2009 Kasm Anneleri

günaydın kızlaar
destna evet canım yarın 10 haftalık oluyoruuz
kızlar benim dünden beri bulantım var yaa
destna sen de oldu mu bulantı?
bulantı için biraz geç diil mi yaa
umarım migrenden kaynaklı bir bulantıdır

hoşgeldin canım dün bütün gün bulantım oldu eşimde diyoki herkese bulantım yok

dedin nazar değdi işte :jeyyar: dün erkenden mutfağa kıymalı poğça için girmiştim eşim

işyerine götürcekti 6 da yaptığımdan zannettim ama 10 .haftada bulantı olurmuş.bebek

büyüyor ya inş geçici bir şeydir canım sende ıslandım diyodun üşüttün belkidee mide

üşütmesinden de olabilir ama sıcak ıhlamur iç iyi geliyora.s.

kızlar bebeklerım ikizmişşşşş çok mutluyum:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

incisu canım tebrik ederim ayy ne güzel ya ikizlerin olacak ama artık sen herşeyi 3 kez düşünmelisin çünkü sen artık 3 canlısın çok dikkatli ol kendini fazla yorma emi tatlım

bende 19 yaşında evlendim 8 ay sonra ailelerin yoğun isteği üzerine oğluma hamile kaldım bu bebişim süpriz oldu ama hayırlısı diyorm vardır bunda da bi hayır diyorm a.s

kıs itek vallahi maşallahh sana ayy özendim şimdi sen cocuklarınla arkadaş gibi görüneceksin ne güzel

canım sanırrım kişiden kişiye farklılık gösteriyo bendede öyle çok yok ve beyaz oluyo telaş yapmana gerek yok yani tatlım

Günaydınlar 2009 un en güzel en süper en düşünceli en sevimli anne adaylarıııııııııııııııııı :lepi:

günaydınnnnn nurhayar ne güzel söylemişsiin kıss

günaydın beratefecim bugün nasılsın bakalım.görün tabi dr a canım ama allahın izni ile sımsıkı tutunmuştur bebişin sana annesi sende çok üzmemeye çalış emi kendini yavaş yavaşta olsa toparlanmaya çalış tatlım

ooo jjuliet günaydın canım nasılsın nerelerdesin ya bıraktın gittin bizi arada bir ceee yap.

evet elifsun galiba ben kendime nazar değdirdim :tomato:

canım sanırrım kişiden kişiye farklılık gösteriyo bendede öyle çok yok ve beyaz oluyo telaş yapmana gerek yok yani tatlım

ya ne bileyim.insan bu dönemlerde hassas oluyor.ilk aylar olduğu içinde olabilir değil mi?
teşekürler canımcım

ay canım aynen yaa ben artık bulantı haftalarını geçirdim sanıyodum akşam eve gidene kadar canım çıktı sonra da direk yattım kahvaltılıktan başka bişey yiyemedim üşüttüm biraz sanırım ondan ıhlamur içeyim o zaman şimdi allahtan işyerinde var sağol tavsiyen için a.s.

ay bilmiyorum canım yaa
zaten kendisi de sürekli fikir değiştiriyo
dün dedim artık doktora yap bence diye
doktoraya girmeye çalışacak bakalım
askerlik konusunda sürekli söylenti çıkıyor zaten yok kısa kalkacak yok uzun kalkacak yok bedelli çıkacak hayırlısı olsun en azından doğum geçsin de öle gitsin diyorum ben bakalım artık

hangi hastaneye gidiyodun canım?
biz 6. haftada gitmiştik galiba 5 hafta sonra gel dedi mesela seninki erken çağırmış benimki de geç benneyaptımki

geçmiş olsun canım sıcak içiçekler iyi gelir hamilelerin en rahat içeceği ıhlamur zararsız

iyiki burası var yoksa yapayalnızdım ben herkes annemler düğün için istanbula gitti yapayalnız

kaldım rizede sanki senağlama bana doktor izin vermedi sizlerle paylaşıyorm her

heyacanımı korkumu iyiki varsınızyerimseniben

canım ya sen yağmurda ıslandın üşütmüş olmayasın sakın ama nazarada gelmiş olabilirsin

ayy tatlım kıyamam sana burası iyiki var gerçekten herşeyimizi birbirmizle paylaşabiliyoruz :enbuyukkk:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
7|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , ikili test 24 Nisan
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü şükür kalp atışları gördü.
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|9 Nisanda Pıt Pıtları görecek inşallah :)
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü
23| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu
24|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
25|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
26|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol
27|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
28|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
29|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü
30|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
31|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| ıYı HABERLERıNı BEKLıYORUZ
32|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
33|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü
34|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
35|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
36|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
37|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
38|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
39|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü
40|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
41|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü
42|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
43|incisu|25|20subat|27 kasım| iki minik kalp atıyor
44|AppleArzu|**|13 şubat|27 kasım|haftaya cts kalp atışlarını duyacak
|JuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:

yeterli olabilir canım zaten dahiliye bakıyor normalde ama endokrin uzmanı olması daha iyi olabilir. ben hamilelikten önce de biliyodum bu durumumu endokrin uzmanı takip ediyodu. kontrol altına almıştık sonra hamile kalınca birden artmış ben gene dr.uma devam ediyorum

hangi hastaneye gidiyodun canım?
biz 6. haftada gitmiştik galiba 5 hafta sonra gel dedi mesela seninki erken çağırmış benimki de geç benneyaptımki

canm güven hastanesine gidiyorum şimdi 9. haftada gitcem 2 hafta sonra bi daha gidicem 2 li tarama için 10 günü geçtiğinden tekrar muayene parası vercem yani elbette bebeğim için değer ama sonuçta doğumdada muhakkak ekstralar çıkacak bilmiyorum ya işim nedeni ile hafta içi izin alamadığımdan özel hastaneye mahkum oluyorum keşke devlet hast. haftasonu hizmet verse cnm ayrıca 5 hafta geç diil sık ultrasona girmek bebek için zararlı zaten

benim de özel sigortam var canım işyerinden ssknın ödemediğini işyeri ödüyor. ben cts gittim geçen randevuma çok daha rahat oldu hem kanı hemen verdim sonucu kendim almadım bile doktor bana gelir zaten siz sadece arayın dedi. ve kan testlerinden hiç para almadılar doğum orada pahalı diyolar ama fiyatını bilmiyorum onun da bi miktarını şirket ödicek zaten
illa o hastaneye mi gitmen gerekiyo anlaşmalı hastaneler mi var?

ilginç ama ben rizede devlet hast.görev yapan bir hanıma gidiyorum özeline hemde hastaneye

muayene olduktan sonra 1 ay içinde ne kadar gidersen git kontrol sayıyor ve para almıyor.

bu arada ultrason zarerlı deil çünkü x ışını yaymıyor röntgen deil ki

herkesin durumuna göre doktor çağırır.ben kanama geçiediğim için mesela beni daha sık

çağırıyor

haftasonu fatih hastanesine gidebilirsin canım biz öyle yaptık öğretim üyesi farkı 40 lira verdik onu da zaten özel sağlık sigortası ödeyecek. tahlillere de hiç vermedik
ikili testte nasıl olacak bilmiyorum

bizimkinde de 10 gün galiba 10 gün içinde gidersen kontrol sayılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…