geçmiş gibi tüm gün kanepede pinekliyorum :ecrin_bebek:

kizlar yaa ne kadar aktifsiniz 3 gün ugrayamadim siteye nerdeyse 40 sayfa ilerlemissiniz..masallah masallah kasim anneleri karinca gibi calisiyo...
ben ikkili tarama 10 la 14.haftalar arasinda yapiliyo diye biliyorum..bu zamanlar arasinda istediginiz bir ara yapilabilirmis....ve 3 lü tarama testinden daha iyi sonuc veriyomus erken tani sansi daha fazlaymis

kartanesi nerdesin kıs adın yok kendin varsın -tatlicadiarzu-
karakız cadısı da yok hayret...oklavayla birini kovalıyodur kesin... :roflol:

:roflol::roflol::roflol: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Aynen hemde ne tır kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynen aynen bende öyleyim...artik ne süs ne bisey enerji desen nerdeyse pil takicam kendime azcik hareket etmek icin...
yemek isini zaten söylemiyorum bile nezamandir misafir gelcek gün istiyolar benden sirf mutfaga girip bseyler hazirlamak hizmet etmek zor geldigi icin erteleyip duruyorum:roflol:

yahu kızlar benim korkum 3 ay sonra düzelicem diyip erteliyorum herşeyi bi de böyle devam ederse bir an önce toparlanmak lazım... benim hamile olup son 2 haftaya kadar çalışan bi sürü arkadaşım var ama yaa..bu ne uyuşukluk ben anlamadım ki... acaba bulantılardan mı böyleyiz?? midesi bulanmayan böcükler siz ne alemdesiniz bakimm ???:CüvCüv:

Benim 2güne kadar bulantım pek yoktu ama halsizlik ve sürekli uyku hali vardı
Şimdi birde bulantı çıktı :1no2:

evet bende bu siteden çok faydalanıyorum
kızlar orda damla çikolatalı havuçlu kek var
mutlaka deneyin derim çok harika oluyor ikramlarda değerlendirirsiniz
eşimle çok beğendiğimiz bir kek

sgumus nasıl oldu canım boğazın ?? içtin mi ballı limon ??? o çok iyi gelir herkes söylemiş diye ben bi daha sölemiyim dediydimmm :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…