Tüp bebek bile tutmuyor

Öncelikle çok teşekkür ederim mesajınız için 🤍💐 doktorumla bu tarz alternatif şeylerin hepsini konuştum birer birer ve hepsinin kanıtlanmadığı bir şey olduğunu söyle bu yüzden denemeye devam etmeyi önerdi 🙏🏼 yaşım 29 oldu, gittikçe başarı düşer dedikleri için tedirgin de oluyorum umarım ben ve benim gibi herkes güzel haber alır 🙏🏼🍃❤️
Rica ederim 🥰
Doktorunuz tabii ki bilimsel yaklasıyor fakat ben de burda bahsettıgım sekıldeki durumları görup okumuslugum var ama doktordan daha iyi bilemeyiz 🙏 bu arada yaşa hıc takılmayın gayette gencsınız bir yakınım 41-42 yasında anne oldu bunun gıbı de çok örnek var zaten ❤️

Sebepsiz infertilite ile 2 asilama ve 3 basarisiz tup bebek denemesinden sonra sil bastan 4.denemede tek kalan embriyomuz tutundu ve suan 10 aylik yanimda uyuyor. Bu surecte rahim filmleri, histeroskopiler, aldigimiz hormon ilaclari, sayisiz igneler, aglamaktan sisen gozlerden bahsetmeye gerek yoktur, muhakkak yasamissinizdir. Zaman gecmiyor bi turlu ama eminim verdiginiz emegin karsiligini alacaksiniz. 🌸

Biraz nasip işi olacağı varsa oluyor.
6. Denemem olucak tekrar denersem .
ilk tüp bebek tuttu sonra düştü . Diğerleri hiç tutmadi .
Her seferinde ayrı umud ediyorum .
Heycanini bile yaşamak çok güzel .
Umarım bir gün olucak 🤲🏻🌸
Doya doya yaşayacağız inşallah .
Belki başka bir problem var detaylı araştırmak lazım.

Benim de 2 negatifim var Hisar Ümraniye’de . Sonrasında katil hücre testi yaptırdık pozitif çıktı . Şimdi kartal Lütfi Kırdar a geçtim . Devlette de aşılama olmadan tüp bebeğe geçirmiyor . Aşılama yapılacak ama bu katil hücre için doktor bişey yapar mı bilmiyorum

X