2009 Kasm Anneleri

geçmiş olsun canım sıcak içiçekler iyi gelir hamilelerin en rahat içeceği ıhlamur zararsız

iyiki burası var yoksa yapayalnızdım ben herkes annemler düğün için istanbula gitti yapayalnız

kaldım rizede sanki senağlama bana doktor izin vermedi sizlerle paylaşıyorm her

heyacanımı korkumu iyiki varsınızyerimseniben[/QUOTE

canım yapma böyle bak ben de ankara da tek im annemleri İstanbul da burda hiçkimsen yok kayınvaldem de çok uzakta oturuyo belki bebişime bakıcı tutmam gerekecek tek başımızayız üstelik eşim sürekli seyahate çıkıyo al işte gene gidiyo 4-5 gün yok korkuyorum da evde tek ama başa gelen çekilir ne yapayım:çok üzgünüm:

haftasonu fatih hastanesine gidebilirsin canım biz öyle yaptık öğretim üyesi farkı 40 lira verdik onu da zaten özel sağlık sigortası ödeyecek. tahlillere de hiç vermedik
ikili testte nasıl olacak bilmiyorum

cnm çalıştığım banka ssk değil özel emekli sandığımız var ve ykb den özel sağlık sigortam var fatih hastanesi nerde ? dr. ismi telefon falan verebilir misin bana bi araştırayım ? özelden msj atarsan çok sevinirimmhihoyyyt

geçmiş olsun canım sıcak içiçekler iyi gelir hamilelerin en rahat içeceği ıhlamur zararsız

iyiki burası var yoksa yapayalnızdım ben herkes annemler düğün için istanbula gitti yapayalnız

kaldım rizede sanki senağlama bana doktor izin vermedi sizlerle paylaşıyorm her

heyacanımı korkumu iyiki varsınızyerimseniben[/QUOTE

canım yapma böyle bak ben de ankara da tek im annemleri İstanbul da burda hiçkimsen yok kayınvaldem de çok uzakta oturuyo belki bebişime bakıcı tutmam gerekecek tek başımızayız üstelik eşim sürekli seyahate çıkıyo al işte gene gidiyo 4-5 gün yok korkuyorum da evde tek ama başa gelen çekilir ne yapayım:çok üzgünüm:

saol canım biliyorum ama hormaonlardanmı bilmem hassas acayip sulugöz oldum
geliyor giidiyor bazen senin için daha zor ama bbebişe dayanamaz büyükler yalnız kalmassın inş

bu arada ne alaka demeyin öğrendiklerimi sizle paylaşmak adına yazıyorum

gebelikte gögüsleri emzirmeye hazırlamak ve sarkmasını engellemek için gün içinde göğüsleri 2 yada 3 kez soğuk suyla yıkamak gerekiyormuş şimdiden başlamak gerekiyormuş hadi bakalım bıcı bıcıyaakaydirigubbakcemile2

canım yapma böyle bak ben de ankara da tek im annemleri İstanbul da burda hiçkimsen yok kayınvaldem de çok uzakta oturuyo belki bebişime bakıcı tutmam gerekecek tek başımızayız üstelik eşim sürekli seyahate çıkıyo al işte gene gidiyo 4-5 gün yok korkuyorum da evde tek ama başa gelen çekilir ne yapayım:çok üzgünüm:[/QUOTE]

Canım ya üzülme ne olur bak hepimiz burdayız birbirmize destek oluyoruz elimizden geldiğince tabiki insanın annesinin yanında olmaması kötü ama herşeyin hayırlısı öyle değilmi a.s.

