2009 Kasm Anneleri

itek canım aman maaşallah, bence böyle dile getirme çok fazla
kendi kendine nazar değdirebilirsin
allah korusun inşallah hiç olmaz...
kabus gibi gerçekten ne yemek yiyebiliyo insan
ne canı bişey çekiyo ne gezmek istiyo..evde bunalım takılıyosun resmen...

mayıs 2.li tes için erken bir tarih değil mi???
boşuna yapılmış olmasın en az 11.hafta da sonuç veriyo diye biliyorum ben...

offf kafa gitti ki :))) ben mayısı nisan olarak algıladığımdan
erken dedim kusura bakmayın arkadaşlar...

itekcim 14 mayıs ta 2 li test için mi gidiceksın canım...

canım ewet dün kalp atışlarını gördm çok küçük daha ya fasülyem benim.sanırım 2li test için gitmeyeceğm rutin muayne bir sürü tahlil verdi gelirken getirirsn sonuçları dedi.inş sende hayırlı haberlerle dönersin canım allahım bebişlerimizi bize sağlıklı sıhhatli hayırlı bir şekilde bağışlar:Saruboceq:

canım ya sağol.sen de dr sormuşsan demekki kullanılmması gerekir :uhm:
ben şimdilik almayım o zaman bu hafta içi dr gidecem ona da sorarım canım o zmn
bu arada az da olsa et yemeğe çalış bende sevmem ancak ızgara olursa yiyebiliyorum
onuda her zaman yapmak ne mümkün
b12 vitamin de sanırım bu yüzden olsa gerek
inşallah kan değerlerimiz normale girer canım ya:1hug:

inşallah canım şu bulantılar bi geçsin ette yicem herbişeyi yicem bebişim için...
sen her ihtimale karşı yinede sor bi doktora, belki seninki gerek görür :)))
kan değerlerimiz normale girmese bile olması gereken değeri ulaşsın o yeterli...
biliyosun dimi ilaçı aç karnına içmen gerekiyor,
ve en az 1 saat öncesi ve sonrası için süt ürünleri tüketmemen gerekiyor
reçetesini bi oku bakalım yazıyor mu onlar...

offf kafa gitti ki :))) ben mayısı nisan olarak algıladığımdan
erken dedim kusura bakmayın arkadaşlar...

güzel anne ben şaşırıyotum bugün hangi gün diye.olur öyle canım

aminn canım.hepimiz sağlıkla alalım....inş bende görürüm çok rahatlıcam..
bebişim dünyamı aydınlattı şimdiden bana yaşama kuvveti veriyo bıdığımm...
hepimiz daha doğum hıkayelerimizi anlatcaz fotolarını koycazz teyzeleri bak düşününce nasıl mutlu oluyorum Rabbım sen büyüksünn
itekcım sen kaç yaşında evlendın ben 20 yaşında evlendım.maşallah gencecık anne olmuşsunnRabbım nazarlardan saklasın

kızlar bebeklerım ikizmişşşşş çok mutluyum:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

süper bi haber yaaa gözünaydın canım
ne kadar şanslısın ikiz annesi olucaksın...ayyy senin iki kez düşünmen gerekiyor hareket ederken ,yiyip içerken...çok dikkatli ol emii...
gelişmlerden de bahsetsene biraz böyle bi ihtimal varmıydı ?
ilk kez mi duyuyorsun bu duru mu? kaydirigubbakcemile5

bende 19 yaşında evlendim 8 ay sonra ailelerin yoğun isteği üzerine oğluma hamile kaldım bu bebişim süpriz oldu ama hayırlısı diyorm vardır bunda da bi hayır diyorm a.s

ayyyyyyyyyyyyyyy canım benim ya çok sevindim ya anlatamam çok güsel bir duygudur eminim kendine çok dikkat et canım sen 3 canlısın:sm_cool:inş hayırlısıyla dünyaya getirirsn bebişlerini çift yumurta ikizlerimi yoksa tek mi

karazaytin hemen panik yapma canım yaa ... ayrıca allah dermanı olan dert versin..ilaçla düzeliyosa hiç bi sorun yok bence...allah beterinden korusun :Saruboceq:

canım bu hafta normalmiş regl sancısı rahmin alışık olduğu kasılmalar olduğundan regl zamanı gelince olabiliyomujş

evt cnm ben de okudum ama insan yine de tedirgin oluyo işte :bbo:

valla martcım sen de biliyosun ki buna asla engel olamıycaksın kaydirigubbakcemile2
eşimin 3 tane teyzesi var 3 ü de yurt dışında yaşıyo daha cinsiyet belli olmadan alışverişe başlamışlar... annemler korkudan alamıyo bişey şimdilik ama annemin arkadaşları bile ufak tefek şeyler gönderiyo inan...bu onlar için büyük zevk senelerdir hayalini kurdukları bişey... bırak ne istiyolarsa yapsınlar... götüremeyeceğin şeylerin de parasını hazırlasınlar versinler sana ordan alırsın..yine onlar almış olur, belki içleri rahatlar ne biliyim işte....

aaaaa ne çok ikizimiz oldu gözün aydın canımmm :sm_cool:

bende 19 yaşında evlendim 8 ay sonra ailelerin yoğun isteği üzerine oğluma hamile kaldım bu bebişim süpriz oldu ama hayırlısı diyorm vardır bunda da bi hayır diyorm a.s

19 muuuuuuuu ??? ayy tam minik anne...a.s. annem abim doğduğunda 16 yaşındaymış, kayınvalidem de eşimi doğurduğunda 17 ... çok garip bi iletişim var aralarında anne oğul gibi diiller sanki..ben hep aralarındaki yaş farkının az olmasına bağlıyorum bunu ...sen de öyle olursun ne güzel...bakalım bizde nasıl olucak durum

kızlar klomen tedavısıyle 2.ayımda hamıs kaldım
dr gecen gıttgımde 2 kese goruyorum ama emın degılım demıstıı
bugun cagırdı evet yanılmıyorum 2 tane bebişin olucak dedı.
cıft yumurta ıkızı benımkılerr....
drum ısrarla bırı erkek bence dıyorrrr..
annemlerın tarafta ıkız varmıs bıde kızlarr
bıde klomen kullanıncaa cıft oldularrr
artık tek bedende çift yurek degıl tek bedende üç yürek var
bebısımın bı tanesı 1 mm daha ufakmıss
dr dusuk ıhtımalın yok ama
3.aya kadar dıkkatlı ol dedı
bu gıbı durumlarda bebeklerden bırının kalbı durabılıyormus cunkuu
allahım ınsallah ıkı melegımde tutunurrr.
drum normal sartlarda kasım sonu gorunuyoo dogumm
ama ıkız olurlarsa 3 hafta once alıcam dedıı
kısmetse kasım bası meleklerım benımleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…