2009 Kasm Anneleri

bende 2009 kasım ayında allah izin verirse ikinci kez anne olucam ama ilk kez gebeymişim gibi çok korkuyorum ve burda yazılanları görünce üye olup fikir alışverişi yapmak istedim allah hepinizin bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin tabi benim bebişimide:))

ahaklısın bi tanem. :)) sennin bulantıların ne durumda kuzucuk??

ben 6 hafta içindeyken görmüştüm. Bi türlü gidemediğim için, hala duyamadım :) Yarın duyarız artık :)):asigim:

devam ediyo yine caniko ... normal yaşantıya dönemedim yani hala...kötü bişey olmasın da bulantıya razıyım diye avutuyorum kendimi...senağlama
aa yarın dr a mı gidiyosun, ne güzell bebişini görüceksin :sm_cool: dün akşam eşim diyoki bu aydan aya dr a gitmek hiç hoşuma gitmedi ara çok uzuyo ben bekleyemiyorum merak ediyorum :roflol: allah ıslah etsin ne diyim :)

kzlar güneş sırtıma sırtıma vuruyo ayy nasıl bir uyku bastırdı beni mirmirmirmir şimdi sızacam valla masa başında kaydirigubbakcemile3

ayy canım kıyamam koy kafanı uyu hadi...ppııışşş pışşş pışşşşş :teselli:

zaten dr göremeyince hemen dış gebelik olabilir demişti çok zor 2 saat geçirmiştim tahlil sonucunu alıncaya kadar benzer bir durum yaşamak istemiyorum :bbo:

aseba panik yapma tatlım keseyi görmüşsün işte 1. engeli aşmışsın...dr. un çağırdığı gün git bence mutlaka iyi haberler alıcaksınnn :Saruboceq:

ayy anamm bu gün bizden başka kimse yok mu nerde bu millet kartanesi karakız mavi mehlikameryem unique sgumus ve diğer tüm arkadaşlar... kız hergün bıcır bıcır konuşuyodunuz ne oldunuz bu gün ayyy hadi açın bi mevzuuu

ben bugün nanemollayım yine ebiscemm...kafamçokkarıştı

istersen veriliyor canım ama öyle büyüklerin yok şunu ye süt yapar yok bunu ye süt yapar laflarına aldanma.çünkü onlar daha çok kilo almana neden oluyor.ben sadece bol bol su içtim bolbolda sütüm oldu valla.hamile kaldığımda 55 kilo idim doğumdan 15 gün sonra tartıldım 56 kilo idim.şuanda 55 ile başladım inş.aynı kiloma kavuşurum:Saruboceq:

itek süpersin yaa ahhh ben de şöyle 10 kiloyla tamamlasam başka ne isterimmm :asigim:
yaa benim kayınvalidem minyon tipli ve doğumda da çok az kilo almış doğumdan sonra da hemen eski kıyafetlerini giymiş... evlendiğim günden beri bunları anlatıp bakalım sen ne kadar kilo alıcaksın aman boyun da uzun çok kilo alırsan çok fena olursun aman popon büüyürse öylece kalır vs gibi söylemlerle beni yemiş durumda...galiba bunlar bilinçaltıma işlemiş yeni yeni farkediyorum ki kilo konusunu ciddi ciddi dert ediyorummm Çok üzgünüm çoook

kızlar aşkolsun ben yoktum bugün kimse benimerak etmedimi yaaaa bilmeyenler için anlatiyim 5 haftalıkken kanam ageçirmiştim kese yerindeydi doktor bir sürü yasaklarla progestan verip yolladı
8 haftalıkken kalp atışını duyduk kanama yeri ultarosnda belirgindi ama bebeğe yakın yerde olmadığı için doktor yine yasaklarla birlikte progestan verip 3 hafta sonra görüşelim dedi .ve dün akşam hafif lekelenme yaşadım yorgunluğuma verdim dinlenirsem geçer dedim