Canım ya üzülme ne olur bak hepimiz burdayız birbirmize destek oluyoruz elimizden geldiğince tabiki insanın annesinin yanında olmaması kötü ama herşeyin hayırlısı öyle değilmi a.s.[/QUOTE]

ben de tekim ankarada destna hem sen kısa süreliğine teksin...
bizim de bebişe kim bakcak bilmiyom karakız yaa
sen de korkma bişey olmaz allahın izniyle

cnm çalıştığım banka ssk değil özel emekli sandığımız var ve ykb den özel sağlık sigortam var fatih hastanesi nerde ? dr. ismi telefon falan verebilir misin bana bi araştırayım ? özelden msj atarsan çok sevinirimmhihoyyyt

canım benim eşimde bankacı bizimde yk sağlık sigortamız var yk sigortanın internet sitesinde anlaşmalı doktor ve hastanelerin listesi var oradan araştırabilirsin

saol canım biliyorum ama hormaonlardanmı bilmem hassas acayip sulugöz oldum
geliyor giidiyor bazen senin için daha zor ama bbebişe dayanamaz büyükler yalnız kalmassın inş

bu arada ne alaka demeyin öğrendiklerimi sizle paylaşmak adına yazıyorum

gebelikte gögüsleri emzirmeye hazırlamak ve sarkmasını engellemek için gün içinde göğüsleri 2 yada 3 kez soğuk suyla yıkamak gerekiyormuş şimdiden başlamak gerekiyormuş hadi bakalım bıcı bıcıyaakaydirigubbakcemile2

kıs destna ben soğuk suyla donarım anacım yapamam sanırım hele havalar bır ısınsın iyice ozman ancak :roflol:

kartanesi canım benim tüm ailem yanıbaşımda korma diye demişsin ya ben arkadaşlara moral vermek açısından yazdım kaydirigubbakcemile3
bu arada nasılsın bugün bulantın devam ediyomu bak sıkı sıkı giyin aldın o incecik şeyleri onlarımı giydin yoksa :eek:klava: bu havalarda zopa geliyo he şimdi bak

Canım ya üzülme ne olur bak hepimiz burdayız birbirmize destek oluyoruz elimizden geldiğince tabiki insanın annesinin yanında olmaması kötü ama herşeyin hayırlısı öyle değilmi a.s.

ben de tekim ankarada destna hem sen kısa süreliğine teksin...
bizim de bebişe kim bakcak bilmiyom karakız yaa
sen de korkma bişey olmaz allahın izniyle[/QUOTE]

ewt canım biliyorum hep evdeyim ya arabaya binemiyorum fazla ondan takıyorum gereksiz

ama.kayınvalidemle konuştum gelicekmiş bugün yemek yapıyim bide pasta falan yapyim

bir geçmiş olsunla gidicez ben kaçiyim artık görüşürüz kızlara.s.

kıs destna ben soğuk suyla donarım anacım yapamam sanırım hele havalar bır ısınsın iyice ozman ancak :roflol:

kartanesi canım benim tüm ailem yanıbaşımda korma diye demişsin ya ben arkadaşlara moral vermek açısından yazdım kaydirigubbakcemile3
bu arada nasılsın bugün bulantın devam ediyomu bak sıkı sıkı giyin aldın o incecik şeyleri onlarımı giydin yoksa :eek:klava: bu havalarda zopa geliyo he şimdi bak

:1shok:
nan ben iyice ambele oldum
kızııım sen demedin mi kocam seyahate çıkcak evde yalnız kalcem annemler istanbulda deyüüü :kızgın:
benim hatlar mı karıştı yaw kafamçokkarıştı
yok daha o incecük elbiselerimi giymediydiim ama bigün üşüdüm bura sıcak oluyo diye giyindim geldim o gün de kaloriferleri yakmamışlarmı bi de üstüne ıslandım iyicenee
ondan heralde üşüttümm
midem pek ii diil yaa midemi üşütmüş olmalıyım

