2009 Kasm Anneleri

canım benımde iştahım daha öncekı haftaya göre azaldı canım ne süt ne yoğurt istiyo,yemek yapasım hiç yok yaa...
buarada bende suan folıcplus kullanıyorum doktor daha sonra başka ilaçlarda yazıcaz dedi.kan hapı falan .3 ay bitince mı veriyorlar acep

canım senin bulantıların ne durumda ...................

havalardan mı ne benim de keyfim yok iki gündür. migren var ben de çok şükür hamilelik başlangıcından beri hiç ağrımadıdı başım ama bugün hafif bir ağrı var
karnım çok şiş arada gaz sancılarım var onun dışında iiimm
ama eve gidip uyumak istiyoom hemen sabah oluyo yaa anlamıyom ben bişey

kız ben dün doktora gititm diye yazdım teee kaç sayfa önce neyse yazmayın hıkkk küstüm işte...(azıcık naz yapayım durun beaa) karakız doktora gdecen diye söylediler akşam gelirsin diyer hiç sormadın ben ama inan kaç günüdr yoktun hiç farketmemişim kusura bakma ya valla buradada işlerim yogunlaşyor bazen inan ırmısın buraya yazı yazıyorum hemen konuya cvp diye ama bi işim çıkıyor yarım bırakıyoruz aşagıya alıyorum sayfayı sonra tekrar devam derken 4 5 kelime yazacam neredeyse yarım saatte yazıyorum bazen öyle yogun zmanlarım oluyor ne yazacagımıda unutuyorum bu yüzden...kusura bakma lütfen..

AnnemBirMelek, boncukx, egemmavi, engidi, karakızz, mavi deniz hepinizi görüyom iki kelam edin ayol sıkıldık burdaa
bu arada beyazz sen nerdesin niye hiç yazmıyosun listenin başındasın ama ne alemdesin haberimiz yook

anam ne güzel alınganlık yapıyoruz he hee... valla kartanesi migren bendede var biliyorsun bulantım oldugu dönemlerde daha çok agrımıştı bazen hafif geliyor ama kötü oluyorum işte..hayırlısı ile 3 ayımızı bitirsek daha rahat edecez inş tabii..

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, ikili test 24 Nisan
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|9 Nisanda Pıt Pıtları görecek inşallah :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
22| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol :nazar:
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
29|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
30|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| ıYı HABERLERıNı BEKLıYORUZ
31|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
32|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
33|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
34|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
35|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
36|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
37|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
38|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
39|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
40|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü :nazar:
41|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
42|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun PIT PITLARI görmeye gidiyoruzz dr aaa
43|AppleArzu|**|13 şubat|27 kasım|haftaya cts kalp atışlarını duyacak :nazar:
|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:

Son düzenleme:
boncuk heehh şükür hani sen kartanesi karakız nasılsın diye yazınca bende atlamayayım sazan diye yazmadım...ayy ben kötü oldum bu aralar...iyiyim cnm işte dün doktora gittik kalp atışını duyduk bebişimizin yürüyüşe başlayın dedi yine süt yogurt vs söyledi..ikili test için randevu verdi mayısın ilk haftası gidecez..ama burada sanırım mart arkadaş ikili testten bahsetmiş bu aralar için bende şaşırdım henüz erken degilmi diye..genelde 12 haftada yapılıyor aranızda 12 haftalık olan varmı?

boncuk heehh şükür hani sen kartanesi karakız nasılsın diye yazınca bende atlamayayım sazan diye yazmadım...ayy ben kötü oldum bu aralar...iyiyim cnm işte dün doktora gittik kalp atışını duyduk bebişimizin yürüyüşe başlayın dedi yine süt yogurt vs söyledi..ikili test için randevu verdi mayısın ilk haftası gidecez..ama burada sanırım mart arkadaş ikili testten bahsetmiş bu aralar için bende şaşırdım henüz erken degilmi diye..genelde 12 haftada yapılıyor aranızda 12 haftalık olan varmı?

yok canım senin dediğin doğru o da 11 hafta falan oluyo heralde biraz erken gibi ama ülke farkı varya onun durum biraz değişik ben de dr.a gittiğimde 13 falan olcam sanırım

kızlaar doruktan haberi olan var mı? ben kaçırdımmı iyi haberler bekliyomuşuz en son

sagol cnm tşkler..leyyada 4 mayısta ikili testte gidecekmiş bende öyle ..hadi bakalım bebiş daha net belli oluyormuş o zman..

canım senin bulantıların ne durumda ...................

