2009 Kasm Anneleri

maş canlar yine döktürmüşsünüz valla ancak okudum geçmişi eeeeee nasılsınız bakem??????baktımda baya konu oluşmuş yaw şimdiden doğum muhabbeti açılmış bile

işte şöyle yola gel sen acımıyon mu bana saçlarımı yolup duruyon alla alla tek senmi karnısı burnundasın :mymeka:
Hoşbuldum Arkadaşım nasılsın iyimisin a.s.:1hug:

valla bugun gördüğün gibi bomba gibiyim maşallah hihoyyyt sen nasılsın

maş canlar yine döktürmüşsünüz valla ancak okudum geçmişi eeeeee nasılsınız bakem??????baktımda baya konu oluşmuş yaw şimdiden doğum muhabbeti açılmış bile

e ne sandın şekerim biz yakında bırak doğumu doğum hikayelerimizi bile yazmaya başlarız bu hızla gidersek :roflol:

anamm benım eskı pantolonlar bana bol gelıyorrr:CüvCüv:

yane sen şimdi zayıfladınmı kıs -tatlicadiarzu-

anamm benım eskı pantolonlar bana bol gelıyorrr:CüvCüv:

Benimde olmuyo artık ama ben hamilelikten önce başlamıştım kilo almaya :roflol:
acaba sevinsem mi üzülsem mi bu duruma :a015:

valla bugun gördüğün gibi bomba gibiyim maşallah hihoyyyt sen nasılsın

Bende iyiyim arkadaşım senden geri kalmam hani :teytey:

e ne sandın şekerim biz yakında bırak doğumu doğum hikayelerimizi bile yazmaya başlarız bu hızla gidersek :roflol:

ayyyyy cidden dedi ama hikayelerimizi anlatacağız 1 aya kadar önde gidenlerde başlar tekmeler şimdi başlarız ay benim şurama vurdu ay benim burama vurdu diye alemiz yaaaaaa:roflol:

hepimize maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gördüğüm kadarı ile bugun hepimiz gayet iyiyiz bir kaç bulantı vakası dışında ama onlarda düzelecek inşallahhhhh

Ben 3 kılo vermısım kızlarrr bu 10 gunde

ayy canım ya o kadar kötüsün demek neyse inş sağlıklı bir şekilde tamamlarsın hamileliğini.ama zaten ilk 3 ay alınan kilolar anneye gidiyormuş.önemli olan son aylarda almak.ama senin iyi beslenmen lasım eeeeeee 3 can taşıyorsna.s

incisu canım moralini bozma bu zamanlarda normal 3 ayı bir atlatalım sonrada başlarsın ayy ben çok kilo aldım vay ben bu kiloyu nası vercem demeye kaydirigubbakcemile3

incisu canım moralini bozma bu zamanlarda normal 3 ayı bir atlatalım sonrada başlarsın ayy ben çok kilo aldım vay ben bu kiloyu nası vercem demeye kaydirigubbakcemile3

ya doğumdan sonra kilo vermek kolyda tek göbişler sarkmasın benim ilkte olmadı ama bunda korkuyorm şimdiden kafama takıyorm vallaCADIARZU

Ben 3 kılo vermısım kızlarrr bu 10 gunde

Ayy canım ya ama bence boşver ilk aylar aldığın kiloların bebişe yararı yokki takma kafana sen bundan sonrasına bak :) kaydirigubbakcemile5
incisu sen ne zaman öğrendin ikiz olduğunu? yerimseniben

ya doğumdan sonra kilo vermek kolyda tek göbişler sarkmasın benim ilkte olmadı ama bunda korkuyorm şimdiden kafama takıyorm vallaCADIARZU

Ayyy benım yanımdakı kızın karnı 2.çocuktan sonra ıyıce hem pırtladı hemde sarktı
bı gorsenız sankı 4-5 aylık hamiş gibi duruyoo
ne gıyse göbek pırtlıyooo.hiç bişi gusel durmuyo üstündee
ınsallah bızım ole olmazzzz
gercı drum dıooo dogumdan sonra hem işte calısıyorsunn
hem eve gelınce ikizlerle ugrascann
senı bayagıo bı zayıf gorucezz dıoooo

Ayyy benım yanımdakı kızın karnı 2.çocuktan sonra ıyıce hem pırtladı hemde sarktı
bı gorsenız sankı 4-5 aylık hamiş gibi duruyoo
ne gıyse göbek pırtlıyooo.hiç bişi gusel durmuyo üstündee
ınsallah bızım ole olmazzzz
gercı drum dıooo dogumdan sonra hem işte calısıyorsunn
hem eve gelınce ikizlerle ugrascann
senı bayagıo bı zayıf gorucezz dıoooo

ben doğumdan 15 gün sonra korse kullandım hemen toparlandım bunda da öyle yapacağm inş benimkide pırtlamaz şimdisen böyle söyleyince korktumsenağlama

kızlar göbekleriniz için bişey kullanmaya başladınız mı??? ben buğday yağı
çok iyiymiş diye duydum çatlaklar için...bi fırsat bulayım gidip alıcam şimdiden başlıcam kullanmaya...

kızlar merhaba..benimde bulantılar devam ediyor.sürekli peynir ekmek yiyorum.kuru kuru tost yapıp yiyorum yağsız..
herşyden tiksindim ya.çayı çok severdim.hiç içmiyorum.

mehlikaMERYEM üzülme canım geçicek bu günler de
bende 2 hafta boyunca aç gezdim resmen,yeni yeni başladım yemek yemeye
artık sabahları oluyor sadece bulantım..yavaş yavaş oda kalmıcak..
sende sabret nasılsa iştahın açılıcak o zamanda çok yiyorum diye şikayet ediceksin..

X