2009 Kasm Anneleri

kuzum hiçbi terslik olmaz inşallah merak etme 13. haftada cinsiyet belli oluyomuş diye duydum bende sağlıklı olur inşallah cicim bildiğim kadarıyle bi risk tespit ederlerse amniyosentez falan istiyolar galiba ama düşünmeyelem bunnarı herşey normal hepimiz tosun gibi topaç gibi oğlanlar kızlar çatır çatır doğurcaaz kız inşallah

öğren kıs meraktan çatlarım vallaha bak kaydirigubbakcemile3
ikili testi yaptıran arkadaşım randevu alıp git dedi ama kadın doğumdan değil GEBELİK bölümü varmış ondan almak gerekiyomuş
bende cok heyecanlıyım karazeytin ya haftaya 3 ay olcak :teytey::sm_cool:
aa canım bak bide gebzenin çıkışında sanırım tam emin değilim yer olarak ama
TOYİKİ var onun fabrikası var oordada belirli zamanlarda indirimler falan oluyogecen senelerde doğum yapan arkadaşım vardı onlar gidiyolardı ordan alışveriş yapıyolardı
hatta böle minicik görünmeyen defoları olan şeyleride çok uygun fiyata satıyolardı arkadaşım alıp getirirdi bakardık iki saat defosu nerde acaba diye

leyya canım ben de bilmiyorum da
yakında doğum yapacak arkadaşa sordum da
ona ikili test yapmamış doktor gerek görmemiş yani
ama üçlü test yaptırmış.hem daha etkili oluyormuş
ben de bilemedim bizim doktorda isteyecekmi bilmirem
benim eltimde yaptırmamış zaten günü geçmiş o yüzden gerekte duyulmamış
ama doktor gerek yok derse ben de belki yaptırmam
ama emin değilim tam araştıram öle

öle ya karakızz.işte ancak böle birbirimizden haber alarak öğreniyoruz işte bunları.
görümcemin bana verdiklerinde hiç defo bile yok bide onlar biraz geç gitmişler.kasa sırası çokmuş.
mümkünse ben küçük ıvır zıvırları uygunsa alacam.toyiki içinde aslında öğrenebilsem zamanları olmadı giderdik oraya da kız.bak şimdiden bende heycanlandım.bebişimin herşeyi olsun istiyom
eşime sordum da şimdi kurtköy tepeören tarafındaymış.tam adresi ben öğrenirim canım

nan istanbullulaar dövecem hepinizii klava:
burda yok öle indirim fabrikaları falan sinir oldum sizee :dilcikar:
alıp bize de yollayın barii yoosam bi tarafımız şişecekk

bi eğitim çıksa da istanbula gelip alışveriş yapsammm :sm_cool:

kartanem aşk olsun.eğitime ne gerek var :1hug:
sen gel misafir ederiz seni.bularda seni bi başına koymayız tabi
eee istanbulda yaşamak ayrıcalık kızım.kaydirigubbakcemile3
curcuna kavga karışıklık gürültü trafik hala gelmek istiyonmu kız:dance:
ama ne yalan söleyim her keseye uygun şeyler bulmak güzel bol çeşithihoyyyt

kızlar hepinizi öpüyorum
ben çıkıyorum
kendinize ve bebişlere iyi bakın

sende kendine iyi bak tatlımmm

valla canım ancak birbirmize söyleyerk haberimiz olur böyle şeylerden

nan istanbullulaar dövecem hepinizii klava:
burda yok öle indirim fabrikaları falan sinir oldum sizee :dilcikar:
alıp bize de yollayın barii yoosam bi tarafımız şişecekk

gel annem sen yeterki gelcem de biz seni burda bir güzelll ağırlarız birlikte alışverişler yaparız gezer tozarızz dimi karazaytinim kaydirigubbakcemile5

kıslar bende biraz ara verecem.
ingilizce çalışmam lazım.kafa dinçken yaneeee
öpüyorum sizii

hadi allah kolaylık versin ingilizce çalışmakda zor ya iki defa kursa gittim aylarca bıraktım gene unuttum herşeyi :roflol:

canım yaaa aynen ben de öyle düşünüyorum bi eğitim çıksada istambul a gitsem alışveriş yapsam ama sözüm olsun eğitime gidersem ve bişiler alacak olursam sanada alırım

ebiscem kıyamam kıs gel senide misafir ederiz biz kaydirigubbakcemile5

beratefe ya bu arada senin oğlanın odası çok şeker
ya ayrıca sen o beşiğin içinde napıyon kıs koptum gulmekten ama çok şirin çıkmışsınız

canım yaaa aynen ben de öyle düşünüyorum bi eğitim çıksada istambul a gitsem alışveriş yapsam ama sözüm olsun eğitime gidersem ve bişiler alacak olursam sanada alırım

ayy sağol canıııım ne varsa ankaradakilerde var kaydirigubbakcemile5 (ankaralı demiyom çünküm ben ankaralı diilim yasakkelime) bu itanbullulardan fayda yok kafamçokkarıştı

ayy sağol canıııım ne varsa ankaradakilerde var kaydirigubbakcemile5 (ankaralı demiyom çünküm ben ankaralı diilim yasakkelime) bu itanbullulardan fayda yok kafamçokkarıştı

çokkk teesüf ederimmmmm benneyaptımki
gel dedik misafir edelim seni dedik :mymeka:
demek isatnbuldakilerden fayda yok kaydirigubbakcemile
hele karazeytin gelsin onada şikayet edecem seni bir olup bir güzel döveriz seni artıkın klava: :mymeka: kaydirigubbakcemile -tatlicadiarzu-

ebiscem kıyamam kıs gel senide misafir ederiz biz kaydirigubbakcemile5

sağol canım benimm annemlerde İstanbulda oturuyo ben 2-3 yıldır burdayım kız evlendim koca derdine düştüm yollara :) ist. gitmeye bahane lazım bana kaydirigubbakcemile5 canımsın çok sağol bak içlendim kız bu hamişlik pek hassas yaptı beni hee

ay sorma bu hamilelik benide pek sulu göz yaptı herşeye ağlanırmı ya benneyaptımki
ne zaman istersen gel misafir ederiz ama bu kartanesi geldiğinde önce dövecem onu kaydirigubbakcemile

nan yazdık yaa görmüuonmu misafirperverliğiniz için sağolun deyüüü aaaa:mymeka:
bak ebiscecimmm gidersek sana da alırız dedi ondan ööle diidm been :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…