2009 Kasm Anneleri

yok cnm senini dedigin leke olayını duymadımda..benim dedigim mesela elma aşerdin ama elma yok o anda o zman farketmeden bir yerinde dokundugunda yada kaşıdıgında o yerde elme şekli çıkıyormuş onun gibi leke yani ama senin dedigin gibi sadece leke olarak ta çıkabilir tam cismi olmayabiliyor bazen..ama dedigim arkadaşımın dizinde yaprak resmi var görseniz yapragın damarları falan olur ya o bile çıkmış çizgi çizgi ..

mavicim e unutrsak ne olcak ay şuan aklıma gelmiyo ama inşallah yapmamışımdır öyle unutarak biryerlerime dokunmamışımdır kaydirigubbakcemile3

valla kızlar karınca yumrutası yagının bir zararı olmaz diye tahmin ediyorum ama ilk 40 günde sürmek gerekirmiş diye duydum.. çogu kişiye sürülmüş böyle..hatta bu forumda bazı yerlerde okumuştum...bizde bir kere ikizlerden birine süredük ama bir daha süremedik tabii unttuk yani insanın aklına gelmiyor..

kızlarrrr bu arada ben bu hafta sonu ağda işini hallettim sonunda cesaretimi kırıp gittim bundan sonra her ay kuaförümdeyim sağolsun elide çok hafifti acıtmadı korktuğum kadar yokmuş yani kaydirigubbakcemile3

mavicim e unutrsak ne olcak ay şuan aklıma gelmiyo ama inşallah yapmamışımdır öyle unutarak biryerlerime dokunmamışımdır kaydirigubbakcemile3

inş olmamıştır canım ya ben oğlumdayken çok korkardım acaba biryerinde birşey olur mu diye keşke ult.bunlarıda gösterse kendimizi hazırlarz bari bu duruma:roflol:

valla kızlar karınca yumrutası yagının bir zararı olmaz diye tahmin ediyorum ama ilk 40 günde sürmek gerekirmiş diye duydum.. çogu kişiye sürülmüş böyle..hatta bu forumda bazı yerlerde okumuştum...bizde bir kere ikizlerden birine süredük ama bir daha süremedik tabii unttuk yani insanın aklına gelmiyor..

mavi ciddimisin ya ben gerçekten bunu ciddi ciddi düşünüyorum ama zararı konusunda fikrim olmadığı için kararsızım peki 40 gün hergunmu surmek gerekiyo acaba ben bir kaç defa kullandım kendime sonra unuttum evde hala var bir kaç tüp şimdide hamilelikten dolayı kullanmıyorum

walla benim aklımdan da geçmiyor değil.ama zararı olur diye korkuyorm çünkü bebiş cildi hassas oluyor ya o yüzden.araplar yaparmış bunu çocuklarına.benim arkadaşım anlatmıştı bi arkadaşı varmış ona yapmışlar kısda çok az tüy varmış

inş olmamıştır canım ya ben oğlumdayken çok korkardım acaba biryerinde birşey olur mu diye keşke ult.bunlarıda gösterse kendimizi hazırlarz bari bu duruma:roflol:

dimi keşke ultrasonda görsek nerde ne var leke varmı yokmu a.s
yok anam yok biz kasım anneleri iflah olmayız kaydirigubbakcemile3

valla normalde günde bir defa sürüyorlar ama ben pek düzenli kullanamadıgım için duruyor evde....karakız en iyisini yapmışsın her ay git bacım sir azaltıyor düzenli yapıldıgında..bende bu ay sonu gibi gidecem ..ama geçen ay benim acımıştı nedense bilmem belki farklı biri yaptıgından belkide gebelik hormonlarından..

slm kızlar sayfalar almış başını gitmiş valla azıcık okudum ama gerisini sonra okurum.
sağlık olcağı işini doktorum demıştı banada 3 aydan sonra mı ne demıştı kayıt ol diye işte tansiyon için fln filan bakalım gidişimde bi daha sorcam aklımda bişi kalmadı...
kızlar ya sabah kahvaltı yerine çorba içeyim dedim.midem öyle bulandı kı kustum yaa :KK43:(
bakalım inş akşama bişiler yerimm...
sizler iyisiniz demı

slm kızlar sayfalar almış başını gitmiş valla azıcık okudum ama gerisini sonra okurum.
sağlık olcağı işini doktorum demıştı banada 3 aydan sonra mı ne demıştı kayıt ol diye işte tansiyon için fln filan bakalım gidişimde bi daha sorcam aklımda bişi kalmadı...
kızlar ya sabah kahvaltı yerine çorba içeyim dedim.midem öyle bulandı kı kustum yaa :KK43:(
sizler iyisiniz demı

ayyyy canım ne yaptın sen kıs çorba daha çok bulandırır.sen salçaya dvam et bencenaniknanik eeee nasıl geçiyor canım hala ablanlarda msn

