2009 Kasm Anneleri

canım hayırlı olsun hoşgeldin aramıza

canım destnacım kıs en başta korkuttun beni ama sonlarda derinnnnn bir ohhh çektim ne güzel bebişide görmüşsün kıs tam ne kadarlık seninki

bebeto ayy kıs senle aynıyız galiba bende heyecanlandım bir an önce gitte banada haber ver bebişin nasıl görebildinmi benim daha iki hafta var gitmeme

Sucum valla bilmiyom canim yaa vajinal olmasa daha iyi bence
Destnacim ben fena diilim bugun ama su icemiyorum yaa ne guzel iciyodum simdi hemen midem bulaniyo
Bi de dr benden idrar tahlili istemedi niye yaa

NEslü sabah sabah rüyandamı gördün K.K yı =))
Sabahları olmazdın sen pek =P
Günaydın bu arada bütün kasım annelerineee

NEslü sabah sabah rüyandamı gördün K.K yı =))
Sabahları olmazdın sen pek =P
Günaydın bu arada bütün kasım annelerineee
yok yavrukuşum bulandım sabah 6 da ondan beri ayaktayım, ayrıca doktora gitcem heyecan bastı. Son olarak da tez hocama mail attım bunları bunları yapsam olur mu diye, cevap bekliyorum... ay bir güne ne kadar yüklenmişim ben. Annemin günü var mahallenin gacılartı gelecek ben de uğrarım herhal, merakta kalmasın kimse deyü.

iyiki peynir var bende sadece kaşarla beyaz peynir yiyiyorum kaç gündür geçer inş kız çok sürmeza.s.

canım bu haftalar normal böyle olman inşallah en kısa zamandada düzelirsin tatlımmmm

su neden hala vajinal muayene ediyoki benim dr m ilk muayeneden beri hep normal muayen ediyo

ayy canımya valla çok zor bir durum ben atlattım inşallah sende atlatırsın en kısa zamanda.

Ben de 3 gundur sadece peynir ekmekle besleniyooz bi de portakal suyu

ay kartanesi canım ya ama peynir yemekte iyidir biliyorsun ya ama ben sanırım portakal suyundan tiksindim hemde en sevdiğim şeydi o senağlama

Bilir nesluu bilir sole bi de burayi takip etsin sorulari cevaplayiversin isi ne

vallaha süper olur he takip etsin kıs neslüüü söle o dr a :lepi: bizim kalabalık bir arkadaş grubu var pek meraklıyız de kaydirigubbakcemile3

Hakkaten be canım bi güne bi haftalık iş sığdırmışsın kaydirigubbakcemile3
Başka neler yapcan :icecream:

neslüüüü kıs sen hocana benim sölediğim tez konularını yazdın dime kaydirigubbakcemile ya ayrıcana annenin günümü var ayyy bende gelebülürmüyüm nolurrrrr bayılırım günlere ayy şimdi ne hazırlıklar vardır kaydirigubbakcemile2

su cum canım korkma her dr farklıdır belkide seninkide böyle yapıyo işini ne bilim

ay gel tabi aşkolsun, annem bi kaç bişey yaptı da bunlar yeni nesil güncüler, her gelen de bi parça bişey yapıp getiriyo, yani sürprizlere gebe bir gün olacak sanırsam kafamçokkarıştı bi de ben yiyebilseydim, tühhh ki ne tühhhh :çok üzgünüm:

Günaydın kasım anneleri :CüvCüv: :) hepiniz iyisinizdir umarım :Saruboceq: hepinize kucak dolusu sevgiler hepinize kolay gelsin a.s.

günaydın asabe valla benim maşalallahım var dur tahtayada vurayım gayet iyiyim sen nasılsın

elim ayagım titriyor korkudan içim kalktı resmen

canım korkma çoğu doktorlar en güvenilir cevabı aldıkları için tercih ediyolar vajinal ultrasonu benim doktorum ilk gittiğimde tahlil yaptı birsürü oakşam kanama oldum gitiğimde alttan baktı keseyi gördük 8 haftalıkken kalp atışını ve kanamanın yerinin tespiti için baktı dün yine kanama oldum 10 haftalık bebek yine alltan baktı ilkke kez dün korktum çünküü bebeğe bir şey mi oldu diye panik yaptım ve kasıldım oyüzden zorlandım ilk an ama korkma sakın birşey olmaz canıma.s.

merhaba arkadaşlar ............
ben bügün inşallah ğidecem konrtole . bir kismet olmadı ya ..okadar heyecanlıyım ki.. saat 3 de ama ben 12 felan cıkacam .... iş yerinde pek durmakda isteiyorum aten azıcık kafa dağıtmış oluru

birde acil yeni sütyenlere ihtiyacım var eskileden fışkırmaya başladı

birde uzun bir zamandır bir meyveye aşeriyordum çok şükür cıkmış dün aldı eşim burası kücük bir uer burada varsa büyük yerlerde kesin vardı bilgilerinizeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…