2009 Kasm Anneleri

hımm bilemiyorum canım...
eve 11. hafta sayılıyo haklısın

hımm ben gittiğimde 12. haftamı doldurmuş olcam. Dr. sadece 5 hafta sonra gel dedi bana ikili test falan demedi
ayy hareketleniyomuş diyince içim bi hoş oldu :CüvCüv:
kaç cm oldu ki şimdi ne alemde acaba çok merak ediyoruumm

beratefe burda mı?
canım hoşgeldin başınız sağolsun iyisindir umarım

günaydın kızlar nasılsınız inş iyisinizdir bende sabah erkenden eşime kahvaltı hazırladım sonra üşüdüm yattım bi kalktım saat 10 olmuş gece uykum derin deil hiç günlerdir uyuyamamanın acısını çıkardım heralde:) sizin nasıl gidiyo hamilelik ben hala bir şey anlıyamadım ama ağır yemek kokularına midem tabiki itiraz ediyo ama çok kötü olmadım hiç baş ağrısı olyor bazen

arkadaşlar merhaba . hepnize çok çok teşekkür ederim.
evet yaşadığımız olay çok acı bir olay ... ne olduğunu nasıl olduğunu bundan sonra ne yapacağımız inan bilemiyoruz...........
çarşamaba gecesi oyanan milli macı izlemeye gitmiş arkadaşlarımız dönüşde de bu üzücü olay oldu ve hepsi oracıkda rahmetli oldu.. acısı çok büyük cok yeni ......... herkez bana gelip sen üzülmek için 2 kere düşünmem lazım bak iki canlısın dedi ama biz bir aile idik burada hepsi ile 10 senedir çalşıyorduk.hem işyerinde beraberdik hemde evlerimizde çünkü biz şirketin lojmanında oturuyoruz.. hepsini ailesini bırakın sülalerini tanıyorduk.... ne yazacağımı ne diyeceğimizi bilemiyorum .....
olayın olduğu gece evcilik oynadık sanki hepmiz bir sitede oturduğumuz için bir vden cıkıp diğerine gidirik oradan cıktık diğerine girdik... aieler perişan hepsi daha çok genc en yaşlısı 40 yaşında salih abimizdi diğerleri 31 yaşındaydı ......... hepsi evli hepsinin bebekleri var.......

sizleride üzümek istemiyorum eğer üzdüysem neolur afferdin......... Allah bir daha boyle acılar yaşatmasın Allah ailelerie sabır versinnnn......bu saatden sonra Allah şirketimize güç versin cünkü arkadaşlarımız şirketimizin bam telleriydi....... şirketinmize acı bir kriz vurdu
:a015::a015::a015:

Günaydınnn Kızlar a.s. a.s.

sgumuşum canım benim gözümüz aydın çok sevindim canım yaa Allaha emanet ..Bende bu hafta diğer minik testleri yaptırıp tam 2 hafta sonra 12 haftada dedi doktor 2 li testi yapacaklar birşey yok ultroson ve kan tahlili dedi geçen haftada bakmıştı 4 boyutlu ultrosonla yine aynısı renkli ultrosonda diyorlar..

Ayy bende mutluyum bugün kızlar hemde çok hafta sonu arkadaşım yemeklerimi yaptı bugün yengemiz geliyor bir süre bizde kalacak yaşasın yemek derdi bitti :))Allah hepsinden bin kez razı olsun..Bu aralar bayağı geç yattım o yüzden uyanmadım buda benim için iyi oldu..
Uyuyamayanlar içinde humananın melisa çayını verdi doktorum tavsiye ediyorum sizlerede..Bebekler için satılıyor zaten..
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Berat efem canım yaa Allahım rahmet eylesin başınız sağolsun canım..Geride kalan tüm ailelerede Rabbim sabır uzun ömürler versin..

canım benimmm
istediğin gibi içini dök tatlım burda hem acılarımızı hem sevinçlerimiz paylaşmak için varız.
Ölüm acı ama genç olanları hele özlellikle de arkasında küçük bebekleri çocukları olanları duyunca daha da üzülüyoruz...
ama allah bizi öyle yaratmışki en yakınımızı kaybetsek bile yaşamaya devam ediyor yeni heyecanlar duyuyoruz
acıları zaman geçse de dinmiyor belki ama bi şekilde kavuşacağımıza inandığımız için dayanıyoruz napalım....
allah ailelerine de sizlere de çok çok sabırlar versin

kızlaaaar biz sonunda kayınvalidemlere söledik yani eşim telde söledi gündüz çok sevinmiş
ama benimle konuşmadı halaa
akşam babası abileri falan arar diye düşünmüştüm ama çok büyük bi heyecan yaşanmadı galiba tam da tahmin ettiğim gibi
6. torun olacağından heralde

bu durumda ne söylenebilir bilmiyorum ama Allah sabır versin mekanları cennet olsun

Ateş düştüğü yeri yakar Allah geride kalan ailllerine evlatlarına güzel gün göstersin :çok üzgünüm:

Başınız sağolsun..Allah geride kalanlara sabır versin. Çok acı gerçekten..

sağol nazlıcım valla insan bi tuhaf oluyo o kalp atışını görünce allah hepimizinkini sağlıkla kucağımıza lamayı nasip etsin. yaaaaa benim yemek yapanım yok valla iyi kötü idare ediyoruz

beratefe arkadaşım başın sağolsun çok üzüldüm allah geride kalanlara sabır versin................lütfen sende kendine çok dikkat et........

sağol nazlıcım valla insan bi tuhaf oluyo o kalp atışını görünce allah hepimizinkini sağlıkla kucağımıza lamayı nasip etsin. yaaaaa benim yemek yapanım yok valla iyi kötü idare ediyoruz

Kıyamam sana yaa sanada gelelim:)Benim artık canım iyisi kötüsü kalmadı mutfak konusunda mecbur kaldım.Kaldıki inanın mutfak hobimdir bayılırım ama işte durum böyleyken üstelemenin bir anlamı yok az kaldııı hep böyle diyorum az kaldı sabır sonrasında bebişle ikimiz giricez mutfağa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:CüvCüv::CüvCüv:

Karakızz nerde hiç gelmedimi haberi olan varmı?Mavişimde yok bugün bulantısımı tuttuki uniquee oo bayağı bir kişi yok yaa hayırdır inşallah hayırdır inşallah..

Kızlaar ben de kasım annesi olucam inşallah 14 kasım dedi doktorum ama belkim daha önce alabiliriz dedi çünkü bizimki tüp bebek...şimdi 8+0 'dayım..
Size bişey sormak isyiyorum sağ kalçamın hemen üstünde sürekli bir ağrım var ama tam belimde değil özellikle akşamları fena oluyorum sürekli yatıyorum..ayaklarımı kaldıramıyorum..bu gibi bi sorunu olan varmıydı acaba?

Hoşgeldin canım.Yok sanmıyorum zira kanama olmadığı sürece problem yok derler fazla artmadığı çokacı vermediği sürecede sorun yok.Doktorum arada arada kasılma ve ağrılar olur dedi endişelenme dedi bende kalkarken solda sanki kaslarım çekiliyor kalıyorum öyle bir çığlık acıyla kramp gibi söyledim şükür birşey yok olurmuş öyle..Merak etme canım ama doktoruna gittiğinde bahset yada telefonda bildir tedbir bizden a.s.a.s.

Beratefe başınız sağolsun canım. Rabbim geride kalanlara sabır versin. Anlıyorum cok acı bir durum ama senin kendini fazla üzmemen gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…