2009 Kasm Anneleri

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
7|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , ikili test 24 Nisan
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü şükür kalp atışları gördü.
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|9 Nisanda Pıt Pıtları görecek inşallah :)
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü
23| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu
24|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
25|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
26|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol
27|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
28|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
29|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü
30|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
31|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ
32|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
33|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü
34|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
35|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
36|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
37|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
38|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
39|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü
40|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
41|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü
42|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
43|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun PIT PITLARI görmeye gidiyoruzz dr aaa
44|AppleArzu|**|13 şubat|27 kasım|haftaya cts kalp atışlarını duyacak
|JuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:

cnm üzülme lütfen ztaen hamilleikte veriyorlar kansızlık ilçaı sen biraz daha dikkat edersin..lütfen b una da şükret rabbim dermansız dert vermesin kan yapıcı şeyler ye bol bol pekmez iç kuru üüzm ye bol gelip gittikçe agzıma at..pekmez türü şeyler hepimiz yemeliyiz inanın sonra süt çok olması bakımından dolayı faydalı imiş..

canım çok saol.mecbur artık belkide önceden bu rahatsızlık vardı bugün ortaya çıktı
yapcak bişey yok artık mecburen kullanacaz bu ilaçları
ömür boyu kullanmak gerekiyor ya işte o zaman kendimi hasta hissediyorum o beni üzüyor aslında canım.

canım aslında ben sabahları aç karnına hergün keçiboynuzu pekmezi ve dut pekmezi yiyorum
eskiden daha düşüktü değerim biraz yükselmiş
doğal yollarla alayım demiştim
ama demek takviye gerekecekmiş
ama bu ilaçla birlikte folik asit almam gerekirmi bilmiyorum hala

canım ilgin için saol.hamilelikte ne zor işmiş ya
oan dikkat et buna dikkat et
şimdiden sıkıldım valla
daha 7 ay falan var ne yapcaz kızlar ya

cnm sen yine pekmezi ihmal etmem hem senin şuan kanın için daha sonrada bebişin sütü olsun diye..valla bende öyle diyorumda biraz ihmalciyim bu aralar bulantı falan oluyor diye...

yok canım yaa hiç ööle hissetme ne hastalıklar var bunun ilacını kullandığın sürece hiiç bi belirti yok
zaten ilaç olarak da görme bizde eksik olan bi hormon bu sadece
şimdi baktım sitede var bebeği sağlıklı bi şekilde doğmuş olan tiroid hastaları
içim daha bi rahatladı
ben her sabah ilacımı mutlaka içiyorum bu cts de endokrin uzmanından randevum var bakalım değerimiz düşmüş mü

zelişcim seni ekleyelim ama muhtemelen sen aralık annesi olursun cicim

cnm sen yine pekmezi ihmal etmem hem senin şuan kanın için daha sonrada bebişin sütü olsun diye..valla bende öyle diyorumda biraz ihmalciyim bu aralar bulantı falan oluyor diye...

ben de hiç pekmez yiyemiyorum yaa
onun yerine siyah üzüm aldım kuru gün içinde atıştırıp duruyom bunlar yüzünden dobiş olcam

kızlar hastalık diye düşünmeyin rabbim yeterki dermansız dert vermesin şükür diyin halimize...neler var nelşer bende söylemiyorum şimdi açıktan ama benimde bir sıkntım var hemde çocukluktan bu yana zaman zman bunaldım neden ben dedim bazen yine aynı şeyler geliyor aklıma ama rabbim verdi belkide beni bununla sınıyor ..herşeyin hayırlısını versin rabbim şimdide aynı şeyin bebegimde olmasını hiç istemem. kızlar ben çıkıyorum vakit dolmak üzere..kendinize iyi bakın iyi akşamlar..

canım ilgin için saol.hamilelikte ne zor işmiş ya
oan dikkat et buna dikkat et
şimdiden sıkıldım valla
daha 7 ay falan var ne yapcaz kızlar ya

anne olucaz canımcım kolaymı yerimseniben

Allah dermansız dert vermesin bende kanama yaşadım çok şükür şimdi iyyim ama doktor

herşeyi yasakladıı:sm_confused: bir an önce yasakların kalkmasını istiyorum ilk bebeğim

çok heyecanlıyım ve meraklı Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu evlatlar versin:Saruboceq:

canım moralını bozma canım...bebeişte üzülmesin annesi.canım benım doktor verdiyse kullan canım ...inş sağlıkla alıcaksınız kucağınıza bebişlerii..olur mu canım...
kendini de ilaç kullanarak hasta hissetme.hastanelerde neler var canım sapasağlamsın bebişin olcak bak.buda farkedilip ilaç kullancaksın.. ne olur moralını bozma:1hug:

kızlar ben hala doktorumdan emin diilim yaa napcamm ooooff sanki biraz paragöz gibi geliyo bana en son 6+2 iken gittim kalp atışını duyduk bana 2 hafta sonra 3. haftanın içinde gel dedi ama niye anlamadım çünkü 2 li tarama 11 haftada yapılıyo sanırım ben bu hastanede doğumda yapamam yaa 4-5 bin tl istiyolar acil düzgün bi dr. bulmam lazım

canım özel hastane fln mı bu kadar doğum parası alıyorlarr:1shok:

beni doktorum dahiliye yönlendirdi ama görümcem de aradı da beni dediğin gibi
endokrin bölümü takip ediyormuş diye
ben de mi endokrin uzmanına gitsem acaba dahiliye dr kontrol altına alacam seni demişti
acaba yeterli olmazmı canım:uhm:

umarım dediğin gibi hastalık modundan çıkarız da sağlıcaklı bebişlerimizi kucağımıza alırız canım.

saol canım valla sizlerde olmasanız bugünü geöirmem zor olacaktı
şimdi netten de iyice bakıyorum yapcak bişey yok ilaç tedavisi şartmış kullanacaz artık.
bu zor günleride aşacaz artık canım.7 ay sonra oleyyyy deriz artık

evet özel hastane cnm benim özel sağlık sigortam var 3.000 tl aile planlaması limitim var (şu anda 2.500-tl kaldı ) devlet hast. gidemiyorum özel sigortam olduğu için işyeri izin vermiyo haftasonu git diyo ne yapmalıyım bilmiyorum izin alabilsem bile devlet hast. en basit bişey için bile en iyi ihtimalle yarım gün lazım ucuz ama vakit gerekiyo diğer hastane de çok pahalı kalp atışını gördüğümüz gün ultrasonlu muayene + tam kan testi ( rubella vs.. ) 590 tl tuttu 128 ini ben ödedim kalanını sigortam ödedi düşünsene doğuma kadar hiç limit kalmıcak böle giderse

canım benım geçeçek tabı 7 ay ve kucağımıza alacağız Allahın izniyle hep iyi düşün iyi olsun tamam mı annesi bebişini üzme oldu muu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…