sabah kalktığımda daha koyulaştı doktor onun önemsiz olduğunu söyleyince bekleyimm dedimm

ve kırmızıları gördük çok panikledim doktoru aradım gitim eşimle görümcemde vardı alttan baktı yine

bebiş çok büyümüş kızlar 10 haftalık ultrasonda da 9 hafta 5 günlüğe uyumlu dedi bir hareketli maşallah

ve hiç bir kanama emmmaresi yoktu doktor bak o kanama yeri bile yok artık dedi progestan verdi

yarın hastaneye gel rapor çıkartalım dedi 9 kutu al bu ilacı kullanıcan dedii ysaklara devam 3 hafta sonra

gel bakalım cinsiyete dedii endişelenme dedi kaybetme korkusunu yine yaşadım Allah kimseye

yaşatmasın bugün güzel bir haber daha aldım görümcemin çok sevdiğim eltiside hamileymiş ve

benimle aynı adet düzensizliği yaşadığı için anlamamış onunkide çok sağlıklı beraber doğurcaz

nasipsee

ayyy ödüm koptu yaaa ...sonunu okuyana kadar yüreğim ağzıma geldi destna...ooohhh bişey olmamış çok şükür...:sm_cool:

bende 2009 kasım ayında allah izin verirse ikinci kez anne olucam ama ilk kez gebeymişim gibi çok korkuyorum ve burda yazılanları görünce üye olup fikir alışverişi yapmak istedim allah hepinizin bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin tabi benim bebişimide:))

hoşgeldin canım... sen tecrübelisin bize akıl verirsin artık :içelim:

kızlar aşkolsun ben yoktum bugün kimse benimerak etmedimi yaaaa bilmeyenler için anlatiyim 5 haftalıkken kanam ageçirmiştim kese yerindeydi doktor bir sürü yasaklarla progestan verip yolladı
8 haftalıkken kalp atışını duyduk kanama yeri ultarosnda belirgindi ama bebeğe yakın yerde olmadığı için doktor yine yasaklarla birlikte progestan verip 3 hafta sonra görüşelim dedi .ve dün akşam hafif lekelenme yaşadım yorgunluğuma verdim dinlenirsem geçer dedim

sabah kalktığımda daha koyulaştı doktor onun önemsiz olduğunu söyleyince bekleyimm dedimm

ve kırmızıları gördük çok panikledim doktoru aradım gitim eşimle görümcemde vardı alttan baktı yine

bebiş çok büyümüş kızlar 10 haftalık ultrasonda da 9 hafta 5 günlüğe uyumlu dedi bir hareketli maşallah

ve hiç bir kanama emmmaresi yoktu doktor bak o kanama yeri bile yok artık dedi progestan verdi

yarın hastaneye gel rapor çıkartalım dedi 9 kutu al bu ilacı kullanıcan dedii ysaklara devam 3 hafta sonra

gel bakalım cinsiyete dedii endişelenme dedi kaybetme korkusunu yine yaşadım Allah kimseye

yaşatmasın bugün güzel bir haber daha aldım görümcemin çok sevdiğim eltiside hamileymiş ve

benimle aynı adet düzensizliği yaşadığı için anlamamış onunkide çok sağlıklı beraber doğurcaz

nasipsee

hadi bakalım atlatmışsın darısı başımıza :CüvCüv:

ben 7 haftalıkken gitmiştim kalp atışları görünüyordu fakat o heyecandanduyabilir miyim diye sormamışım.üffffffff bu heyecan beni öldürüyor yaaa dr.gidiyorum soracağım şeyleri unutuyorum onun için artık not alarak gidiyorum:jeyyar:

aynen canım insan ultrasonda bebişini görünce herşeyi unutuyor aynı durum bende de olmuştu.bazen diyorum not alsam da bir kağıda hepsini bir bir dr okuyummu diyehihoyyyt

hadi bakalım atlatmışsın darısı başımıza :CüvCüv:

