2009 Kasm Anneleri

kasımın hangi günlerinde doğum yapacağınızı nasıl belirliyorsunuz? dr mu söylüyor yoksa sizin kendi tahminleriniz mi ?
benimde sat 9+1 merak ettiğimden soruyorum. teşekkürler.

kasımın hangi günlerinde doğum yapacağınızı nasıl belirliyorsunuz? dr mu söylüyor yoksa sizin kendi tahminleriniz mi ?
benimde sat 9+1 merak ettiğimden soruyorum. teşekkürler.
hoşgeldin tatlım, SAT a göre tahmini olarak yazıyoruz ama tabi ki ilerledikçe kontrollerde gerçek doğum tarihleri ortaya çıkacaktır. Erken ya da geç döllenme, gelişme hızı vs.ye göre değişerek yerimseniben

Son düzenleme:
Merhabalar güzel 2009 Kasım Anneleri.. a.s.

Allah nasip ederse ben de 2009 Kasım annesi olacağım. :Saruboceq: :CüvCüv:

Dün doktora gittik. Bebeğimizi gördük ve kalp atışlarını duyduk ; şükürler olsun. :Saruboceq: :nazar:

SAT 23 Şubat - Muhtemel doğum tarihi 30 Kasım - Tüp Bebek ile hamile kaldım. :hooray:

Başka bilgi gerekli mi bilmiyorum. Bizi de aranıza kabul edip listenize eklerseniz seviniriz. :dance:

10 gün önce geçirdiğim yüz felci dolayısıyla bu aralar KK'ya çok giriş yapamıyorum. Sol gözüm çok sulandığı için bilgisayar başında fazla zaman geçirmem yasak. Bu sebeple seyrek gelebilirim bu sıralar. Ya da çok çok seyrek. Dolayısıyla sizlerle kaynaşmam gecikebilir. Ama önümüzde kocaman zamanımız var tanışıp kaynaşmak için. Allah yeterki gebeliklerimizi sağlıkla sürdürmemizi nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Gönüller hep bir zaten. :1hug: :1hug: :1hug:

Hepimize güzel bir hamilelik diliyorum. :asigim: :asigim: :asigim: Sorunsuz geçsin ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklayalım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah izin verirse Kasım ayı Bayramımız olacak. :teytey: :teytey: :teytey: Arka arkaya güzel doğum haberlerimizle şenlenecek burası. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canımmmm, aramıza hoşgeldin. aynı yerde olmak ne güzel.:1hug:a.s.

bu arada gözün aydın kalp atışları duymuşsun. Rabbim hep sağlık haberleri almayı nasip etsin inşallah.

Nevrosky hoşgeldin. Hayırlı olsun.
Yeni liste oluşturulmuş. Benimkini değiştirirmisiniz. İkizlerimin kalp atışlarını gördüm. 23 nisan kontrolüm var.

maaarrrrrrrttttttttt noldu çabuk söyle öldüm meraktan !!!!!!!!!! valla sırf sana bakim diye geldim midem çok kötü gene senağlama

Yorgunluktan ölüyorum ama gelir gelmez sizlere haber vereyim istedim. Doktor kan testlerime bakıp sonucların iyi oldugunu söyledi, sözümona ense kalınlığınıda ölçtü normalde 20-30 dakika süren ölçümü benim dr um 6 dakikada tamamladı ve sonucun 1.8 olduğunu söyledi. Bu aşamada kendimi hiç mutlu hissetmiyordum ki ultrasonda bakarken bebişim birden bire hareket etmeye başladı, bir hopladı yerinden bacaklarını oynattı, kollarını kaldırdı indirdi; eşimle ben ilk defa bu kadar net görebildik bebişimizi. inanın sanki bize el sallıyordu. Onu o halde görünce bütün sıkıntılarım geçti desem inanırmısınız. Hala o oynayısı gözlerimin önünde.
Dr umuz aslında bu seferde cinsiyeti anlayabilirdik ama duruş pozisyonu uygun değil artık bir dahaki sefere kaldı dedi. Canı sağolsun, sağlıklı olsunda kız erkek farketmez zaten....

Bundan sonra 1 ay sonra gelin dedi. Anlayacağınız bütün stresim uçtu gitti. Bir dahaki heyecan 1 ay sonraya artık:)

Bütün dua edenlere çok ama çok teşekkür ediyorum.............

