2009 Kasm Anneleri

iyiyim canım arada iş yapıyorum sizi takip ediyorum midem bulanıyo ofisin önüne çıkıp hava alıyorum öyle yuvarlanıp gidiyorum sen nasılsın

ben de bi hava alıp geldim canım ya midem tam bulanmıyo gibi de ama bulanıyo gibi de kafamçokkarıştı annamadım valla ben de

ay kimsecikler kalmadımı ben yettim gari sana kaydirigubbakcemile yemeğimi yedim dedikodumu yaptım hapımı yuttum geldim kaydirigubbakcemile3 ama uyku bastırdı bea mirmirmirmir sen nasılsın bakalım bu arada :1hug:

ben de yimeemi yedim gittim hava aldım geldim aynen uykum var benim deee bi akşam olsaaa mirmirmirmir
dün tüm gün uyudum banamısın demedi yaw

kızlaaarrr tabipler odasını aradımm doğum ücret tarifeniz ne die sordumm normal 1.650, sezaryan 2.400-tl miş hastaneleri arıyom doğum ücretini öğreneyim die hepsi bi fiyat veriyo sonrada diolar ki ama sizin özel sigortamış tabipler odası fiyatına göre değişir ahanda öğrendim tabipler odasının şeysini kandıramazlarr beniii :jeyyar:

uyanık seni :jeyyar: eferin kıs dahada kandıramazlar seni zaten bızı kımse kandıramaz kanımca çünkü biz kk kadınlarıyız :enbuyukkk:

Kızlar hıcbısı yıyemeyen ben oglen bı gusel karnımı doyurdummm
bıde ustune dısardan sutlu tatlı söyledımmm
galıba ıyılesıom artık

kısss eferin sanaaaaa kaydirigubbakcemile5 ohh yarasın maşallah diyelimde aman nazar değmesin bide :lepi:

bende geldim kıslar beni daha pek tanıyan yok ama :)) delikafadulden

kıs sen beni delimi etcen dur kafam karıstı dediydim bak seni unutmuşum meeyersem ondanmış tüm bunlar -tatlicadiarzu- ahanda hatırladım seni gel hele bi iyice yolam o saçlarını kaydirigubbakcemile

ebisce canım tebrik ederim gayretini :)))
kızzz erkenden fiyatlara mı taktın dur daha 7 ay var yaw :)))

kıs niye ekleyemedin avatarınamı ekleyecektin bi işi doğru yapamıyon nan sen :mymeka:

aman sessiz konuşalım ozaman mavi uyanmasınnn kaydirigubbakcemile3

aman vazgeçtim artık küstüm daha resim mesim yüklemem daha da foruma gelmem dermişim hehekaydirigubbakcemile2hihoyyyt:sm_cool:
mutfağı toparliyim sabahtan berii bulantı oldu giremedim bulaşıklar duruyii
herkes başlarda balşlar biz geriden gidiyozz kartanesiia.s.

görüşürük canlarım aseba sende hoşgeldin aramızaa:CüvCüv:

kızlaaarrr tabipler odasını aradımm doğum ücret tarifeniz ne die sordumm normal 1.650, sezaryan 2.400-tl miş hastaneleri arıyom doğum ücretini öğreneyim die hepsi bi fiyat veriyo sonrada diolar ki ama sizin özel sigortamış tabipler odası fiyatına göre değişir ahanda öğrendim tabipler odasının şeysini kandıramazlarr beniii :jeyyar:

ahhh cok yamansın sekerım yaaa
bişi sorcam yaaa
ikiz olunca bebekler fıyat degısıyomu acaba
ben hastaneye doktorumu dısardan getırcemmm
galıba 5000 i bulur bana
dr um ethıca da dogum yaptırıyo geneldee
orası tam tefarruatlı bı hastaneymısss:CüvCüv:

galıba ıyılesıom artık

aman canım maaşallah inşallah böyle devam edersin...
insan bişey yiyemeyince halsiz düşüyo bende 2 gündür iyi yiyorum çok şükür....rüyam da da 66 kilo olmuştum şok geçirdim resmen...

ben de bi hava alıp geldim canım ya midem tam bulanmıyo gibi de ama bulanıyo gibi de kafamçokkarıştı annamadım valla ben de

ayy canım bilirim o durumu bulanıyo mu bulanmıyo mu anlamıyo insan
ama canı da bişey istemiyo, inşallah kısa sürede geçer bu durumun..

galıba ıyılesıom artık
Afiyet olsun canım yarasın bebişine hihoyyyt

kıs sen beni delimi etcen dur kafam karıstı dediydim bak seni unutmuşum meeyersem ondanmış tüm bunlar -tatlicadiarzu- ahanda hatırladım seni gel hele bi iyice yolam o saçlarını kaydirigubbakcemile

