2009 Kasm Anneleri

kıslar ben kaçar
akşam kına var yarında düğün pazarda kaçabilirsem anneciğime gitcem yani 2 gün yokum kendinize bebişlerinize ii bakın hihoyyyt yerimseniben :a015:

güle güle kıslar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın aseba bak fazla hoplayıp zıplama emiiiiiiiiiii:eek:klava:

benim canım sıkılıyo ağlamak istiyorummmm :çok üzgünüm:kendimi çok yalnız hissediyorummm

aşkolsun bir kişi bile cvp yazmamış bana.bende kasım annesiyim.belirtmekmi gerekiyodu

kıslar ben kaçar
akşam kına var yarında düğün pazarda kaçabilirsem anneciğime gitcem yani 2 gün yokum kendinize bebişlerinize ii bakın hihoyyyt yerimseniben :a015:

kıs aseba bana bak öle kınada düğünde hoplayıp zıplayıp durma kaydirigubbakcemile he yolarım valla saçını bebişide kendinide yorma iyi eğlenceler tatlımm

güle güle canımm iyi eğlenceler....

ben de çıkıyorum kızlar...öptüm hepiniziii...

canım iyi bak kendine öptüm seni ve bebişi a.s.

benim canım sıkılıyo ağlamak istiyorummmm :çok üzgünüm:kendimi çok yalnız hissediyorummm

aşkolsunnnnn biz neciyiz burda zurnabaşımı allah allah ya niye canın sıkılıyo bakem söle hemen yapalım bir açık oturum ama böle moral bozmak felan hiç yakışmıyo sana yaaa

aşkolsun bir kişi bile cvp yazmamış bana.bende kasım annesiyim.belirtmekmi gerekiyodu

kıs aşkolsun anca yazıyoz benim göbiş möbiş yok valla kimsede inamıyo zaten hamile olduğuma aman çıbık kraker gibiyim işte :roflol:

dilmuh hoşgeldinn cnm
karakıızz duygulandım annelerden bahsedilince aklıma annemin beni burada bırakıp gittiği gün geldi ben burda ağlar o yol boyu ağlar ........ çok zor alıştım

sağol tatlımm annelerden bahsedilince duygulandım işte benim kimsem yok burda annemler 10 saatlik mesafedeler senağlama

olsun be canım diyeceğim ama bilirm zor bi durum sen canını sıkma olur mua.s ay bizde bi alemiz kayınvalide konusu açılınca mesafe koymak lazım diyoruz.ama kendi ailemiz olunca yanıbaşımızda olsunlar istiyorz.eeeeeeeee insanın kendi ailesi gibi yok dimi

itek sıkma canını.benim hiçkimsem yok.annemde babamda vefat etti.allah sizinkilere uzun ömür versin.evet bu dönemde insan çok özlüyor ama şükredin bence.kendinizi sıkacak bişey yok bana sorarsan.insan bu dönemde fazla duygusal oluyor ama bebiş için üzüntüden daha fazla kaçmak lazım

olsun be canım diyeceğim ama bilirm zor bi durum sen canını sıkma olur mua.s ay bizde bi alemiz kayınvalide konusu açılınca mesafe koymak lazım diyoruz.ama kendi ailemiz olunca yanıbaşımızda olsunlar istiyorz.eeeeeeeee insanın kendi ailesi gibi yok dimi

ay doğru valla kıs ne hoşuz hee insanın anası gibisi yok ama canım be neyse doğuma gelir doğuma kadar da 1-2 kez gelir gider en azhihoyyyt

e heralde insanın kendi ailesi gibisi yok tatlım

dilmuh hoşgeldinn cnm
karakıızz duygulandım annelerden bahsedilince aklıma annemin beni burada bırakıp gittiği gün geldi ben burda ağlar o yol boyu ağlar ........ çok zor alıştım

kıyamam sana gel öpecem seni :1hug:

itek sıkma canını.benim hiçkimsem yok.annemde babamda vefat etti.allah sizinkilere uzun ömür versin.evet bu dönemde insan çok özlüyor ama şükredin bence.kendinizi sıkacak bişey yok bana sorarsan.insan bu dönemde fazla duygusal oluyor ama bebiş için üzüntüden daha fazla kaçmak lazım

canım ya seni çok iyi anlayabiliyorum bende babacığımı kaybettim senağlama

selamlar hamiş arkadaşlarım....şimdi doktordan geldim bebişim 8 haftalık olmuş:emir_bebek:herşeyi çok güzel dedi doktor kalp atışlarını da gördüm bu kez...progestan kullanıyordum bırak dedi doktor...:CüvCüv:

sormayın benim doktor bırakın cinsiyeti bebekle ilgili bile doğru düzgün bişey söylemiyoki.beş dakika bakıp gönderiyo.sizin doktorlar bişey söyledimi

X