2009 Kasm Anneleri

merhaba kızlar nasılsınız
ben cok kotuyum her gecen gun daha kotu oluyorum
sabah ıse gelırken tramvaydan dısarı kendımı zor attım
su içsem kusuyorummm.
sızler napıyorsunuz

canım bi doktorunla görüş hamileler için mamalar var olmazsa onunla beslen o da mide bulantına çözüm değil ama en azından mideye iner inmez mide tarafından hemen emiliyomuş kussan bile çok azını kusuyomuşsun dolayısıyla da en azından beslenmiş oluyosun :bbo: geçmiş olsun canım

hediye konusu açılmış, benimde yarama tuz basılmış oldu. bırakın haberi verince hediye almayı oğlumu doğurduğumda bile bir hediye görmedim eşimden. senağlama mazereti de doğumu yurt dışında yaptığım için, efendim ingilizcesi yetmemiş gidip bir hediye almaya. memlekete dönünce de almadı, öyle gümbürtüye gitti.

bu sefer kararlıyım. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah adam gibi hediyemi istiycem. hatta oğluşuma bile istiycem geçmiş hediyemi.klava:

Offf bayanlar herekese Tünaydın,
Biraz önce geldim son iki sayfayı okuyabildim sadece, kötü haberlerle dolu. Allah herkese yardım etsin diyorum. Ama bir yandanda acaba bazen bizmi en azından benmi abartıyorum diyede düşündüm. Hepimiz mutsuzuz hepimiz sikayetciyiz, hepimiz sadece agrılarımızı sızılarımızı düşünüyoruz. Hayatı kocalara işkence haline getirdik. Artık neredeyse ağlamadan gün bitirmiyorum. Evlendiğimden beri neredeyse hiç tartışmadığım kocamla son 5 hafta içinde onlarca kere kavga ettik.
Ben diyorum ki gelin hep beraber birbirimize destek olalım ve artık biraz toparlanalım. Mesela;
midesi bulanan; bebişim saglıklıki midemi bulandırtmayı başarıyor,
uykudan gözlerini açamayan; ohhhh fırsat varken dinleneyim

şeklinde düşünsün ve lütfen aklına böyle pozitif örnekler gelenlerde yazıp bizimle paylaşsın.
Çünkü inanın bu düşüncelere en azından benim bile ihtiyacım var...

selam kızlarr sabah tramvaydakı kusmamdan sonra daha bı açıldım sanki
az da olsa yemek yıyebılıyorum.
ilaçlarımı ıctım en azından

slm kızlar nasılsınız.mavi denız canım rapor alabılbene sevındım güzelce dinlen tatlımm...
kızlar bizde bugün pıtpıtları duydukkkk,gördük...
daha mınıcık yaa 8.2mm çoksevındım ya çok rahatladımm..
bencede herseyı olumlu düşünelım.olumlu düşünce gücünü kullanalım.
açıkcası bebişim eşim ve ben sağlıklı olalımda hediyede gelır sonra bu kadar takmayalım kızlar... hepinizi öptümm.ara ara bakarım sayfa acık olcak.akşamada misafirim var kızlar bıraz hazırlık yapıcam

Merhaba kizlar ben iki gundur kotuyum izin aldim evdeyim bugun 3 gundue nerdeyse sadece peynir ekmek yiyom sisti dediim gobus geri indi gazmis gercekten de 55ten 54e dustum

evet canım artık baharda geldi şöle bir silkinelim ohhh miss gibi bahar havasını çekelim içimize sahile yakın olanlar eşleriyle akşma üzeri ufak ufak yürüyüşe insinler pozitif olalım kızlar hadi bakalımmmm hihoyyyt

canımmm hadi gözün aydın şimdi derinnn bir ohh çekip rahatladın dimi çok sevindim çok

selam kızlarr sabah tramvaydakı kusmamdan sonra daha bı açıldım sanki
az da olsa yemek yıyebılıyorum.
ilaçlarımı ıctım en azından

canım çok sevindim görmene allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin kendini çok yorma