Boyum 170 Başlangıçta kilom 75 di senağlama
Ben zaten evlendiğimden beri kilo almıştım geçen ay spora başlamıştım ki hamile kaldım delikafadulden
fazla bişeyler yiyen biride değilim ama alıyorum bünye galiba eşim fındık..vs almış korkudan yiyemiyorum günde 3 tane felan eşim zorla yediriyor bana getiriyor ben az yediğim için geri kalanını eşim bitiriyor kiloda almıyor
senağlama
Ama Olmazki senağlama

Sen kaç kilosun ve boyun kaç?kaydirigubbakcemile5

canım benim boy 1,58 kilo 70
şimdi 71,5 geçen sene 58 kg dım ama aldım hamile kalana kadar :KK43:
amaaaan napiyim emzirirken tutarım boğazımı zaten kimim kimsem de yok yanımda onu ye bunu ye dicekkaydirigubbakcemile2 spor yaparımm

valla normalde günde bir defa sürüyorlar ama ben pek düzenli kullanamadıgım için duruyor evde....karakız en iyisini yapmışsın her ay git bacım sir azaltıyor düzenli yapıldıgında..bende bu ay sonu gibi gidecem ..ama geçen ay benim acımıştı nedense bilmem belki farklı biri yaptıgından belkide gebelik hormonlarından..

gebelik hormonlarından olabilir canım ben mesela korkumdan kasmıştım kendimi sonra yapan bayan dediki birazda hamile olduğun için böle kasıyosun kendinie ondan acır dedi ama iyiki yaptırdım ya belki azalır inşallahh

sizler iyisiniz demı

canım ya peynir ekmek falan yeseydin keşke şimdi nasılsın peki

ilahi kızlar bizde neleri konuşuyoruz kendimiz bittide bebişlerin tüylerini konuşmaya başladık..

ay sorma ya :roflol: bişi diğil bu gidişler düğün derneklerinede el atcez :roflol:

yakında onların ağda konularınıda konuşmaya başlarz şu ağda daha iyi şunu yaptralım die dii ama:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol:

şimdi iyiyim bakalım yemek yapmaya çalışıyorum kızlar.itekcım tatlım ablam başka şehirde yaşıyo ben yalnızımsenağlama...
şimdi iyiyim ya bakalım yemek yapmaya çalıştım işte yemek yerim inş akşama...
kızlar ya bişi sorcam bu karınca yumurta yağını suan hamıle iken bacaklarımda fln kullansam zararlı olur mu...
buarada dünakşam kk da okudum bebek doğduğunda ilk anne sütünden önce bir damla nar suyu vermiş ağzına bebekte gaz problemı olmamış hiç

hee ben de sürcem karınca yumurtası yağından eskiler karıncanın yumurtasını bulup sürerlermiş benim de bi arkadaşım demişti bebekken sürmüşler kızda çıkmıyomuş pek diye zararı yoktur heralde yaa
ben çektim o çekmesin :jeyyar:
ben de aldıydım evde duruyo unutuyom hep

hee ben de sürcem karınca yumurtası yağından eskiler karıncanın yumurtasını bulup sürerlermiş benim de bi arkadaşım demişti bebekken sürmüşler kızda çıkmıyomuş pek diye zararı yoktur heralde yaa
ben çektim o çekmesin :jeyyar:
ben de aldıydım evde duruyo unutuyom hep

benimkide evde öle duruyo unutuyop hep
bende sürsemmiki acep kızım olursa çekmesin bare bizim gibi -tatlicadiarzu-

nar suyumu versek soda mı versek

o pitit pitit nar suyumu sodamı o piti piti narr suyumu sodamı hıh buldum kızlar karısık yapalım kaydirigubbakcemile3

nar suyumu versek soda mı versek

nar suyu daha mantıklı geliyor ya soda asitli insan bişey olur ufacak mideye diye korkuyor
canlar muhabbetinize doyum olmuyor ama benim kaçmam lasım kocişim geliyor.ya birde ablanlarda olan sen değilmiydin ya annembirmelek.hani geçen gün canı tavuk çeken.allah allah ben iyice bunadım yaaa-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X