2009 Kasm Anneleri

kızlar göbekleriniz için bişey kullanmaya başladınız mı??? ben buğday yağı
çok iyiymiş diye duydum çatlaklar için...bi fırsat bulayım gidip alıcam şimdiden başlıcam kullanmaya...

4.aydan sonra başlayacağım canım bende bademyağı duymuştum ama o tüğlenme yapıyormuş.dr.bana bi krem önermişti o kadar pahalı olmasına rağmen yinede oldu birazcık.birde bebek yağı duydum zaten ben her banyodan sonra kullanıyorum çok iyi geliyor cildime.alternatifim olmazsa ona devam ederim herhalde

ben doğumdan 15 gün sonra korse kullandım hemen toparlandım bunda da öyle yapacağm inş benimkide pırtlamaz şimdisen böyle söyleyince korktumsenağlama

canım peki sen ilk bebekte normal doğum mu yapmıştın :uhm:

Ayyy benım yanımdakı kızın karnı 2.çocuktan sonra ıyıce hem pırtladı hemde sarktı
bı gorsenız sankı 4-5 aylık hamiş gibi duruyoo
ne gıyse göbek pırtlıyooo.hiç bişi gusel durmuyo üstündee
ınsallah bızım ole olmazzzz
gercı drum dıooo dogumdan sonra hem işte calısıyorsunn
hem eve gelınce ikizlerle ugrascann
senı bayagıo bı zayıf gorucezz dıoooo

canım senin doğumdan sonra kilo gibi bi sorunun kesinlikle olmaz merak etme yerimseniben
benim kuzeniminde ikizleri oldu kız çöp gibi olmuştu hemde hiç olmadığı kadar kaydirigubbakcemile2 kızlar 5 yaşına geldi 1,5 -2 yıldır toplandı üzülme yani sen :teselli:

mehlikaMERYEM üzülme canım geçicek bu günler de
bende 2 hafta boyunca aç gezdim resmen,yeni yeni başladım yemek yemeye
artık sabahları oluyor sadece bulantım..yavaş yavaş oda kalmıcak..
sende sabret nasılsa iştahın açılıcak o zamanda çok yiyorum diye şikayet ediceksin..

ay canım benim kilom iyi zaten.kilo versem bile iyi yani :CüvCüv:
fakat mide bulantısı çok zoor.DÜn aklıma annem geldi ağladım.Ah annecim dedim.neler çekmişsin bizi dünyaya getirirken.halada arar nasılsın nasıl oldun üzülür yardım eder.anne olmak çok güzel fakat çok sorumluluk isteyen bir meslek.Allah hakkıyla yapmayı nasib etsin kızlar..
ben kitap almaya başladım bile okuyorum :CüvCüv:

4.aydan sonra başlayacağım canım bende bademyağı duymuştum ama o tüğlenme yapıyormuş.dr.bana bi krem önermişti o kadar pahalı olmasına rağmen yinede oldu birazcık.birde bebek yağı duydum zaten ben her banyodan sonra kullanıyorum çok iyi geliyor cildime.alternatifim olmazsa ona devam ederim herhalde

evet canım yeni doğum yapan arkadaşım var göbeğini gösterdi bana
baya bi tüylenme olmuş badem yağı sakın kullanma diyor..
bebe yağı olabilir dediğin gibi ama birde buğday yağını denemek lazım..

ahh canım ben annemin kıymetini evlendiğim gün anladım
o gün bugündür hiç kırmamaya dikkat ederim...
bizde büyük bi sorumluluğun altına girdik görcez ne kadar zor birşeymiş
anne olmak....bana göre dünyada ki en zor şey....

ay canım benim kilom iyi zaten.kilo versem bile iyi yani :CüvCüv:
fakat mide bulantısı çok zoor.DÜn aklıma annem geldi ağladım.Ah annecim dedim.neler çekmişsin bizi dünyaya getirirken.halada arar nasılsın nasıl oldun üzülür yardım eder.anne olmak çok güzel fakat çok sorumluluk isteyen bir meslek.Allah hakkıyla yapmayı nasib etsin kızlar..
ben kitap almaya başladım bile okuyorum :CüvCüv:

ay canım valla öle anne olmak çok zor annelerin kıymeti bu günlerde anlaşılıyor.şimdi ayy bi doğursam deriz doğduktan sonrada bi büyüse artık deriz ama cidden anne olmak çok büyük sorumluluk gerektiriyor.güsel nesiller yetiştirmek dileğiyle:1hug:

kızlar göbekleriniz için bişey kullanmaya başladınız mı??? ben buğday yağı
çok iyiymiş diye duydum çatlaklar için...bi fırsat bulayım gidip alıcam şimdiden başlıcam kullanmaya...

