2009 Kasm Anneleri

ben normal istiyom ama bilmiyom kii dr.la konuşmak lazıım aslında ben suda istiyodum ama ilkte olmuyomu neymiş

nan karakız sen ne diye dövüyon bizi enerjin fazla geldi heralde bugün :mymeka:

NEVET ENERJİM ÇOK BUGÜN DÖVESİM VAR SİZİ :mymeka: kaydirigubbakcemile

İstediğim yemekleri sıraladım anneme mayısta onun yanına Türkiyeye gitcemde:)

ayy kıyamam ya sana kıs gel bende yaptırıım anneme ne istiyosan :1hug:

neyse haydin bende bir öğle yemeği yiyip geleyim bare çok yazmayın he sonra başım dönüyo valla oku oku bitmıyo döverim hepinizi sonra kaydirigubbakcemile

senağlamaNapıyım ama yaaaaa, banada yasıkk ösledim annemin yemeklerini

kıyamaaamm ağlama kız
sen söle biz yapıp gönderelim dicem ama ne yicek ne yapcak halim var
kafamçokkarıştı
şimcik yemekten geldim ben de hiç yiyemiyom artık şirketin yemeklerini de yaa benneyaptımki

karakızz amma korkutmuşun milleti herkes kaçmış öle arasında yazmıyo bak
ama ben onlara benzemeeem tek başıma da kalsam kendi kendime konuşur yazarıım naniknanik

sgumuş napıyon canım alttan alttan bakıyon da niye yazmıyon

destna, neslüü ve diğer 11 haftaya adım atan arkadaşlar bebğimizin en hızlı geliştiği hafta bu haftaymış
bi dee

Bebeğinizin koku, tad alma ve dokunma duyusunun önümüzdeki haftadan itibaren oluşmaya başladığını ve dış kulak yolu ve kulak zarının da bu hafta oluştuğunu bildiğinizde onun artık dış dünyayla temas kurmaya başladığı sonucunu da rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

ışitme duyusunun tamamlanması 24. haftaya kadar bekleyecek olsa da bebeğiniz rahim içini ve kendi bedenini dokunarak tanımaya başlamıştır çoktan. Buna tad alma duyusu da eklendiğinde bu algıların bebeğinizin beyninde depolanmaya başlamasıyla beyin ilk öğrenme faaliyetlerine başlayacaktır. Yani hafıza çoktan kaydetmeye başlamıştır bile.

ona göre haa artık öğrenmeye başlıyo bizim bıcırıklar

El ve ayak parmakları arasındaki perdeler bu haftalarda ortadan kalkıyor ve artık bebeğiniz ellerini açıp kapatabiliyor.

Sizin ileriki haftalarda hissedeceğiniz tekmelemeler de bu haftalarda sıklaşıyor.

Bazı anne adayları bebeklerin kıpırtılarını bu haftalarda hissettiklerini söyleseler de bebeğinizin kasları henüz hareketlerini hissettirecek kadar güçlü değildir.

karakızz amma korkutmuşun milleti herkes kaçmış öle arasında yazmıyo bak
ama ben onlara benzemeeem tek başıma da kalsam kendi kendime konuşur yazarıım naniknanik

ay kimsecikler kalmadımı ben yettim gari sana kaydirigubbakcemile yemeğimi yedim dedikodumu yaptım hapımı yuttum geldim kaydirigubbakcemile3 ama uyku bastırdı bea mirmirmirmir sen nasılsın bakalım bu arada :1hug:

ay Allahın lütfü yaa minicik şeylerde neler oluyor bakarmısın 11.haftada birde çişini yapıyormuş sıvısını oluşturuyormuş onunki zararsımış etrafını oçevreliyormuş
kızlar ne çabuk doğuma gelmişiniz bir sorun yoksa bende normal doğumu istiyorum
eğer normal olmıycaksa epidural sezeryan olurr seneye bu zamanlar bebişlerimiz 5 aylık
kartanesi ay benimki sabaha kadar ağladı gazı mı var ney dermişim sanakaydirigubbakcemile2
hihoyyyt

hımmm karazeytinde gelmediii CADIARZU başka kimler gelmediii bugün anam okaaa kalabalığızki hep unutuyom dur hatırladım nuthayat,fisfisfis annembirmelek fisfisfis,mart geldi neslü geldi su geldi sgumus geldi kartanesi zati burdaa ebisceyi görüyorum aşağıda :jeyyar: saklanıyo elifsunu aşağıda görüyom saklanıyo :jeyyar: destna aşağıda saklanıyo :jeyyar: ayy kafam karıstı bu böle olmayacak hergun yoklama yapcem nan hepinizi :jeyyar: kaydirigubbakcemile
önce kendimden başlıyım karakıs burdaaaaaaaaaaaaa hihoyyyt

karakızz burdayım da canım deliricem anam resim yükledim çok şirin konvers beek ayakkabısı gene gözükmiyyyiiiiiiiiiisenağlama

mavi de yok galiba rapor almıştı evde yatıyo mu acep??? bence de biri hergün yoklama çeksin, hem o zaman kimse alınmaz beni kimse sormamış diye :)))

Kızlar hıcbısı yıyemeyen ben oglen bı gusel karnımı doyurdummm
bıde ustune dısardan sutlu tatlı söyledımmm
galıba ıyılesıom artık

kızlaaarrr tabipler odasını aradımm doğum ücret tarifeniz ne die sordumm normal 1.650, sezaryan 2.400-tl miş hastaneleri arıyom doğum ücretini öğreneyim die hepsi bi fiyat veriyo sonrada diolar ki ama sizin özel sigortamış tabipler odası fiyatına göre değişir ahanda öğrendim tabipler odasının şeysini kandıramazlarr beniii :jeyyar:

karakızz burdayım da canım deliricem anam resim yükledim çok şirin konvers beek ayakkabısı gene gözükmiyyyiiiiiiiiiisenağlama

kıs niye ekleyemedin avatarınamı ekleyecektin bi işi doğru yapamıyon nan sen :mymeka:

mavi de yok galiba rapor almıştı evde yatıyo mu acep??? bence de biri hergün yoklama çeksin, hem o zaman kimse alınmaz beni kimse sormamış diye :)))

aman sessiz konuşalım ozaman mavi uyanmasınnn kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…