Merhaba kizlar ben iki gundur kotuyum izin aldim evdeyim bugun 3 gundue nerdeyse sadece peynir ekmek yiyom sisti dediim gobus geri indi gazmis gercekten de 55ten 54e dustum

canım ya bende diyorum bu kartanesi nerelere kayboldu . canım yat dinlen yorma kendini az kaldı şu 3 aylarımızı bir atlatalım gerisi kolay gececek inşallahh:1hug:

kızlar meraba..bol enerjili günler diliyorum.hepiniz nasılsnz?bebeişler nasıl?
benmde pazardan beri mide bulantılarım başladı.bişey yiyemiyorum.
çok zormş çook

canım dinlen evde güzelce.bi iş yapma olur mu.iştahın oldukça bişiler yemeye çalış canım... ya ben 1-2 kg aldım sanırsam ya 57 kg çıktım ama çok su içtim ultrason için.wc ye cekmadan tartıya cıktımgamyoncuiremsu...
kıloyu fln takmıcam kafayı ya verilir bi şekilde yeterkı bebişler ve biz sağlıklı olalım...

canım ya bende diyorum bu kartanesi nerelere kayboldu . canım yat dinlen yorma kendini az kaldı şu 3 aylarımızı bir atlatalım gerisi kolay gececek inşallahh:1hug:

inş. canım yaa baş ağrısı beni öldürecek ilaç ta içemiyoruz zaten bu migren önceden de bulantı yapardı bende umarım ondandır.

yok canm yaa ne işi yapmıyom zaten peynir ekmek yiyom işte süt de içemiyom kaçgündür :sm_confused:
ben artık manyadım kilo konusunda tartıya çıkıyom sonra wcye gidiyom tekrar tartılıyom :roflol:
süt mü gaz yapıyodu nedir ikigündür içmedim göbeğim eski haline döndü birden

kızlar meraba..bol enerjili günler diliyorum.hepiniz nasılsnz?bebeişler nasıl?
benmde pazardan beri mide bulantılarım başladı.bişey yiyemiyorum.
çok zormş çook

merhaba meryem
bende de geçicibi bulantı olduğunu düşünüyorum yarın geçcek inş. zor gerçekten de

kıslar nasılsınız bakım,dorukk canım canını sıkma allah yeniden bir evlat nasip eder inş.böylesi hayırlıymış demekki.mavi deniz raporu aldığına çok sevinsim bol bol yat dinlen canım yaaaa kendini yorma.annembirmelek canım çok sevindim bebişinin pıtpıtlarını görmene.inş.hep hayırlı haberlerle döneriz.kartanesi canım ne oldu sana yaaa nazar değdirdin herhalde kendine allah nazarlardan korusunwalla benimde dünden beri mide bulabtılarm var hafifte baş ağrıları:çok üzgünüm:

Kartanesi, canım anca okudum, epey birikmiş yazdıklarınız..
Mavişim, rapor kaç günlük bilmiyorum ama tadını çıkar, iyice dinlen. Bu aralar yemekten ziyade dinlenmeyle fayamız dokunuyo miniklere.
incisu güzelim ikizmiş, erkenden başlamıştı bulantıların, demek ondanmış, hayırlarıyla uğurlarıyla gelsin bal bademlerin
beratefe geçen de yazmak istedim ama yazamadım. Allah sabır versin, bisiklet almanız beni de çok duygulandırdı, yüreğinize sağlık..

Her okuduğum sayfada, şunu şunu da yazayım dedim ama unuttum gitti yazmaya başlayınca. Kızlar hepinizi tek tek okuyorum, merak da ediyorum. ılgisizlikten değil yanlış anlamayın..:teselli:
Bu arada benim pazartesi vizelerim başlıyor, bu hafta girebildiğim kadar derse girdim. Hocalarla konuştum, 2 buçuk ay içinde tezimi de vermem gerekiyor. Daha konu bulamdım, kafam basmıyo sanki düğümlendi dimağım -tatlicadiarzu-
Bir kaç gündür feci halde bulantılar tekrar başladı. Bakalım artık hepsiyle nasıl başedicem delikafadulden

Son düzenleme:
merhaba meryem
bende de geçicibi bulantı olduğunu düşünüyorum yarın geçcek inş. zor gerçekten de

evt canım ya..
geç başladı galiba bizde bulantılar.hiç bişi yiyemiyorum.zar zor birbardak sütü dikiyorum hemen hızlıca...
herşey bebişler için.hamilyken çalışmak çok zor olsa gerek

allah kolaylık versin neslüüü hepsiynen baş edersin umarım,,
ben eccük uyucam şimdii,
evde olmak ne güzelmiş yaa işimi bıraksam nee -tatlicadiarzu-

merhaba kızlar ben yeni kaltıldım aranıza bende kasım annesiyim 30 kasım :) :CüvCüv:
Hepinizi tebrik ediyorum inşallah kolay hamilelik geçirenlerden oluruz :Saruboceq:
Allah'ım hepimizin evlatlarını sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almamızı nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…