2009 Kasm Anneleri

hayırlısı canım nekadar büyümüş bak şaşırcaksın benimki 10 haftalık dün giitim kanama olunca nasıl hareketli elini ayağını oynatıyor .bu arada sen deyince hakikaten bu göğüslerle ne yapıcaz fena oldular günde 2 kez soğuk suyla yıkamak gerekiyormuş
hem emizrmeye hazırlık hemde gögüsün sarkmasını engelliyormuşş unutmayın kızlar

soguk sumu ayyyyyyy asla yapamam üşürüm yaw
ama ben efe yi doğum yaptığımda 8 aylık dünyay geldiği için sütüm gelmemişti ve dr bana 2-3 saatde bir memeleri sıcak su ile yıkıyacaksın demişti damarları actığını ve sütün daha cabuk gelmesini hızlandırğını soylemişti

günaydın asabe valla benim maşalallahım var dur tahtayada vurayım gayet iyiyim sen nasılsın

bende iyiyim ve hatta ben sizlerin anlattığı kadar da zor geçirmiyorum yada vaktim olmadığından olmuyo bilemiyorum tabii mide bulantım var ama aşırı değil inşallah böyle devam ederim ve darısı hepinizin başına:teytey:

arkadaşlar yazdıklarınızın birazını okudum ne kadar güzel kaynaşmıssınız kıskandım vallahi ben niye daha önceden keşfetmemişim bu siteyi anneleri felan neyse zararın neresinden dönsem kardır kaydirigubbakcemile3

hamileyken soğuk su diyo doktorlar ama doğumdan sonra kuzenimde sıcaksuyla masaj yapmıştı hatırlıyorum doğuma kadar daha neler öğrenicez bakalım:teytey:

kızlaaarrr doğum nasıl yapcaksınızz ? normal mi sezaryan mi epiduralmi? ne düşünüyonuuzzz?

mart09 cnm epiduralde normal doğumda bebiş için riskli değilmi hani o bölgeyi hissetmiosun nasıl ıkıncaksın ya kendini kasarsan farketmeden ?

İnternetten araştırdım zaten ilk 8 cm açılmadan yapmıyorlarmış iğneyi son 5 cm içinmiş. Birde dogru yapılırsa sen zaten hissedebiliyormuşsun sadece agrı azalıyormuş.
Ama tabii benim henüz bir dr um yok, dolayısıyla dr uma danışabilmiş filanda değilim. Bu benim gönlümden gecen:)

Merhabalar, bende geldim annemle yazıstım biraz içim ferahladı:)
Nasılsınız bakalım?

hoşgeldinnnnnn :lepi: kıs ne konuştun anneciğinlede böle için rahatladı bakem :CüvCüv:

geldim bile canım delikafadulden

gelcen tebi burdan kaçış yok zaten :lepi:

kızlaaarrr doğum nasıl yapcaksınızz ? normal mi sezaryan mi epiduralmi? ne düşünüyonuuzzz?

ben mecburen sezeryan olacağım aslında epidural sezeryan istiyorum ama sanırım buda mümkün olmayacak yani ben öyle düşünüyorum nedenine gelince çünkü benim omiriliğimde bi zedelenmemi ne var bildiğim kadarı ilede epiduralde omirlikten iğne vuruluyo sanırım bana sakıncalı bu durum ama henüz dr la bunu konuşmadım tabi birde beyin cerrahımlada konuşmam gerek çünkü bana normal doğum yapamayacağamı beyin cerrahı dr m söylemişti malesef bir kaç yıl önce allah korusun sakat kalabilirmişim senağlama hayırlısı neyse o olsun bakalım

ben normal istiyom ama bilmiyom kii dr.la konuşmak lazıım aslında ben suda istiyodum ama ilkte olmuyomu neymiş

nan karakız sen ne diye dövüyon bizi enerjin fazla geldi heralde bugün :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…