Unique o kadar güzeldiki bize resmen el salladı, babası bile hala sokta oda " bebiş bize el salladı" diyip duruyo:)

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|bebişi el salladı yuvacığından:nazar:
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
7|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, elini ayağını gördü, ikili test 24 Nisan
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|9 Nisanda Pıt Pıtları görecek inşallah :) :nazar:
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
23| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
24|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
25|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
26|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol :nazar:
27|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
28|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| ikizlerin kalp atışlarını gördü :nazar::nazar: 23 Nisan kontrol
29|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
30|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
31|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| ıYı HABERLERıNı BEKLıYORUZ
32|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
33|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
34|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
35|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
36|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|pıtpıtları gördük :nazar: 2'li test 6 mayıs :Saruboceq:
37|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
38|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
39|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
40|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
41|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü :nazar:
42|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
43|incisu|25|20subat|27 kasım| iki minik kalp atıyor :nazar:
44|AppleArzu|**|13 şubat|27 kasım|haftaya cts kalp atışlarını duyacak :nazar:
45|nevrosky|30|23 şubat|30 kasım|miniğinin kalp atışlarını duydu :nazar:
|JuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:

Son düzenleme:
Yorgunluktan ölüyorum ama gelir gelmez sizlere haber vereyim istedim. Doktor kan testlerime bakıp sonucların iyi oldugunu söyledi, sözümona ense kalınlığınıda ölçtü normalde 20-30 dakika süren ölçümü benim dr um 6 dakikada tamamladı ve sonucun 1.8 olduğunu söyledi. Bu aşamada kendimi hiç mutlu hissetmiyordum ki ultrasonda bakarken bebişim birden bire hareket etmeye başladı, bir hopladı yerinden bacaklarını oynattı, kollarını kaldırdı indirdi; eşimle ben ilk defa bu kadar net görebildik bebişimizi. inanın sanki bize el sallıyordu. Onu o halde görünce bütün sıkıntılarım geçti desem inanırmısınız. Hala o oynayısı gözlerimin önünde.
Dr umuz aslında bu seferde cinsiyeti anlayabilirdik ama duruş pozisyonu uygun değil artık bir dahaki sefere kaldı dedi. Canı sağolsun, sağlıklı olsunda kız erkek farketmez zaten....

Bundan sonra 1 ay sonra gelin dedi. Anlayacağınız bütün stresim uçtu gitti. Bir dahaki heyecan 1 ay sonraya artık:)

ay kıyamam kuzum benim, benim danam serdi k.ıçını yattı valla, fosur fosur uyuyodu teyzesi, ne şanslısın sen :)) Hadi inşallah korkmanı gerektirecek bişey olmadı. Hem korkma zaten süper kahraman gibi doktorun baksanakaydirigubbakcemile3ay hadi resmini de koy varsa!! bekliyorummmmm

ooohhhhh çok şükür yaaa :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Heralde mart annelerinde ikili testi ilk yaptıran ben oldum, ne diyim inşallah ayağım uğurlu gelirde herkesden çooooook güzel haberler alırız

Unique o kadar güzeldiki bize resmen el salladı, babası bile hala sokta oda " bebiş bize el salladı" diyip duruyo:)

ayyy canım beniimmm.... anne ben iyiyim merak etme dedi yani hihoyyyt

bebeklerimiz söz konusu olunca nasıl ufacık biişeyde dünyamız kararıyo ve yine ufacık bişeyde dünyanın en mutlu insanı oluyoruz di mi... annelik gerçekten çok başka bişeymiş... daha kucağımıza almadan bu kadar seviyoruz bi de sesini kokusunu sıcaklığını hissedince nasıl olucak kimbilir... allah herkese nasip etsin inş...

bu arada geçenlerde bi gazetede okudum: anneler bebeklerinin güldüğünü gördüklerinde beyinde uyuşturucu kullanıldığında uyarılan bölgeler uyarılıyomuş :))) bi gülücüğe dünyalar bizim yani :)

Mantıklı bir fikir ama ev fotograf makinesini aramadan bulabilecek kadar düzenli degil:) Akşam yada yarına makineyi bulunca eklerim resminide:)
tamam tatlım, önemli değil heyecan yaptım birden ama senin heyecanın da yeter bana, sen yeter ki böyle keyifli ol, yorma kendini Şeniz

unique hatun, çoğu gitti azı kaldı ama al bacım sen de şu bantlardan. Beni bile bu kadar hafiflettiyse, kesin işe yarıyor demektir. ınsana döndüm nihayet be ya!şutarafagitti

Ben gidiyorum bayanlar;
Neslicim yarına resmi koyarım bir aksilik olmazsa....

Hepinize sevgiler.......

süper süper süperhihoyyyt:nazar::lepi:
canım çok sevindim.artık darısı bizlerin başına:nazar:
bi de el sallarmış baksana yerim ben o bebişicokacimcoook
yok yok korkma en iyisi öpemŞeniz

X