inş canım Allah kimseye yaşatmasın bende bulantı yeni başladı 10.haftadayım doktor bunun çok iyi olduğunu söyledi.çünkü bebişin gelişimi ve salgıladığı hormon yüzündenmiş.ve zayıflamışım 2 kilo.ilk 3 ay kilo önemli deil dedii ahh bu yasaklarr kocişi özledimkafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile

kızlar kimse yokmuu bişey sorucam ben folic plus kullanıyorum.günde 1 tane içiyorum.doktora gitmeden önce almştım.siz günde kaç tane içiyorsunz.1 tane az mı gelir acaba yaa

kızlar kimse yokmuu bişey sorucam ben folic plus kullanıyorum.günde 1 tane içiyorum.doktora gitmeden önce almştım.siz günde kaç tane içiyorsunz.1 tane az mı gelir acaba yaa

canım ben de iki çeşit folik takviyesi var.ben de folik plus içiyorum günde üç tane,diğeri 1bir tane içiliyor.bence doktoruna danış bunu.

nasipsee

ödüm koptu biliyo musun okurken ama şükür iyiymişsiniz.dikkat et kendıne yıne de oldu mu canım....
13.haftada cinsiyet bellı olur mu ki canım...görümcen için de şimdiden hayırlısı olsun.2 hamiş dolaşırsınız.göbişler kocaman olur belını tuta tuta dolaşırsınızz ayy canım yaaa :CüvCüv:
laralara bende 2009 kasım ayında allah izin verirse ikinci kez anne olucam ama ilk kez gebeymişim gibi çok korkuyorum ve burda yazılanları görünce üye olup fikir alışverişi yapmak istedim allah hepinizin bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin tabi benim bebişimide:))
hoşgeldın sende aramıza sağlıklı bir hamılelık ve kolay doğum nasıp etsın...sen tecrubelı bı annesın ya ne güsell...

mehlikaMERYEM kızlar kimse yokmuu bişey sorucam ben folic plus kullanıyorum.günde 1 tane içiyorum.doktora gitmeden önce almştım.siz günde kaç tane içiyorsunz.1 tane az mı gelir acaba yaa

canım folıc plus günde 3 tane içiliyor diye bılıyorum bende.folbıol var bide oda günde 1 tane hayatım...

slm kızlar nasılsınız.mavi denız canım rapor alabılbene sevındım güzelce dinlen tatlımm...
kızlar bizde bugün pıtpıtları duydukkkk,gördük...
daha mınıcık yaa 8.2mm çoksevındım ya çok rahatladımm..
bencede herseyı olumlu düşünelım.olumlu düşünce gücünü kullanalım.
açıkcası bebişim eşim ve ben sağlıklı olalımda hediyede gelır sonra bu kadar takmayalım kızlar... hepinizi öptümm.ara ara bakarım sayfa acık olcak.akşamada misafirim var kızlar bıraz hazırlık yapıcam

canım okumaya çalışıyorum forumu ama pek yazamıyorum güzel anne adaylarına.pıt pıtları duymuşsun ya çok sevindim.şimdi yeni meraklar başlar:)))))))))
ben de salı gidiyorum 3.kontrol çok merak ediyorum ne alemde bebişim...

canım okumaya çalışıyorum forumu ama pek yazamıyorum güzel anne adaylarına.pıt pıtları duymuşsun ya çok sevindim.şimdi yeni meraklar başlar:)))))))))
ben de salı gidiyorum 3.kontrol çok merak ediyorum ne alemde bebişim...

