2009 Kasm Anneleri

Nurhayat yani o karalti ikiz diil de kistmiymis yoksa daha kesin diil mi

Ya benim de dun kasinti oldu bugun de akinti sari olmus mantar galiba ilk evlendiimde de olmustu cunku sebamedin temizlik icin feminine intim wash diye bi urunu var kullansam zarari varmidir acaba[/QUOTE

Bi doktoruma gidebilsem soracağım çooookkk sorum var.. Bunuda sorabilirim mesela.. ama ilk 3 ay kullanma dicektir büyük ihtimalle.

ayy kimse cvp bile vermemiş aşkolsun valla insan bi merhaba der yaa...neyse kartanesi eşinin gidecek olmasına bende üzüldüm ama bence bir an önce gidip gelse iyi de olur ama yinede en dogru kararı vermek için iyice düşünün..bertaefecim tatlım ya üzüldüm yazını görünce lütfen metin olmaya çalış fazla üzme kendini..

benım 4.kutu oldu progestan kullanıyorum
gunde 3 tane
ustelık dusuk rıskımde yok ama dr iç dıyorr
ılac ıcmekten ıcım dısıma cıktı resmen
aksam dr a gıttıgımde solıcem daha nekadar ıcıcem bunu dıyee

Nurhayat yani o karalti ikiz diil de kistmiymis yoksa daha kesin diil mi

yok canım sağ tarafımda 2 tane karartı yanyana gördü.Bu kist sol tarafımda..Zaten çogu hamilelerde olurmuş bu kist bebek için oluyomuş dedi doktor. O karartılar henüz belirginleşmedi bu hafta sonu belli olacak..

kartanesi doktoruna sorup kullansan daha iyi olur gerçi bazı tıbbi olan ürünlerde bi sakınca olmuyor diye biliyorum ama emin degilim yinede..

Annembirmelek cars pers o kadar farketmez bence yaa cok merak ediyosun zaten yarin gidebilirsin bence bu arada benim de dehset uykum var ama uyuyamiyom isyerinde maleseef bi de hic yemek yiyesim gelmiyo yaa mide bulantilarim mi basliyo ne

dr.a gittin mi peki, ikiz olup olmadığını falan öğrenemedin daha di mi ?? yaa bana günler öyle uzun geliyo ki zaman hiç geçmiyo....

ben aynıyım bi iyi bi kötü idare ediyorum...bulantılar geçmedi hala...yemek saatleri kara kara düşünüyorum ne yicem diye..hala bişey yapamıyorum hatta evde başkası da pişirse kokusundan yiyemiyorum... en kötüsü de su içemiyorum... aman bulantın olmasın da ye yiyebildiğin kadar canım....

unique cim banada günler çok uzun geliyo ya offff bir an önce zaman geçsede bebişlerimizi kucağımıza sağlıcakla alsak hihoyyyt

Evet kıızz çok seviyom te te oka.. nevresteye hayranım biliymısın :roflol:[/QUOTE .!.:
ay hayranım zaten o nevresteyle kocası namika hele dün akşam koptum nevreste dedi ya kocacigımmm bizde yapalımmı bebecikkk :roflol:

incisu doktoruna hatırlatınmı dha aönce kullanıyorum hala diye..bazen doktorlar unutuyorlar hastaları çok olunca senin ne kyullandıgını hatırlamaya bilirler..benimki yinede emin olmak için sorar devam et yada etme diye söyler..bende kullanıyordum ama bırakalaı 2 hafta oldu..gerçi ben öncesinde bayagı kullanmıştım..

Annembirmelek cars pers o kadar farketmez bence yaa cok merak ediyosun zaten yarin gidebilirsin bence bu arada benim de dehset uykum var ama uyuyamiyom isyerinde maleseef bi de hic yemek yiyesim gelmiyo yaa mide bulantilarim mi basliyo ne

canım benımde iştahım daha öncekı haftaya göre azaldı canım ne süt ne yoğurt istiyo,yemek yapasım hiç yok yaa...
buarada bende suan folıcplus kullanıyorum doktor daha sonra başka ilaçlarda yazıcaz dedi.kan hapı falan .3 ay bitince mı veriyorlar acep

kızlar hepinize merhaba .....nasıl durumlarınızzz...............kartanesi inşallah bulantıların başlamaz yaa bu çok kötü birşey inan.................moralini bozmak gibi olmasın arkadaşım ama benimde iştahım kesildikten bir iki gün sonra bulantılarım başlamıştı. bi başladı mübarek hala devam ediyo kriz geçiricem yaaa......şu an hayatımdaki hiçbirşeyden zevk almıyorum.çok kötüyüm............

ayy kimse cvp bile vermemiş aşkolsun valla insan bi merhaba der yaa...neyse kartanesi eşinin gidecek olmasına bende üzüldüm ama bence bir an önce gidip gelse iyi de olur ama yinede en dogru kararı vermek için iyice düşünün..bertaefecim tatlım ya üzüldüm yazını görünce lütfen metin olmaya çalış fazla üzme kendini..
sen ne yazdındı kıız ben görmemişim kiii -tatlicadiarzu-
yoosam cvp veriidim yaanee
valla bilmiyom mavişcim yaa ben aslında askerlik olmadan bebiş düşünmüyodum bu ay olmazsa korunalım falan diye düşünmeye başlamıştım kii geliverdi melek
demekki hayırlısı böle bence doktoraya baqşlasın kocişim sonra gitsin diyom ama bilmiyom yaa düşünmek de istemiyom

yok canım sağ tarafımda 2 tane karartı yanyana gördü.Bu kist sol tarafımda..Zaten çogu hamilelerde olurmuş bu kist bebek için oluyomuş dedi doktor. O karartılar henüz belirginleşmedi bu hafta sonu belli olacak..

hımm anladım canım hadi hayırlı haberlerle gelsin inş. haftasonu

kıs maviiiii :kahve: ne beni hiç sormuyon sen bakem kaç gündür yokum yokluğumu bilem farketmemişsin kaydirigubbakcemile küstüm işte daha gelmem davosa te okaaa Çok üzgünüm çoook

kızlar hepinize merhaba .....nasıl durumlarınızzz...............kartanesi inşallah bulantıların başlamaz yaa bu çok kötü birşey inan.................moralini bozmak gibi olmasın arkadaşım ama benimde iştahım kesildikten bir iki gün sonra bulantılarım başlamıştı. bi başladı mübarek hala devam ediyo kriz geçiricem yaaa......şu an hayatımdaki hiçbirşeyden zevk almıyorum.çok kötüyüm............

anaam :1shok:
ben de bulantı dönemini bulantısız atlattım diye seviniyodum kıız
10 haftayı bitircez nerdeyse allam noolur olmasıın kafamçokkarıştı

karakız ,kartanesi kuzum nasılsınız yaaa bak bu halde yazıyorum size insan bi cevap yazar yahu................

kıs maviiiii :kahve: ne beni hiç sormuyon sen bakem kaç gündür yokum yokluğumu bilem farketmemişsin kaydirigubbakcemile küstüm işte daha gelmem davosa te okaaa Çok üzgünüm çoook

sen de neden kartanesi beni sormuyon diye bana sormuyon :roflol: :roflol:
ben de sana küstüm işte :dilcikar:

X