2009 Kasm Anneleri

kız delü delü konuşmayın aaaaa hiçbişi yedirmeyin çocuklara anne sütü ilk önce verilecek çok gazı olursa anason falan damlatırız
beni de doğduğumda tuzlamışlar kokmayayım die ama bir kokuyorum annatamam size terlemeyeyim yooosam mahvoluyom. ayrıca koca popolu olayım die karpuza oturtmuşlar bakın o çok işe yaramış maalesefff:1rolleyes: maşallahım var yanii 48 kg. düştüğümde bile tampon aynı duruyoo:roflol:

öldürdün beni kıss Allah iyiliğini versin:dance: gülmekten yerdeyimm kalça yönünden hepimiz aynıyız heral kaydirigubbakcemile3 yeni yenii büssürü şey duryduk

slm kızlar.....
kanamam vardı ya benim iyice kesildi.
çok mutluyum....

kalçası ağran var mı?sol kalçamın içi çok ağrıyo hatta bacağımı tutuyo...
ilk kızımda da böyle olmuştu...

kızlar beslenme ile ilgili neler yapıyosunuz.
burda gebelikte beslenme diye topik var mı?
bulmadım da

destnacım anne sütünden hemen önce bi damla nar suyu veya soda verirsen bebişin gazı olmuyomuş ööle çok diil yaani
söle hangi sureler de okuyalım ama sancı başlamasına daha çook var dimi
hurmayı şimdiden yesek olurmuki

canlar bende var o duaların listesi.oğlumda elimden geldiğince yapmaya çalışmıştım.kuranı okuyamadığım zaman ona dnlettirdim.hurmayıda bol yemiştim.doğumu kolaylştırırmş.doğumun kolay olması için abese suresi 20.ayet(sümmes sebile yesserah)
hergün yusuf suresi okunur12.cüz (bebeğin huy ve yüz güzelliği için)
doğumun sancısız olması için 70 bin kelime_i tevhid,70 bin subhanallahi ve bi hamdihi
doğumun kolay olması için taha suresi 7 pirince ayrı ayrı okunacak.doğum sancısı tutunca yutulacak.
doğuma gidenin arkasından ayetel_kürsi,felak,nas sureleri okunacak.

hee ben de sürcem karınca yumurtası yağından eskiler karıncanın yumurtasını bulup sürerlermiş benim de bi arkadaşım demişti bebekken sürmüşler kızda çıkmıyomuş pek diye zararı yoktur heralde yaa
ben çektim o çekmesin :jeyyar:
ben de aldıydım evde duruyo unutuyom hep[/QUOTC

canım ben de karınca yumurtası yağı kullanıyorum.3 kez oldu daha ama en az 6 kez kullanmak lazımmış.şimdilik çok az faydasını gördüm ama devam etsem iyi sonuç alırmıyım bilmiyorum.ağdadan sonra gece 4 gün üst üste sürmek gerekiyormuş
bir de orjinal olması lazım.benzin gibi kokmayacak yani kokusuz olcakmış
ben denemek için netten 1 adet almıştım ikincisini de aktardan aldım ama ikisinin kokusu da farklıydı hangisi orjinal anlayamadım valla.hamişken de 1 kere sürdüm ama zararı olurmu diye düşünüyorum.çünkü kıl köklerinden bebişimize geçip zarar veririmi acaba:uhm:

kızlarrrr bu arada ben bu hafta sonu ağda işini hallettim sonunda cesaretimi kırıp gittim bundan sonra her ay kuaförümdeyim sağolsun elide çok hafifti acıtmadı korktuğum kadar yokmuş yani kaydirigubbakcemile3

canım nerde yaptırdın .ben hala araştırıyom da
hadi geçmiş olsun.temiz bir yermiydi bari

hee ben de sürcem karınca yumurtası yağından eskiler karıncanın yumurtasını bulup sürerlermiş benim de bi arkadaşım demişti bebekken sürmüşler kızda çıkmıyomuş pek diye zararı yoktur heralde yaa
ben çektim o çekmesin :jeyyar:
ben de aldıydım evde duruyo unutuyom hep[/QUOTC

canım ben de karınca yumurtası yağı kullanıyorum.3 kez oldu daha ama en az 6 kez kullanmak lazımmış.şimdilik çok az faydasını gördüm ama devam etsem iyi sonuç alırmıyım bilmiyorum.ağdadan sonra gece 4 gün üst üste sürmek gerekiyormuş
bir de orjinal olması lazım.benzin gibi kokmayacak yani kokusuz olcakmış
ben denemek için netten 1 adet almıştım ikincisini de aktardan aldım ama ikisinin kokusu da farklıydı hangisi orjinal anlayamadım valla.hamişken de 1 kere sürdüm ama zararı olurmu diye düşünüyorum.çünkü kıl köklerinden bebişimize geçip zarar veririmi acaba:uhm:

bende hamile kalmadan önce başlamıştım karınca yumurtası yağına ama hamile kalınca bıraktım belki bebeğe zararı olur diye düşündüm...bende aktardan almıştım benimkisininde kokusu yok...gerçekten kullansak zararı olurmu acaba:uhm:

