2009 Kasm Anneleri

.....

Son düzenleme:

canım hoşgeldin aramıza.çok çoğaldık kızlar ne güzel allahımhihoyyyt
umarım hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız zamanı geldiğinde:Saruboceq:
nevrosky çok geçmiş olsun.sağlığın daha önemli zaten dediğin gibi daha çok uzun zamanımız var elbet vaktimiz olcek sohbetlerimize.kendine çok dikkat et öpüyorum seni Şeniz

sgumus beceremdin kız kaydirigubbakcemile3
bende o yüzden hiç elleşmiyom yapamam diye
hadi neyse öptüm canım ha gayret yaparsınhihoyyyt

kartanesi mavideniz kıslar tam tatil yapıyonuz hehihoyyyt
nerelerdesiniz uyuyarak geçirmeyin ya :1closedeyes:
hava çok güzel bende çıkacam birazdan:teytey:
hadi öptüm sizi şekerlerŞeniz

inşallah canım allah gönlüne göre versin
evt canım ya evimizde olsaydı en azında hala ordamı diye bakardık
bazen hiç bir şey hissetmiyom ya acabamı demekten bıktım doğrusu
kritik dönemlerdeyiz ya insan her şeyden tedirgin oluyor işte ne yapalım

günde 3 tane içmelisin canım benim de 1 kutu bitti devam etcemmi acaba yaa bilginiz var mı 10. haftadayız

BEN DE 10.HAFTADAYIM.YARIN BİTİYO İLK KUTU.DOKTOA SORMADAN ALICAM YARIN İKİNCİ KUTUYU.ÇÜNKÜ HAMİLELİK ÖNCESİ KULLANMADIM HABERSİZ GELDİ BEBİŞİM:)))))BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ FOLİK PLUSTA KALSİYUM+D VİTAMİNİ VAR.SENİNDE KULLANMANI TAVSİYE EDERİM.:içelim:

bebeto ayy kıs senle aynıyız galiba bende heyecanlandım bir an önce gitte banada haber ver bebişin nasıl görebildinmi benim daha iki hafta var gitmeme[/QUOTE]

CANIM EVET BİR GÜN VAMIŞ.NASIL BİR HEYECANMIŞ.ELİMDE OLSA EVE DOPLER ULTRASON CİHAZI ALIP SÜREKLİ İZLİCEM BEBİŞİMİ:))))))BAKALIM NE DURUMDA TATLI SIPA

canım benim başınıza gelenleri okudum ama çok şükür allah bak ne güzel duygularla olacakları unutturuyor.çok sevindim senin adına.bebişinin kilo ve crl boyu kaç çıktı?

canlar ben kaçtım akşam annemlere gideceğm yarın dönerim hepiniz kendinize ve bebişlere iyi bakın

kartanesi mavideniz kıslar tam tatil yapıyonuz hehihoyyyt
nerelerdesiniz uyuyarak geçirmeyin ya :1closedeyes:
hava çok güzel bende çıkacam birazdan:teytey:
hadi öptüm sizi şekerlerŞeniz

hee öle tatil tatil -tatlicadiarzu-
endokrin tokturumdan randevum vardı oraya gittik sabahtan neyseki değerim düşmüş hihoyyyt yeni geldim eve hava pek bi sıcak yaw

beratefeee ne güzel canım yaa dimek ööle kıpırdanıp duruyo keratalar ayy benimki ne alemde acep yaaa
çok merak ediyoom

ben de alem bari yaa :uhm:

valla destna ikimiz aynı gün aynı cinsiyetten doğurcaz heralde kııız kaydirigubbakcemile3
geçenlerde benim canım da nasıl lahmacun istedi nasıl istedi annatamam ama baya oluyoo :teytey:

neslüüü o ne nan senin tosun önden gidiyo kıız beni geçcen heraldeee :CüvCüv:
neyle besliyon anam sen bunu kaydirigubbakcemile3
ayran içilir mi kııız uyutmuşun topaçı :jeyyar:
sordun mu toktura kartanesi folic plusa devam etsin mi deyuuu

karazeytin mehlikameryem napıyonuuz?
yazmıyonuz madem ben kaçar evi bi topleyem çok dağıldı :1no2:

ay geldim.midem fena.havuç yiyodum.havuç yiyince düzeliyor sanki midem..
sizden ne haber.bebişler nasıl?

valla destna ikimiz aynı gün aynı cinsiyetten doğurcaz heralde kııız kaydirigubbakcemile3
geçenlerde benim canım da nasıl lahmacun istedi nasıl istedi annatamam ama baya oluyoo :teytey:

ay ewt aynı gün bide aynı cinsiyet olursa ne tatlı olurr
hadi bakalım hihoyyyt kızmı olcek erkek mii 3 hafta sonra gel dedii doktor der belki cinsiyetii kartanesii doktora giidiceğin zaman meyve suyu iç kıpır kıpır oynuyo bak sen çıktın heraldee:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…