:1shok:
nan ben iyice ambele oldum
kızııım sen demedin mi kocam seyahate çıkcak evde yalnız kalcem annemler istanbulda deyüüü :kızgın:
benim hatlar mı karıştı yaw kafamçokkarıştı
yok daha o incecük elbiselerimi giymediydiim ama bigün üşüdüm bura sıcak oluyo diye giyindim geldim o gün de kaloriferleri yakmamışlarmı bi de üstüne ıslandım iyicenee
ondan heralde üşüttümm
midem pek ii diil yaa midemi üşütmüş olmalıyım

valla bencede sen iyicene ambele olmuşsun kaydirigubbakcemile benim eşim burnumun dibinde kıs anamlarla kayınvalidemlerde yakınımda sayılırlar hatta ve hatta tüm sülalem istanbulda :roflol: sen hatları fena karıştırmışsın ama kopardın beni ya kaydirigubbakcemile3 biliyodum incecik giyindiğini ahhh ahhh :mymeka:

slm kızlar naıslsınız destna bak bi sopadan bende geliyor anacım dur bee benim ailem uzakta kaınvalidemler burada ama insanın aileside başka olur akrabalarımda hepsi uzakta burda eş dost başka kimse yok yani eşimin çok fazla akrabası yok...görüştügümüz bir iki akrabası var.. hee ablam yakın bir şehirde ama sık görüşemiyoruz..oda yazın gidecek ama..kızlar benim sabah daha dogrusu biraz wcde kendimi zorlarken 1 damla kahverengi leke geldi çok dgl ama tedirgin oldum...cnm sıkıldı aam bir yandan diyorum kahverengi leke fazla dgl krımızı olsa o zman düşünmeliyim nedir diye...ama işte off.

kısss mavi görüyorum seni lülülülülülü aynı zamanda nurhayat senide lülülülülülü mehlikameryem senide laelaelaelaelae sgumus senide naniknanik kaçamassınız benden niye :jeyyar: saklanıyosunuz bakiim kaydirigubbakcemile

slm kızlar naıslsınız destna bak bi sopadan bende geliyor anacım dur bee benim ailem uzakta kaınvalidemler burada ama insanın aileside başka olur akrabalarımda hepsi uzakta burda eş dost başka kimse yok yani eşimin çok fazla akrabası yok...görüştügümüz bir iki akrabası var.. hee ablam yakın bir şehirde ama sık görüşemiyoruz..oda yazın gidecek ama..kızlar benim sabah daha dogrusu biraz wcde kendimi zorlarken 1 damla kahverengi leke geldi çok dgl ama tedirgin oldum...cnm sıkıldı aam bir yandan diyorum kahverengi leke fazla dgl krımızı olsa o zman düşünmeliyim nedir diye...ama işte off.

canım insanın kendi ailesi gibi olamaz kimse ama sen üzme kendini emi
bu arada kahverengi leke önemli değil diye biliyorum ama sen için rahat etsin diye sitersen ara dr nu a.s.

valla bencede sen iyicene ambele olmuşsun kaydirigubbakcemile benim eşim burnumun dibinde kıs anamlarla kayınvalidemlerde yakınımda sayılırlar hatta ve hatta tüm sülalem istanbulda :roflol: sen hatları fena karıştırmışsın ama kopardın beni ya kaydirigubbakcemile3 biliyodum incecik giyindiğini ahhh ahhh :mymeka:

allamm hayal görmee başadım gaaba kafamçokkarıştı
kim nan bu kocası seyahate çıkacak olan çıbık çıksın ortaya
fena olcek yoosa :mymeka:

heh çözdüm olaayııı süprizzzzz
karakıız sen şimdi alıntı yapmışın ebisceden ama alıntı gibi olmamış ben de onu sen yazdın sanmışım tımammııı
dalga geçme bacak kadar çocuğnan :mymeka:

mavicim hoşgeldiin
olabiliyomuş ya bazen kahve akıntı sıkma canını bence

SUUUUU sen niye hiçbişe yazmıyosun bebiş nasıl sen ne alemdesin?

kızlar hepinize günaydın dicem ama maşallah kimsecikler yok.ebiscecim sana selam canım.............

X