Kızlar yemek yiyebiliyormusunuzz
ben ne yapabılıyorum nede yıyebılıyorum
iş yerıne canlı cenaze gıbı gelıyorumm.
dun tansiyonum 4 e düşmüştüü
c.tesıde saat başı kustum

ben yapıyorum da yiyorum da 500 gr almısım zaten son iki haftada. diyetisyenim yavas dedi:) 92 kıloyum malum bugun tansiyon ilacımı da almadım sabah bitmişti tansiyonum bir yukseldi iyice kotu oldum işyeri doktoruna ölçtürdüm 15-10 cıktı tansiyonum midem de bulandı hiç bulanmıyordu sonra eczaneden ilac aldırdım öglen yemeği zorla yedim ilactan sonra kendme geldim allahtan, benim işim zor gececeğe benziyor kızlar bana dua edin sağlıcakla atlatayım hamileliği

ben yapıyorum da yiyorum da 500 gr almısım zaten son iki haftada. diyetisyenim yavas dedi:) 92 kıloyum malum bugun tansiyon ilacımı da almadım sabah bitmişti tansiyonum bir yukseldi iyice kotu oldum işyeri doktoruna ölçtürdüm 15-10 cıktı tansiyonum midem de bulandı hiç bulanmıyordu sonra eczaneden ilac aldırdım öglen yemeği zorla yedim ilactan sonra kendme geldim allahtan, benim işim zor gececeğe benziyor kızlar bana dua edin sağlıcakla atlatayım hamileliği

Umarım kolaycacık atlatırsın Applearzucum. Bende bugün spora gittim ilk defa ve orada tartıldım, en son subatın ilk haftasında gitmiştim ve o günden beri tam 4 kilo almışım:KK43:

Bu durumda KK rekoru bende oluyor:KK43: Ne yapıcam hiç bilmiyorum, beni sigarasızlık acaip vuruyo, ve Allah nazardan saklasın, hiç bulantımda olmadı sadece en az 1 ay sadece uyudum. Ama 4 kiloyu görünce keske benimde bulantım olsaymış diye düşündüm yani:KK43:

martcım ne sporu şimdiden kız.
canım sigara içmiyon ya o da iştahı açar derler ama sen o yüzden mi kilo aldın yoksa kızz
yinede yediklerine dikkat et
sık sık ama az ye canım en iyisi böle olur

bende hamile kalmadan önce başlamıştım karınca yumurtası yağına ama hamile kalınca bıraktım belki bebeğe zararı olur diye düşündüm...bende aktardan almıştım benimkisininde kokusu yok...gerçekten kullansak zararı olurmu acaba:uhm:

belinaycım ne yapcaz bilmiyom illa bilen biri çıkar herhalde şimdilik durdurdum ama yazda geliyor şimdi ne etcez kızz

martcım ne sporu şimdiden kız.
canım sigara içmiyon ya o da iştahı açar derler ama sen o yüzden mi kilo aldın yoksa kızz
yinede yediklerine dikkat et
sık sık ama az ye canım en iyisi böle olur

Dr um spora azar azar izin verdi, bizde bugün ilk defa salona gittik:) ben aldığım 4 kilonun zaten 2,5 unu subatta almıştım daha hamile olduğumu öğrenmeden önce. Subat basında sigarayı bırakmaya karar vermiştik eşimle, şubat sonundada hamile oldugumu öğrendim:) Şans iste...

kızlarrr selammm....yaa ben kafama bişey takıorum ya bebeğimin kalbi dudursa taktım buna yüzüm gülmüyo yaaa lütfen rahatlatın beni

kızlarrr selammm....yaa ben kafama bişey takıorum ya bebeğimin kalbi dudursa taktım buna yüzüm gülmüyo yaaa lütfen rahatlatın beni

canım benım kötü şeyler getirme aklına.hersey çok güsel olacak.güzel düşün güsel olsun ehrseyy..ne olur kendini de bebeğini de üzme ama

canım bebiş kaç haftalık oldu? niye öle bişey düşünüyonki
ben de dr.a 3 hafta önce gittim daha da 2 hafta var bebişim zaman sadece 1 cm.di hiç bişi belli diildi ben de çok merak ediyorum acaba geliştimi noldu ya öle kaldıysa falan diye
ama neslicimin, martın fotolarını görünce içim rahatladı biraz inş. benimki de öle gelişmiştir diye :ecrin_bebek:
en son ne zaman gittin dr.a?
zaten bi problem olsa kanama olur ya da sende değişiklikler olur çünkü bebiş ölece orda kalacak diil ya mecbur düşer yani kalbi dursa o yüzden sıkma canını
allah korusun hepimizinki iyi maşallah

günaydın kızlaar
aseba, beratefe, mevzey nasılsınız kızlaar?
görüyom siziiii

X