vallahı duydum ayy bı heyecanlandım ağlıcaktım zor tuttum kendımı kzım anne olucaksın Allahın izniyle dedım...
büyümüştür bebişin annesiii...sende iyisin demı canım hersey yolunda!
birdaha nısan sonu gidicem artık

ben bir tane içiyodm.doktor içiyomsn dedi bende evt dedi okadar.
doktor kontrolüme 2hafta var.ben şimdiden 3tane içeyim ozaman.napsam ki:uhm:

vallahı duydum ayy bı heyecanlandım ağlıcaktım zor tuttum kendımı kzım anne olucaksın Allahın izniyle dedım...
büyümüştür bebişin annesiii...sende iyisin demı canım hersey yolunda!
birdaha nısan sonu gidicem artık

allah herkese yaşatsın bu duyguyu.gittikçe daha bi hazırlanıyoruz anne olmaya...
inşallah,nasıl bişey,ne kadar gelişti çatlıcam.bir an önce salı olsun:))))))))ben onun dışında iyiyim,bulantım henüz olmadı inşallah da olmaz canım ya.

allah herkese yaşatsın bu duyguyu.gittikçe daha bi hazırlanıyoruz anne olmaya...
inşallah,nasıl bişey,ne kadar gelişti çatlıcam.bir an önce salı olsun:))))))))ben onun dışında iyiyim,bulantım henüz olmadı inşallah da olmaz canım ya.
aman herseyın yolunda olmasına sevındım canım iyi ol güsel anne.ben çıkıyorum canım.görüşürüz gene kendıne ve bebişine dikkat et öptümm senı iigeceler canım

inş canım Allah kimseye yaşatmasın bende bulantı yeni başladı 10.haftadayım doktor bunun çok iyi olduğunu söyledi.çünkü bebişin gelişimi ve salgıladığı hormon yüzündenmiş.ve zayıflamışım 2 kilo.ilk 3 ay kilo önemli deil dedii ahh bu yasaklarr kocişi özledimkafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile

ayy destnaaa sende demi 10. haftada başladı bende de yaaa -tatlicadiarzu-
ben de 1 kilo verdim kaydirigubbakcemile2
bu arada yasahlar kalkmadı mı hala kıız :jeyyar: allah kolaylık versin :smiley-cool:

günde 3 tane içmelisin canım benim de 1 kutu bitti devam etcemmi acaba yaa bilginiz var mı 10. haftadayız

destnaaa bebişimi gördüm kocaman olmuş demişsin kııızz ayy şimdi okudum cook sevindim valla bi de günler aynı ya bizim kendiminkini görmüş kadar oldum valla
bakalım bizimki ne alemdee

beyazz sonunda sen de gelebilmişsin nerdesin kuzum yaaa
canım benim dr.um da 12. haftada çağırdı ikili test falan demedi gidince görcez bakalım

ben bir tane içiyodm.doktor içiyomsn dedi bende evt dedi okadar.
doktor kontrolüme 2hafta var.ben şimdiden 3tane içeyim ozaman.napsam ki:uhm:
canım, benim doktorum folic plus için 1 tane al demişti. Kendi doktoruna bir sor istersen, kişiden kişiye değişiyor sanırım. 3,1,2... farklı farklı önerileri var doktorların:bbo:

bugün gün geçmez gayrı bana!! Eşim işe gitti, arada izin alıp gelecek, hayırlısıyla artık doya doya bakarız sanırım :Saruboceq:

E hala birikmedi sorular ne soram ben bu doktor gacısına!!!:jeyyar:

günaydın güzel anneler nasılsınız. uzun zamandır giremiyordum. iişler çok yoğunda bu aralar. 3 nisanda gördük biz pıt pıtlarımızı çok şükür. ama sadece gördük Çok üzgünüm çoook dr.umuzun kullandığı ultrasonda duyma özelliği yokmuş. ilk fırsatta dr değiştiricem. ya bide ben sata göre 7+3 te gittim dr.a ama meleğim 6+1 çıktı kızlar dr. geç döllenme dir herşey normal dedi ama ben yinede korktum. benim durumumda olan varmı???

benim de oyle kedi:)
benim de satım 13 subat ama ultrasonda bir hafat geride. benimki de gec dollenme olabilir bir de + - bir hafta yanılma payı da var cihazın ben de yarım öglen kalp atışlarını görmeye gideceğim bugun tam 7 haftalık hayırlısı bakalım

sevgiler

X