elifsun ya benimde eşim eczacının tavsiyesi üzerine bana üünlü bir markanın kremini almış en zararsız olanı bu demiş arkadaşı eczacı çükü o önermiş ama ben henüz kullanmadım erken diye şu 3 ayı atlatim kullanmaya başlıcam ama zaten bu arada beb yağını banyodan sonra kullanıyorum :CüvCüv:

ay canım valla öle anne olmak çok zor annelerin kıymeti bu günlerde anlaşılıyor.şimdi ayy bi doğursam deriz doğduktan sonrada bi büyüse artık deriz ama cidden anne olmak çok büyük sorumluluk gerektiriyor.güsel nesiller yetiştirmek dileğiyle:1hug:

evt amiin canım inş..

aseba ewet canım normal doğum yaptım hemde epiduralsiz

bravo tebrikler delikafadulden :sm_cool:
bende normal düşünüyorum ama yengem delimisin ne normali diyo kısmet artık
sancıları çekmek zor ama normali istememin 2 nedeni var
- bebişini hemen kucaklayabiliyorsun
- göbek fazla kalmıyorkaydirigubbakcemile2

anammmm kızlar yukarda bir yere yanlışlıkla bir harf eksik yazmışım delikafadulden ayy görüyomusunuz çokkkk pardon yaaaa

elifsun ya benimde eşim eczacının tavsiyesi üzerine bana üünlü bir markanın kremini almış en zararsız olanı bu demiş arkadaşı eczacı çükü o önermiş ama ben henüz kullanmadım erken diye şu 3 ayı atlatim kullanmaya başlıcam ama zaten bu arada beb yağını banyodan sonra kullanıyorum :CüvCüv:

canım kremin ismini özel msj olrak atar msn

bravo tebrikler delikafadulden :sm_cool:
bende normal düşünüyorum ama yengem delimisin ne normali diyo kısmet artık
sancıları çekmek zor ama normali istememin 2 nedeni var
- bebişini hemen kucaklayabiliyorsun
- göbek fazla kalmıyorkaydirigubbakcemile2

ewet canım haklısın ya zaten bebiş doğduktan sonra hiçbirşey olmamış gibi hissediyorsun.allah herkese kolay doğum nasip etsin :Saruboceq:

karakız canım bende istiyom kremin ismini...
benimde tanıdıklarım var bi sorayım bakalım...
ama kremin yanında ayrıca bişeyler daha kullansak bi sakıncası olmaz heralde dimi...birde şey duydum ben göğüsler içinde 6.7 aydan itibaren bi krem varmış
onu mutlaka kullanmak gerekiyormuş..kullanmayan çok acı çekiyormuş
onun ismini de öğrenip paylaşırım sizlerle...bebeği emzirirken canının yanmaması için...

ahh canım ben annemin kıymetini evlendiğim gün anladım
o gün bugündür hiç kırmamaya dikkat ederim...
bizde büyük bi sorumluluğun altına girdik görcez ne kadar zor birşeymiş
anne olmak....bana göre dünyada ki en zor şey....

evet canım ya insan evlendikten sonra anne kıymetini çok iyi anlıyo hele bide kendi çocuklarımız olunca dahada iyi anlarız
vallahi bende çok özledim annemi 3 hafta oldu yaaa bu haftada düğün çıktı en son htest yapmadan önce görmüştüm hamile olduğumu öğrendiğimden bu yana hiç görmedim senağlama ben annemi ösledim yaaa hiç bu kadar görmediğim olmamıştıı senağlama

ama kremin yanında ayrıca bişeyler daha kullansak bi sakıncası olmaz heralde dimi...birde şey duydum ben göğüsler içinde 6.7 aydan itibaren bi krem varmış
onun ismini de öğrenip paylaşırım sizlerle...bebeği emzirirken canının yanmaması için...

ewet canım haklısın bende kullandım göğüs kremi hem uçlarına masaj yapıyorsun bebeğin rahat emmesi için.krem göğüste yara olmasını engelliyor

ewet canım haklısın bende kullandım göğüs kremi hem uçlarına masaj yapıyorsun bebeğin rahat emmesi için.krem göğüste yara olmasını engelliyor

benim yengem kullanmamıştı da ayy neler çekmişti gögüs uçları çatlamıştı çok acı çekmişti yaa
öyle bir krem varsa banada yollyın kıslar ismini kafamçokkarıştı

[

canım atarım özelden kremin ismini bak ilk defa senden duydum göğüsler için krem kullanılmassa acı çekeceğimizi hemen eşime ileteyim araştırsın bunuda bi kaydirigubbakcemile3 o nun eczacı tanıdıkları var o yüzden kaydirigubbakcemile3

X