2009 Kasm Anneleri

:çok üzgünüm:
yaa benim bi sürü arkadaşım var mezun olduktan sonra kaç sene tecil ettirdiler hem de ne master var ne bişey...:uhm:

olur mu canım lisanstan sonra 1 yıl mı ne vaktin var soora master yapman lazım o da bitince 1 yıl daha tecil sora doktora yerimseniben

Selam kızçeleeeeerrr naber????

iyi canım senden naber iyiisn inş kanaman durmuştur inşş progestan kullanıyosun dimii sonradan çok koyu kahve

lekelerde gelebilir korkma ben neler çektim:1no2: ama şükür geçtii yine yasaklar var ama

napalım bebek iyi olsunda haftayı iple çekiyorum inş yasaklar kalkarrhihoyyyt

olur mu canım lisanstan sonra 1 yıl mı ne vaktin var soora master yapman lazım o da bitince 1 yıl daha tecil sora doktora yerimseniben

valla kaynım da mezun olalı 2 seneden fazla oldu..bu ay gidicek... asker kaçağı mıydı yani bu zamana kadar :)) benim eşim askerlik yapmadığı için bi haberim ......

iyiyim leyyacım napim işte durmadan bişeyler yiyiyom bende doğuma kadar olurum 2 dünya :)))) mide bulantım yok maşallah :) :CüvCüv: ama gaz problemim var tatlım ya.. sen nasılsın nasıl gidiyo tatlım?

aman olsun yeterki mide bulantısı olmasın. benim mide bulantıları son sürat devam ediyo bişey yiyemiyorum. tuhaf bişekilde evde yapılmış yemeklerden midem bulanıyo ama dışarı çıkınca canım bir sürü şey istiyo. illa abur cubur olacak bana. şu mide problemlerim biterse o zaman hamileliğin keyfini çıkarcam bakalım ne zaman biticek.

iyi canım senden naber iyiisn inş kanaman durmuştur inşş progestan kullanıyosun dimii sonradan çok koyu kahve

lekelerde gelebilir korkma ben neler çektim:1no2: ama şükür geçtii yine yasaklar var ama

napalım bebek iyi olsunda haftayı iple çekiyorum inş yasaklar kalkarrhihoyyyt

iyiyim tatlım progestan kullanmıyorum.Benim sol tarafta kist varmış ve o bebek için bol miktarda progestan salgılar zaten dedi doktor. Akıntım yok ama çok afedersin iç çamaşırım sapsarı oluyo sizinde öylemi oluyo???

iyiyim canım maşallahım var turp gibiyim :roflol sen nasılsın tatlim?

dr.a gittin mi peki, ikiz olup olmadığını falan öğrenemedin daha di mi ?? yaa bana günler öyle uzun geliyo ki zaman hiç geçmiyo....

ben aynıyım bi iyi bi kötü idare ediyorum...bulantılar geçmedi hala...yemek saatleri kara kara düşünüyorum ne yicem diye..hala bişey yapamıyorum hatta evde başkası da pişirse kokusundan yiyemiyorum... en kötüsü de su içemiyorum... aman bulantın olmasın da ye yiyebildiğin kadar canım....

iyiyim tatlım progestan kullanmıyorum.Benim sol tarafta kist varmış ve o bebek için bol miktarda progestan salgılar zaten dedi doktor. Akıntım yok ama çok afedersin iç çamaşırım sapsarı oluyo sizinde öylemi oluyo???

oh iyi benimde progestan bugün bitti şükür:) akıntı zaten çoğalıyor hamilelikte benimde öyle inankii havlu kağıt yada peçete koyuyorum çamaşırıma

hoşgeldin nurhayat
nasılsın son durum ne kanaman durdumu

iyiyim canımcım hala ablamlardayım doktoruma gitmedim ablamlardan bu haftasonu dönücem ve bu haftasonu kontrole gidicem kalp atışlarını duymaya gidicez delikafadulden kanamam yok geçti çok şükür..

oh iyi benimde progestan bugün bitti şükür:) akıntı zaten çoğalıyor hamilelikte benimde öyle inankii havlu kağıt yada peçete koyuyorum çamaşırıma

canım seninde sarımı oluyo.. valla anlamıyorum beyaz akıntı olması normalmiş de bu sarılık akıntımı ne anlamdım.. pufffff... ammann kanama olmasında napim..

nurhayatcaım canım iyi olmana sevındım aman kendine dikkat et tatlım olur mu.aramıza yenı gelenler hoşgeldiniz hepiniz..
kızlar ya doktor bana çarşamba yada perşembe gel dedi.bennapsam yarın mı gitsem persembe mı pıtpıtları duymaya bi duysam rahatlıcam...
kafam karıştı şimdi bende valla dana gibin hep uyuyorum yaa hala uyuyasım varr

canım seninde sarımı oluyo.. valla anlamıyorum beyaz akıntı olması normalmiş de bu sarılık akıntımı ne anlamdım.. pufffff... ammann kanama olmasında napim..

sarı olabilirde yeşilimsi koyu kahve kan olmasın boşver canım biz çok düşünüyoruz

ben kaçtım size iyi muhabbetler a.s

Ya benim de dun kasinti oldu bugun de akinti sari olmus mantar galiba ilk evlendiimde de olmustu cunku sebamedin temizlik icin feminine intim wash diye bi urunu var kullansam zarari varmidir acaba

nurhayatcaım canım iyi olmana sevındım aman kendine dikkat et tatlım olur mu.aramıza yenı gelenler hoşgeldiniz hepiniz..
kızlar ya doktor bana çarşamba yada perşembe gel dedi.bennapsam yarın mı gitsem persembe mı pıtpıtları duymaya bi duysam rahatlıcam...
kafam karıştı şimdi bende valla dana gibin hep uyuyorum yaa hala uyuyasım varr

Bence perşembe git kesin olsun :) bende pıtpıtlar için hafta sonu gidicem..pazartesi yani...

off bılmıyorum nurhayat ya sabret diyorum ama içimde bian önce görmek istiyo hayırlısıyla bi görsek yaa Rabbım sen yardım et bize:Saruboceq:

X