2009 Kasm Anneleri

Kartanesi, canım anca okudum, epey birikmiş yazdıklarınız..
Mavişim, rapor kaç günlük bilmiyorum ama tadını çıkar, iyice dinlen. Bu aralar yemekten ziyade dinlenmeyle fayamız dokunuyo miniklere.
incisu güzelim ikizmiş, erkenden başlamıştı bulantıların, demek ondanmış, hayırlarıyla uğurlarıyla gelsin bal bademlerin :emir_bebek::emir_bebek:
beratefe geçen de yazmak istedim ama yazamadım. Allah sabır versin, bisiklet almanız beni de çok duygulandırdı, yüreğinize sağlık..

Her okuduğum sayfada, şunu şunu da yazayım dedim ama unuttum gitti yazmaya başlayınca. Kızlar hepinizi tek tek okuyorum, merak da ediyorum. İlgisizlikten değil yanlış anlamayın..:teselli:
Bu arada benim pazartesi vizelerim başlıyor, bu hafta girebildiğim kadar derse girdim. Hocalarla konuştum, 2 buçuk ay içinde tezimi de vermem gerekiyor. Daha konu bulamdım, kafam basmıyo sanki düğümlendi dimağım -tatlicadiarzu-
Bir kaç gündür feci halde bulantılar tekrar başladı. Bakalım artık hepsiyle nasıl başedicem delikafadulden

ayyyyyy canım allah kolaylık versin hamile hamilede zor olacak ama ne yapacaksınbenneyaptımki

merhaba kızlar ben yeni kaltıldım aranıza bende kasım annesiyim 30 kasım :) :CüvCüv:
Hepinizi tebrik ediyorum inşallah kolay hamilelik geçirenlerden oluruz :Saruboceq:
Allah'ım hepimizin evlatlarını sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almamızı nasip eder inşallah

Hoşgeldin canım..İnşallah sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız.. :emir_bebek:

merhaba kızlar ben yeni kaltıldım aranıza bende kasım annesiyim 30 kasım :) :CüvCüv:
Hepinizi tebrik ediyorum inşallah kolay hamilelik geçirenlerden oluruz :Saruboceq:
Allah'ım hepimizin evlatlarını sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almamızı nasip eder inşallah

hoşgeldin canım aramısaa.s.a.s.a.s. eeeeee senin nasıl geçiyor hamilelik

Kızlar yazılanları okudukça moral olrak çöküyorum resmen ya.. Allah yardımcımız olsun..Herşeyin hayırlısını versin.

hoşgeldın canım sende aramıza
NURHAYATK Kızlar yazılanları okudukça moral olrak çöküyorum resmen ya.. Allah yardımcımız olsun..Herşeyin hayırlısını versin
moralımızı bozmak yok bebişlerimiz için sabredicez anne olmak kolay değilmiş bunu anladık beraberce atlatıcaz bu günleri sabrelım kızlarr.
bebiişleri kucağa aldıktan sonra unutucaz herseyii

selam kizlar nasiliniz bakalim? ben bayadir giremiyordum.. özledim valla.. neler oldu ben girmeyeli? ben dün bebisimi gördüm kizlar kocaman olmus.. elleri ayaklari belli artik masallah.. haftaya ikili testimiz var onuda hayirlisiyla atlatiriz insallah..

bide kizlar bi topic acip ultrasyon resimlerimizi koysak nasil olur?

Kartanesi, canım anca okudum, epey birikmiş yazdıklarınız..
Mavişim, rapor kaç günlük bilmiyorum ama tadını çıkar, iyice dinlen. Bu aralar yemekten ziyade dinlenmeyle fayamız dokunuyo miniklere.
incisu güzelim ikizmiş, erkenden başlamıştı bulantıların, demek ondanmış, hayırlarıyla uğurlarıyla gelsin bal bademlerin :emir_bebek::emir_bebek:
beratefe geçen de yazmak istedim ama yazamadım. Allah sabır versin, bisiklet almanız beni de çok duygulandırdı, yüreğinize sağlık..

Her okuduğum sayfada, şunu şunu da yazayım dedim ama unuttum gitti yazmaya başlayınca. Kızlar hepinizi tek tek okuyorum, merak da ediyorum. İlgisizlikten değil yanlış anlamayın..:teselli:
Bu arada benim pazartesi vizelerim başlıyor, bu hafta girebildiğim kadar derse girdim. Hocalarla konuştum, 2 buçuk ay içinde tezimi de vermem gerekiyor. Daha konu bulamdım, kafam basmıyo sanki düğümlendi dimağım -tatlicadiarzu-
Bir kaç gündür feci halde bulantılar tekrar başladı. Bakalım artık hepsiyle nasıl başedicem delikafadulden

neslii canım valla allah kolaylık versin ders çalışmakda ne zor gelir şimdi ayrıcana ben sana bir tez konusu sölim hemen Hmilelik,Gebelik,Bebiş,Annelik.......kaydirigubbakcemile3

allah kolaylık versin neslüüü hepsiynen baş edersin umarım,,
ben eccük uyucam şimdii,
evde olmak ne güzelmiş yaa işimi bıraksam nee -tatlicadiarzu-

uyu canım uyu benim yerimede uyu tatlı rüyalar -tatlicadiarzu-

canım hoşgeldin aramıza hayırlı olsun :CüvCüv:

selam kizlar nasiliniz bakalim? ben bayadir giremiyordum.. özledim valla.. neler oldu ben girmeyeli? ben dün bebisimi gördüm kizlar kocaman olmus.. elleri ayaklari belli artik masallah.. haftaya ikili testimiz var onuda hayirlisiyla atlatiriz insallah..

