2009 Kasm Anneleri

Merhaba mavideniz ben de dun test sonuclarımı istedim maille benim de idrarda bakteri cıkmış su içince gececekse cok iyi ben kormuştum idrar yolları enfeksiyonuna yol acar falan diye ben de yarın göstereceğim sonucları doktora senin yazdığını okuyunca ferahladım biraz dun bayagı aklıma takılmıştı.

ayy destnaaa sende demi 10. haftada başladı bende de yaaa -tatlicadiarzu-
ben de 1 kilo verdim kaydirigubbakcemile2
bu arada yasahlar kalkmadı mı hala kıız :jeyyar: allah kolaylık versin :smiley-cool:

ya sorma canım yasaklar hala geçerli hatta eşimde yanımdaydı bebeği baya izledik şaşırdık kaldık kafası kocaman durmadan eli ayakları oynuyo kalbinin attığını bile gördük.sonra doktor döndü eşime ilişki yasak yine dedii :1shok: 3 hafta sonra gel dedi bakalım bebeğin boyu
2.84 cm gelişimi iyi dedi ama çok heycanlı ve korkulu gittim yine kanama olunca şükürki bebekte bir şey yok doktor süreki kullanıcaksın progestanı dedi bugün eşim rapor çıkarıcak hastanede .3 hafta sonra gel dedi büyük ihtimal cinsiyetede bakıcak hayırllısı

bu arada ben çok araştırıyorum biz 1 yıl istemedik bebek ama gebe kalmayı düşündüğümde kasımda doktora gittim folic plus verdi kullandım 1 iki tane kalmıştı hamile kaldım sonra hamileyken doktora gittiğimde sen folic kullandın daha kapsamlıı eleviti verdi şimdi onu kullanıyorum aranızada eleviti kullanan yokmu

Ben bugün sorayım tatlım, çünkü öncesinde de folbiol kullanmıştım kısa aralıklarla. Belki başka şeylere geçirir artık.

günaydın kızlarr nasılsınızz
ben genelde yemek yıyemıyorum kızlarrr
sızce bebeklerıme bısey olurmuuu

Bu arada Ekim analarına bakıverdim sabah :) 11. haftadan itibaren cinsiyet öğrenenler olmuş, hadi hayırlısıyla inşallah sıra bize de geliyorkaydirigubbakcemile2

kızlaaar günaydınnn ya benim dr. folıc asit vermedi daha doğrusu hamileliğimin 5. haftası gittiğimde sordum 5. haftadan sonra kullanmaın bi anlamı yok boşver dedi hiç bir vitamin takviye vs. gerek yok dedi bol protein sebze meyve ye dedi o kaaa... abe niçındır bbu doktorlar epp ayrı şeyler söyliyyy
galiba herkesin bünyesine göre yavrumu7 çok özledim zaman çabuk geçsin de kucaklayayımm

incisu günaydın tatlım, günde iki üç seferi aşan kusma halin var mı, su içme durumun nedir? Sıvı alabiliyorsan bu aylar için fazla endişelenmene gerek yok bence. Ama eğer bu saydıklarımda sorun varsa mutlaka git, takviye bişeyler yapsınlar.

Son düzenleme:
Biz de 1.5 yili devireli oldu baya dusunmuyoduk ben dr.a falan gitmedim folic plusa hamileligi ogrenince basladim kutu bitti dun nesluu sor bi kartanesi yeni kutu alsin mi deyuu

günaydın canım iyyiyiz şükür dün yine bir kanama yaşadım panikledim ama bebeşimi görünce sağlıklı 4 köşe oldum .sırnaşık şey bende de çok iştahsızlık var 2 hafta öncesine göre 2 kilo vermişim sordum doktora dedi karnındaki şey çok küçük daha sana kilo aldırmaz dedi midemde 10.haftda bulanmıya başladı oda etkilemiştir korkma dedi ilk 3 ayda bir şey olmazmış caım ama sevdiğin şeylerden ye süt içemiyosan peynir ye meyve yemeye çalış vitaminlerini ihmal etme kuzucuklara iyi baka.s.

Anaa 11. Hafta mii az kalmis kiiz gittiigimizde belli olabuluu o zaman

her doktor farklı canımcım ama herkesin bünyeside farklı mesela ilk gidiyoruz ya yapılan bir sürü tahliller var onlara bakıyolar kansızlık olana daha farklı ilaçlar veriyolar bünyeye göre birazda
bu zamane analarıda pimpirik olduk eskiden vitamin mi vardı çoğu analar diyo 9 ay birşey yiyemedik ama paşa pşa doğmuşuz yinede
bende bir an önce geçsin zamanda kucağıma alsam istiyorum geçmez bu 7 ay:ecrin_bebek:

Ya benim de dun kasinti oldu bugun de akinti sari olmus mantar galiba ilk evlendiimde de olmustu cunku sebamedin temizlik icin feminine intim wash diye bi urunu var kullansam zarari varmidir acaba

merhaba bana da bir hamile arkadasım onermişmi o bolgenin ph seviyesini uygun halde tutup florasını bozmuyormus bende de kasıntı var onu kullanınca mı oldu acaba diyorum yarın doktora soracağım ben de zararı var mı diye

Anaa 11. Hafta mii az kalmis kiiz gittiigimizde belli olabuluu o zaman

ya benim bildiğim daha doğrusu hafta hafta gebelikte yzaıyordu.11.haftada dış üreme organları gelişmeye başlıyormuş ama kızmı erkkekmi öğrenmek için biraz daha beklemelisin diyordu doktor 13 .haftada söyledi amcamın kızına ayy geçmez bu zaman
ya bide kartanesi ultrasona kim baksa erkek diyo daha belli deil prensesde olabilir diyorum:jeyyar:

hayırlısını versin Rabbim hepimizeinşş

Ben de 3 gundur sadece peynir ekmekle besleniyooz bi de portakal suyu

gunaydın canım
genelde gecelerı kuzuyordum ben bırkez
gecen gece 3 kes kustum
ertesı gunde 2 kez.
bugun massallahım var ama
sabah salatalıkla peynırlı bı tostu kıvırdım.
galıba bugun daha ıyı gececek kusma ve yeme acısından..
inş öğlende az cok bısıler yerımmm
ama gecmıstekı gunlerde hıc bısey bogazımdan gecmedıı
mesela dun aksam az bı patates salatası ve 1 portakal yedım zar zor odaa

off moralim alt üst oldu
şimdi doktorumuzu aradım bugün için 2. kontrolümüz vardı.
Yanında çalışan bayan zaten arkadaşım önceden tanıdık.
Randevumuzu aldım ve sordum yine vajinal ultrason mu diye
evet canım 12. haftaya kadar vajinal ultrason dedi
ben 9 haftalık hamileyim.
Korkuyorum çok vajinal ultrasondan
ilk gittiğimizde hadi minikti
baktı vajinal ult.
ama şimdi istemiyorum.
gitmesem mi acaba?

Bilir nesluu bilir sole bi de burayi takip etsin sorulari cevaplayiversin isi ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…