canım ya dün fenaydım ama bugün biraz iyiyim ama geceleri daha çok oluyo mide bulantım nedense..sen nasılsın boncukcum sanırım sende 7+4 sün çizelgeye göre demı.sen nasılsın bakalım hersey yolunda demıı

karakız ,kartanesi kuzum nasılsınız yaaa bak bu halde yazıyorum size insan bi cevap yazar yahu................

ay canım görmedim kıs ne yazdın çok pardonnnnn :1hug: öpimde barışalım

sen de neden kartanesi beni sormuyon diye bana sormuyon :roflol: :roflol:
ben de sana küstüm işte :dilcikar:

kııısss kartanesi beni niye hiç sormuyon bakim anam bugun hepimizin alınganlığı üsründe :roflol:

havalardan mı ne benim de keyfim yok iki gündür. migren var ben de çok şükür hamilelik başlangıcından beri hiç ağrımadıdı başım ama bugün hafif bir ağrı var
karnım çok şiş arada gaz sancılarım var onun dışında iiimm
ama eve gidip uyumak istiyoom hemen sabah oluyo yaa anlamıyom ben bişey

aman nazar değmesin ağrımasın başın migreninde tutmasın canım ya bu arada sabahın çabucak olmasına bende fena taktım neden hemen sabah oluyo yaaaa :1ninca:

kız ben dün doktora gititm diye yazdım teee kaç sayfa önce neyse yazmayın hıkkk küstüm işte...(azıcık naz yapayım durun beaa) karakız doktora gdecen diye söylediler akşam gelirsin diyer hiç sormadın ben ama inan kaç günüdr yoktun hiç farketmemişim kusura bakma ya valla buradada işlerim yogunlaşyor bazen inan ırmısın buraya yazı yazıyorum hemen konuya cvp diye ama bi işim çıkıyor yarım bırakıyoruz aşagıya alıyorum sayfayı sonra tekrar devam derken 4 5 kelime yazacam neredeyse yarım saatte yazıyorum bazen öyle yogun zmanlarım oluyor ne yazacagımıda unutuyorum bu yüzden...kusura bakma lütfen..

canımmm kıs ben şaka olsun diye söledim sen dun dr a mı gittin kıs ne dedi dr hele bi söle bakim anacım :1hug:a.s.

Yazılan son adet tarihlerine bakılırsa benimkide mi Allahın izniyle kasım sonu gibi gelecek? 22 şubat son regl tarihim ....

slm kızlar nazlı geçmiş olsun dikkat et balım kendine...mart erken degilmi.ikili test için bak başlka yazan arkadaş sana 12 haftalıkken yaptırdıgını söylemiş kasım annesi olacaksan erken sana daha..bende dün gittim doktora kalp atışını dinledik geçenkinde küçük oldugu için alttan bakmıştı hemen doktorum gördü..kısa bakmıştı biz görememiştik..bu sefer karından hem uzun baktı hem kalp atışını dinletti eşimde vardı o daha iyi gördü inceledi...bol su içecem idrarda bakteri var diye..yürüyüş yap dedi..yine önceki gibi süt yogurt meyve sebze et tüketimini özen göster dedi..neyse ben kaçayım artık yemege gidecem sonra görüşürüz..

aynı şeyleri söyledi yine cnm..4 mayısta kontrolüm var daha dogrusu ikili test yapılacak...bundan sonra aylık kontrollere geçiyoruz..valla uzun baktı bu sefer tabii ben rahat göremedim eşim iyi inceledi ama fasulye gibi şimdi o yüzden anlayamıyoruz tam..ama ikili testte ne kadar büyük gelecek bize hep öyle diyorlar şekil olarak daha belli oluyormuş..

Yazılan son adet tarihlerine bakılırsa benimkide mi Allahın izniyle kasım sonu gibi gelecek? 22 şubat son regl tarihim ....

hadi hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza

aynı şeyleri söyledi yine cnm..4 mayısta kontrolüm var daha dogrusu ikili test yapılacak...bundan sonra aylık kontrollere geçiyoruz..valla uzun baktı bu sefer tabii ben rahat göremedim eşim iyi inceledi ama fasulye gibi şimdi o yüzden anlayamıyoruz tam..ama ikili testte ne kadar büyük gelecek bize hep öyle diyorlar şekil olarak daha belli oluyormuş..

canım bugun bir arkadaşım ikili test yaptırdı aç karnına yapılır sanmış aç gitmiş bebek hiç oynamamış sonra dr sormuş açmısın diye evet demiş git karnını doyur gel demiş bu seferde bebek o kadar hareketliymiş ki bir o yana bir bu yana dönüp duruyormuş :CüvCüv: ozaman daha iyi göreceğiz bebişlerimizi ay bende sabırsızlanıyorum yaa bana dr um en son gittiğimde nisan sonu gel demişti zamanda geçmek bilmiyo he

X