ayy kıs heyecanlandım birden bakmaşallah ayy bende cok sabırsızım anacım bi gidip görsem şöle elleri ayakları belli olmuş falan :teytey:

ayyyyy ne güsel benimki daha fasülyecik yaaaa.ne güsel o günler gelecek bende göreceğm inş bebişmin böyle büyüdüğünüsüprizzzzz

neslii canım valla allah kolaylık versin ders çalışmakda ne zor gelir şimdi ayrıcana ben sana bir tez konusu sölim hemen Hmilelik,Gebelik,Bebiş,Annelik.......kaydirigubbakcemile3

de mi ama :)))
bu arada ben yarın gidicem doktora, pek merak ettim, haftasından emin olamıyorum demiştim ya, daha kesin bişey söylerler belkim :):1rolleyes:

Hoşgeldin canım..İnşallah sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız.. :emir_bebek:
Amin inşallah canım :Saruboceq:

hoşgeldin canım aramısaa.s.a.s.a.s. eeeeee senin nasıl geçiyor hamilelik

Benim hamilelik fena değil sabahları kötü oluyorm işe gitmek istemiyorum :) iş yerinde de arasıra mide bulantısı oluyo ama ben en çok mide yanmasından şikayetçiyim bide kasık ve bel ağrısı delikafadulden ben yine de mutluyum bebişim sağ salim gelsinde ben her zorluğa katlanırım delikafadulden:teytey::teytey:
canım hoşgeldin aramıza hayırlı olsun
Teşekkürler canım sağolla.s.

hoşgeldın canım sende aramıza

Teşekkür ederim canım hoşbuldum a.s.

unique canım bahsedersen büyük bi zevkle dinlerim vallaaa
bayılıyorum kaynana dedikodularına :))))

elifim benimki için ayrı bi topic açmak lazım :roflol:

herkese ii akşamlar kızlar bugün kürtajla bebeğimi aldıla kalbi atmadı meleğimin .. kasım annesi olmak kısmet değilmiş... allah sizlerin meleklerini korusun...beni listeden çıkarabilirsiniz....

canım ne diceğimi bilemiyorum...çok üzüldüm...dilerim allah en kısa zamanda sana sağlıklı bi bebiş verir :Saruboceq:

slm kızlar adım raporu evdeyim şimdi fazla duramayacam sanırım birazdan uyurum..sersemlik var bayagı yoruldum da çok...sonra gelirim grş...

karakız tamma cnm dikkat ederim eşimde kızdı zaten eve geldigimde biriş yapmış oldugunu görmeyeyim diyor ev dagnık malum anlar zaten toplandıgını...öptm...

canım gözün aydın :lepi: kaç günlük alabildin bilmiyorum ama keyfini çıkar bol bol yat dinlen...:teytey:

iyi olmaya gayret ediyourm dün akşam eşime sarıldım ağladım ağladım iyice boyle hiçkıra hıçkıra tamam dedim bu son asla unutmuyacam ama kendimi düzeltmem lazım dedim ............:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

beratefeeee senağlamasenağlama

merhaba kızlar nasılsınız
ben cok kotuyum her gecen gun daha kotu oluyorum
sabah ıse gelırken tramvaydan dısarı kendımı zor attım
su içsem kusuyorummm.
sızler napıyorsunuz

canım sabret biraz ilk zamanlar öyle oluyo zaman geçtikçe düzeliceksin merak etme....ben de nerdeyse 1 ay hiç kalkamadan yattım ama şimdi daha iyiyim çok şükür...

Offf bayanlar herekese Tünaydın,
Biraz önce geldim son iki sayfayı okuyabildim sadece, kötü haberlerle dolu. Allah herkese yardım etsin diyorum. Ama bir yandanda acaba bazen bizmi en azından benmi abartıyorum diyede düşündüm. Hepimiz mutsuzuz hepimiz sikayetciyiz, hepimiz sadece agrılarımızı sızılarımızı düşünüyoruz. Hayatı kocalara işkence haline getirdik. Artık neredeyse ağlamadan gün bitirmiyorum. Evlendiğimden beri neredeyse hiç tartışmadığım kocamla son 5 hafta içinde onlarca kere kavga ettik.
Ben diyorum ki gelin hep beraber birbirimize destek olalım ve artık biraz toparlanalım. Mesela;
midesi bulanan; bebişim saglıklıki midemi bulandırtmayı başarıyor,
uykudan gözlerini açamayan; ohhhh fırsat varken dinleneyim

