2009 Kasm Anneleri

Günaydın arkadaşlar, ben de aranıza katılmak istedim. Benim de muhtemel doğum tarihim 1 Kasım gözüküyor. Allah cümlemize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah.

Berat Efeye başsaglığı diliyorum, kendisine ve bebişe cok dikkat etsin lütfen...

Günaydın arkadaşlar, ben de aranıza katılmak istedim. Benim de muhtemel doğum tarihim 1 Kasım gözüküyor. Allah cümlemize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah.

Hoşgeldin:) İkimizin doğum tarihi aynı sanırsam demekki denk gidiyoruz birbirimize:)

canım günaydın bizde kaçgündür berat efe nerde diye canım ya çok üzüldüm allah rahmet eylesin hayatını kaybedenler geride bıraktıklarınada allah sabır versin bir insanı kaybetmenin ne demek olduğunu o acıyı çok iyi bilirim allah kimseye yaşatmasın heleki ani ölüm acısını zamansız ölüm acısını çok kötü oldum okuyunca bir an kendi yaşadıklarım geçti gözümün önünden babacığımı kaybettim bir kaç yıl önce hemde sapasağlam dağ gibi sağlıklı bir insanı gözlerim doldu.beratefeye söyleyin lütfen bebişini düşünsün ve kendisini üzmesin metanetli olsun o şuan içinde bir canlı taşıyor onun için fazla üzmesin kendini en kısa zamanda bekliyoruz aramıza selamlarımızı iletin sevgimizi iletin.

kızlar günaydınnn
ya ben işten pek giremiyorum ama sizi takip etmeye çalışıyorm yinede :) berat efe çok üsüldüm umarum kendisine dikkat eder. uniq nerelerde bileniniz var mı?

karakız bende öyle idiğm sonra valla wc ye koştum hemen. buaralar fazla su içemiyorum ya agzımda kuruyor inat eder gibi o yüzden yudum yudum içiyorum.. birde agzımda tuhaf bir tat oluyor hani metalimsi tuhaf hani derler ya gebelikte olur diye sanırım o berbet birşey ama..

canım hayırlı olsun hoşgeldin aramızaa.s.

evet mavi o ağızdaki metal tat gebelikten oluyomuş ben okumuştum bir yerde acık sabret tatlım ya şu 3 ayı bir atlatalım sonrasında keyif süreriz inşallahhhhha.s.

günaydın kızlar bu sabah pek keyifisizim bebişim olmasa depresyona başvururdum hamilelik hissiyatı fazla mı takar oldum her şeyi ne biliyim beratefeye çok üzüldüm Rabbim sabır versin çok üzmesin kendini bebişi var .wc durumu herkeste aynı heralde ben su çok içiyorum zaten gece uykum hiç yok sabah namazından sonra bir tatlı uykuya dalıyorum sadece.

karakız mavi deniizz ya benim takvimde görünen 9 haftalık ama dr verdiği bilgiye göre 8+1 im dr. söylediği geçerlidir dimi ?

çalısan arkadaslar ıs yerınde amırlerınıze hamiş oldugunuzu söyledınız mı ???
ben hala soyleyemedım.
salı gunu bebişim tek mi çift mi öğreneyımm öle soyleyeyım dıyorumm.
müdürümde ıkıde bı sıkıstırıyooo sen hamılemısın dıyeee
nerden cıkarıyorsunuz yok ole bişi dedım ama
hamıslerın yuzunden belli oluyomukiii

karakız mavi deniizz ya benim takvimde görünen 9 haftalık ama dr verdiği bilgiye göre 8+1 im dr. söylediği geçerlidir dimi ?

canım valla bende seninle aynıyım 8+1 ama zaten buda 9 hafta diye biliyorum gerçi bende hep karıstırıyorum bunu ama ayy sanırım ben sana yardımcı olamadım iyice karıstırdım kafanı :roflol:

canım hamilelik psikolojisidir o ondan keyifsizsindir :CüvCüv:

Benimde SAT 10 Ocak ama Ultrason ölçüm 2 hafta geri dedi doktor, geç döllenme olmuş dedi. yani ben 8 haftalık beklerken 6 haftalık çıkmıştı.

herkeze günaydın
ben gaha söylemedim yarın dr gidicem kapl atışları için inşallah güzel haberlerle dönersem p.tesi söylicem bakalım nolucak belki çıkartırlar çünkü yazın yoğun geçiyor bizim işler ekime kadar. benimle uğraşmak istemeyebilirler. çokta umursamıyorum açıkçası çünkü ilerki aylarda hem gebelik hem çalışmak nasıl olur kestiremiyorum

cnm sen doktorun dedigine göre 8 hafta bitmiş 9 dan gün almış oluyor sun aslında ikisinde aynı şey ama hafta ve gün olarak yazılınca karışıyor işte..

eskiden aylık denilirdi şimdi haftalık diyoruz ondankarıştırıyoruz yani ben 9 hafta 1 günlüğüm demek 10 haftalıktan gün aldım valla problem gibi hee:))

ben sölemedim zaten yakında belli olcak
gebelik iznimizde var sorun olmaz diye düşünüyorum

beratefeye noldu yaa ben daha okuyamadım

inci su bende söylemedim henüz bir iki arkadaş biliyor sadece..salı günü sanırım söyleyecem bu hafta kötü idim biraz farkettiler midem kötü başım agrıyor falan diye eşime sormuş biizm müdür günü geçtimi diye hamilemi falan diye oda abilmiyorum demiş belli periyodlarda doktora gidiyoreuz zaten haftaya kontrolümüz var falan belli olmaz falan demiş yani biraz da ayak yapmıl olabilir diye..bende po.tesi doktora gidecem doktordan sonra yani salı günü söyleyecem bilsinlerde bende biraz rahat olurum..merak ediyorum dogumdan sonra gönderirlermi diye..hani birşey derse ben de rahatlasam..

Arkadaşlar Merhaba;

Ben de aranıza yeni katıldım su an 6 haftalık ultrasona göre sat tarihim 13 Subat idi doğum tarihini de cihaz 27 Kasım olarak bildirdi.
Şimdilik bir sikayetim yok ama uykularım bölünmeye basladı tuvalete de cok sık cıkmaya basladım

haftaya cumartesi de kontrolüm var kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah

hepimize saglıklı bir hamilelilk dönemi diliyorum

Sevgiler

bugün düne göre daha iyiym...yaa ben bi gün iyi bi gün kötü oluyorum galiba aman bebişime bişey olmasında herşeyi çekerim :Saruboceq:

çanakkale canımm

aayy bizim de çanakkalede yazlığımız var...annemlerin daha doğrusu... sen neresindesin ? ne güzeldir şimdi oralar yaaa... ooooff offf :ecrin_bebek:

ooohhh yarasın...yaa ben de içebilsem de wc ye taşınsam keşke...su içmek çok iyi içebildiğiniz kadar için ...

amin canım hoşgeldin...

kızlar günaydınnn
ya ben işten pek giremiyorum ama sizi takip etmeye çalışıyorm yinede :) berat efe çok üsüldüm umarum kendisine dikkat eder. uniq nerelerde bileniniz var mı?

geldim canımmm burdayııımm :))

mavişim sen de olumsuz şeyler düşünme...herşey olacağına varır... hakkında hayırlısı hangisiyse öyle olsun...dert etme bence..bebek sağlıklı olsun da iş gene bulunur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…