EEEE şımardın sende haa sabah ses etmedim yoldun işte bu ne böyle sürekli süreklide olmazki canım benide dellendirecen delikafadulden ben yolcam senin saçlarını kaydirigubbakcemile başım ağrıdı ya yolunmaktan yeter :eek:klava:

hoşbuldum destna :) kaydirigubbakcemile5
bak işte karakızz nasıl karşılanıyo yeni gelen kafamçokkarıştı

oofff kaç sayfa olmuş yaa oku oku bitmedi :1shok:

kızlar kimse yokmuu bişey sorucam ben folic plus kullanıyorum.günde 1 tane içiyorum.doktora gitmeden önce almştım.siz günde kaç tane içiyorsunz.1 tane az mı gelir acaba yaa

mehlikacım ben folic plus içiyodum günde 3 tane ama bulantı varken o ilacı içmek bile ölüm geldi bana dr.a söyledim solgarın folacin diye bi ilacı var onuv erdi günde bi tane içiyorum..çi ben bi yerde 8. haftadan sonra gerek içmeye gerek kalmadığını okumuştum ama dr bişey demedi...

günaydın kızlarr nasılsınızz
ben genelde yemek yıyemıyorum kızlarrr
sızce bebeklerıme bısey olurmuuu

korkma canım bişey olmaz...beslenme 14. haftadan itibaren önem kazanıyomuş...
benim bi arkadaş 5 ay boyunca kustu ve acaip zayıflamıştı ama bebeği 4100 gr doğdu :roflol: başka bi arkadaşım 25 kg almıştı bebeği 2800 gr dı...

mesela dun aksam az bı patates salatası ve 1 portakal yedım zar zor odaa

incisu portakal rahatsız etmiyo mu seni ?? ilk başlarda ferahlatıyo gibi geliyo ama o da midenin asit salgılamasına sebep oluyo sonra rahatsız ediyodu beni...artık yemiyorum ben :KK43:

kızlaaarrr doğum nasıl yapcaksınızz ? normal mi sezaryan mi epiduralmi? ne düşünüyonuuzzz?

ben mecburen sezeryan yapıcam canım benim dr normal doğum yapmıyo... bu sabah epiduralla sezeryan yapan bi arkadaşımla konuştum...eğer normal doğum yapmıycaksan boşuna epidural yapma hiç bi üstünlüğü yok dedi...

ahhh cok yamansın sekerım yaaa
bişi sorcam yaaa
ikiz olunca bebekler fıyat degısıyomu acaba
ben hastaneye doktorumu dısardan getırcemmm
galıba 5000 i bulur bana
dr um ethıca da dogum yaptırıyo geneldee
orası tam tefarruatlı bı hastaneymısss:CüvCüv:

anam ikiz çocuk doğurmakta pek teferruatlıymış kıs vallaha allah şimiden yardımcın olsun 5000 den fazlada tutabilir zannımca

Afiyet olsun canım yarasın bebişine hihoyyyt

EEEE şımardın sende haa sabah ses etmedim yoldun işte bu ne böyle sürekli süreklide olmazki canım benide dellendirecen delikafadulden ben yolcam senin saçlarını kaydirigubbakcemile başım ağrıdı ya yolunmaktan yeter :eek:klava:

imdaaaaaatttttttt delikafadulden ya ne bağırıyon bacak kadar kızaaa yaaa hemide karnısı burnundaaaa :CüvCüv: bana yasık değilmi senağlama

hem yeni gelene böylemi davranırlar sizde misafirim daha ben ayıp ayıp :jeyyar:

gel öpimde barışalım kaydirigubbakcemile5 :1hug: şimdi sen çiçekte istersin al hadi bir bukette çiçek verimm a.s. hoşgelmişsiniz efendim safalar getirmişsiniz kk yaaa :roflol:

karakızzzz neee karnı burununda mıııı :roflol::roflol::roflol: ayyy hiç güleceğim yoktu :roflol:

unique cimmm hoşgeldin nasılsın tatlımm bugün iyimisinn kaydirigubbakcemile5

hoşbuldumm canımmm.... yaa sabah kalktığımda iyiydim şaşırdım hatta dedim hayret bu sabah ne güzel kalktım diye...ama başladı gene...senağlama allahtan annem burda yemek getirmiş şimdi... yoksa aç aç oturucaktım bütün gün... ascık yemeye uğraşıyım geliyorum...Şeniz

karakızzzz neee karnı burununda mıııı :roflol::roflol::roflol: ayyy hiç güleceğim yoktu :roflol:

yaaaa çaktırmasanaaaaa :CüvCüv: öle mahsuscuktan diyom hem belkim kendimi kandırıyom ay bazen varya evde kocamada öle diyom ne bağırıyon karnım burda hamileyim ben diyom yahu karıcım iyide daha ben ortada bi göbek felan göremiyorum nolcek şimdi diyo :roflol:

benim karnım burnımdaydıı ama geri kaçtıı -tatlicadiarzu-

:roflol: benimki hiç çıkmadıkiiii :roflol:

imdaaaaaatttttttt delikafadulden ya ne bağırıyon bacak kadar kızaaa yaaa hemide karnısı burnundaaaa :CüvCüv: bana yasık değilmi senağlama

gel öpimde barışalım kaydirigubbakcemile5 :1hug: şimdi sen çiçekte istersin al hadi bir bukette çiçek verimm a.s. hoşgelmişsiniz efendim safalar getirmişsiniz kk yaaa :roflol:

işte şöyle yola gel sen acımıyon mu bana saçlarımı yolup duruyon alla alla tek senmi karnısı burnundasın :mymeka:
Hoşbuldum Arkadaşım nasılsın iyimisin a.s.:1hug:

X