2009 Kasm Anneleri

İkili test için kan değeri sonuclarımı aldım down sendromu riski 1:339 diyor
Bu ne simdi??????? Yani benim durumumdaki her 339 kadından birinde down sendromu oluyormuş ama bu simdi nasıl bir oran yüksek degilmiki????

canım daha 10 haftalığım testyaptırmadı daha doktor bana ama hemen endişenme doktorunla konuştunmu ben bi netten araştıriyim normal bir değer olabilir belki

rüyada kan görmek rüyanın bozulduğu anlamına gelirmiş...
ama böyle şeyler görmemiz çok normal canım yaa yatıp kalkıp bunları düşünüyoruz...uyuyunca bilinçaltındakiler çıkıyo işte....

Offff bugün dr la randevum var kocişi bekliyorum ama panik oldum, basta testi alınca iyi geldi ama internette biraz baktım milletin sonucları 1:10000 filanmış onları görünce çoooook korktum

Offff yaaa cahillik ne kötü birsey doktor olamadım yaaaa, hiçbirsey anlamıyorum bu degerlerden

sgumus, tatlım üzerinde durma böyle tatsız rüyaların, her şey iyi olacak göreceksin, bunlar da soğuk rüyalar olarak kalacak, unutacaksın hemencecik

mart tatlım yanlış hatırlamıyorsam senin doktorun bu ikili test işlerinden anlamıyordu yanılıyor muyum??
hem daha çok erken, keşke işini
bilen bir yere ve daha uygun bir zamanda yaptırabilsen. ben dün gittiğimde doktorum 2 hafta sonra yapalım en kesin sonuçları o zaman alıyoruz dedi. ki 10+5 görünüyorum. hesapla artık, bence boşu boşuna üzmüş senin doktorun

canlar nasılsınız bakıyım ben size ne dedim fazla döktürmeyin demedim miklava:geçmişi okumaktan buraya gelemiyorum.beratefecim ve neslicim güsel haberlerinize çok sevindim ya şu ult. çok güzel bi alet ya keşke her evde olsahihoyyyt.ya kıslar ben oğluma hamileyken hep erkek bebek görüyordum rüyamda ve oğluşum oldu bundada annemin kız bebek dünyaya getirdiğini gördüm ayyyy inş kızım olur yaaaaaaaa:Saruboceq:

İkili test için kan değeri sonuclarımı aldım down sendromu riski 1:339 diyor
Bu ne simdi??????? Yani benim durumumdaki her 339 kadından birinde down sendromu oluyormuş ama bu simdi nasıl bir oran yüksek degilmiki????

ya canım kafana takma dr.bi görüş bakalım.daha 3 lü test var daha canını sıkma allah hiç birimizi korktuklarımızla karşılaştırmasın:Saruboceq:

Offff bugün dr la randevum var kocişi bekliyorum ama panik oldum, basta testi alınca iyi geldi ama internette biraz baktım milletin sonucları 1:10000 filanmış onları görünce çoooook korktum

korkma canım kaç haftalıksın tam olarak bebenin ense kalınlığı ölçümlerinde 11.14.haftada olması çok önemliymiş ona göre değişim olabilirmiş.endişeni anlıyabiliyorum kanama olduğumda bebğim düştü<diye ağladım yerlere yattım resmen hiç bişeyi yoktu veledin sende bi doktorla görüş bakalım tıbbı terimlere yabancıyız gülüm doktorolsa aramızdafisfisfis

Bakın görün eğer kızım olursa onu en gec 25 yasında doğurtturucam, böyle benim gibi 34 te cocuk yapmaya kalkarsan olacagı bu iste zaten yas riskim bile milletin sonuclarından 1000 beter(

Çok üzgünüm çoook

mart bu çıkan sonuç senin kan değerin di mi canım ?? yani dr. un ölçtüğü bişey diil... bence burda yanlış olan adamın bu testi senden çok erken istemesi...çünkü yanlış bilmiyosam kanda b-hcg ye bakılıyo ve bu değer hamileliğin başlarında hızla artarken ilerleyen zamanlarda giderek düşüyo... sen de testi olması gerekenden erken zamanda yaptırdığın için böyle bişey çıkmış olabilir mi acaba ????

ya canım benim yengem 35 yaşında doğum yaptı ama bebişi maşgayet sağlıklı.sen kafanı yorma bi dr.gidin bakalım hayırlı haberlerini bekliyorzzzz:teselli:

Erken zamanda yaptırmadım ki Unique cim. 11-14 testi bende 10+3 te yani 11 de yaptırdım ayrıca yaptıracagım günü bile dr söylemişti, hos benim dr um bela o ayrı ama ben belada olsa sözünü dinliyorum mecburen. Denize düşen yılana sarılır misali :)

sadece kan testi etkili değil bebeğin ense kalınlığıda hesaba katılıp öyle bir oran hesaplanıyor ayrıca senin dr daha önce hiç yapmamıştı ölçüm yanlış hatırlamıyorsam dr yeteneğide çok önemli bu konuda canım

sadece kan testi etkili değil bebeğin ense kalınlığıda hesaba katılıp öyle bir oran hesaplanıyor ayrıca senin dr daha önce hiç yapmamıştı ölçüm yanlış hatırlamıyorsam dr yeteneğide çok önemli bu konuda canım

sen şimdi bebeğin ense kalınlığı ölçülmeden dr.unla görüşmeden sadece elindeki test sonucuna bakarak bu yorumları yapıyosun di mi....mart allah seni ıslah etsin emi klava: yemin ederim mideme kramp girdi iki saattir eylül ekim annelerinden ikili test sonuçlarını bulmaya uğraşıyorumm......klava:
valla bulanmayan midem bulanmaya başladı panikten alacağın olsun ne diyimmmmmmm klava:

ya allah aşkına başka bir tane dahi doktor yok mu !!
tatlım inatla söylüyorum ERKENNNN yaptırmış, ayrıca o işin gerçekten uzmanı tarafından yapılması lazım. Seni üzemeye ne hakkı var ya!!!!

İki saat sonra dr la randevum var lütfen dualarınızı eksik etmeyin benden........

canım bence uzan dinlen uyumaya çalış inş iyi haberlerle gelirsin üzüldüm ama sonuç belli değil hemen koyverme tamammı herşey gönlünce olsun benim tansiyonum düştü kızlaruzaniyim biraz görüşürka.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…