şeklinde düşünsün ve lütfen aklına böyle pozitif örnekler gelenlerde yazıp bi
Çünkü inanın bu düşüncelere en azından benim bile ihtiyacım var...

bence de çok haklısın.... deli gibi beklediğimiz bişeyi yaşıyoruz şimdi ve yakınmaktan tadını çıkaramıyoruz... :eek:

slm kızlar nasılsınız.mavi denız canım rapor alabılbene sevındım güzelce dinlen tatlımm...
kızlar bizde bugün pıtpıtları duydukkkk,gördük...
daha mınıcık yaa 8.2mm çoksevındım ya çok rahatladımm..
bencede herseyı olumlu düşünelım.olumlu düşünce gücünü kullanalım.
açıkcası bebişim eşim ve ben sağlıklı olalımda hediyede gelır sonra bu kadar takmayalım kızlar... hepinizi öptümm.ara ara bakarım sayfa acık olcak.akşamada misafirim var kızlar bıraz hazırlık yapıcam

canım çok sevindimmm hihoyyyt kalp atışlarını duymak gerçekten müthiş bi duygu kaydirigubbakcemile3

Merhaba kizlar ben iki gundur kotuyum izin aldim evdeyim bugun 3 gundue nerdeyse sadece peynir ekmek yiyom sisti dediim gobus geri indi gazmis gercekten de 55ten 54e dustum

kartanesi geçmiş olsun canımm... inş bulantılar hamileliğe bağlı diildir de bir an önce atlatırsınn.....

Neslicim sana da allah kolaylık versin canım bu dönemde bi de tezle uğraşmak gerçekten kolay diil...ama halledersin içinde kocaman bi enerji kaynağın varrr :lepi:

de mi ama :)))
bu arada ben yarın gidicem doktora, pek merak ettim, haftasından emin olamıyorum demiştim ya, daha kesin bişey söylerler belkim :):1rolleyes:

evet canım dr. tam haftasını sölüyo mesela benim sat a göre 10 hafta ama dr. sölediğine göre bu gün tam 9 haftalık
gamyoncuiremsu büyümüşüz baya dimi teyzesi

Neslicim sana da allah kolaylık versin canım bu dönemde bi de tezle uğraşmak gerçekten kolay diil...ama halledersin içinde kocaman bi enerji kaynağın varrr :lepi:

ahaklısın bi tanem. :)) sennin bulantıların ne durumda kuzucuk??
kızlar sizler bebişlerinizin kalp atışını hangi haftada duydunuz
ben 6 hafta içindeyken görmüştüm. Bi türlü gidemediğim için, hala duyamadım :) Yarın duyarız artık :)):asigim:

evet canım dr. tam haftasını sölüyo mesela benim sat a göre 10 hafta ama dr. sölediğine göre bu gün tam 9 haftalık
gamyoncuiremsu büyümüşüz baya dimi teyzesi

ay bitanem benim, valla hele ki ben bir kaç gün arayla giriyorum ya, günler çok hızlı geçiyormuş gibi geliyo. Büyüyoruz birlikte, umarım benimki çok büyük çıkmaz da Ekim'de hasat yapmak zorunda kalmam kaydirigubbakcemile3

ben daha duymadım doktor 2 hafta sonra gel demişti ama tam 2 hafta pazartesi olacak cumartesi gitsem duyarmıyım acaba diye sordum
ama benim bebişim zaten 5. haftada zor görünmüştü ben pazartesiyi bekliyeyim eniyisi duyamazsam fena olurum

Son düzenleme:
slm kızlar fazla okuyamadım...geç uyudum kalktım biraz yemek yedim valla hafif sersemlik yorgunluk var fırsat buldukça aranızda olacam...kız kartanesi sende evdeymişsin hadi bakalım..ben henüz keyif çıkaramadım evdeolmamın..birazdan duşa girecem o zman rahatlarım sanırım..neyse hepinizi öptm..kızlar biraz söylenmişsiniz ama ilk aylarda hepimizin sıkıntısı var bulantı kusma başagrısı aşırı duygusallılk hepsivar yanii burada bunuda söyleyecez iyi şeyleride amaç bu degilmi topigin...hiç kimse bulantı yaşamaktan yada baş agrısı çekmekten memnun dgl ama katlanıyoruz bebişlerimiz için...bu arada hediye mevzusuda kriz olmuş çogumuzda..kızlar ya abartmayın illa olacak diye birşey yok ama fikir almak ne olmuş diye böyle birosru attım ortaya lütfen eşlerimiz zaten yeterince yardım ediyor bizlere malum kafamızı kaldıramıyoruz birçogumuz..haid bkalımbu akşam gönlünüzü alın koçişlerininiz..sizde eşinizde bebişinizde mutlu olun..hadi öptm grş.sonra

kızlar güneş sırtıma sırtıma vuruyo ayy nasıl bir uyku bastırdı beni mirmirmirmir şimdi sızacam valla masa başında kaydirigubbakcemile3

zaten dr göremeyince hemen dış gebelik olabilir demişti çok zor 2 saat geçirmiştim tahlil sonucunu alıncaya kadar benzer bir durum yaşamak istemiyorum :bbo:

X