2009 Kasm Anneleri

tamam canım.inş gelirsin çoçuğunlada banada uğrarsın bir kahve içmeye.iyi geceler canım kendine ve bebeğine iyi bak annesii çok öptümmm görüşmek üzere

merhaba arkadaşlar ben de bugün doktora gittim 5+6 haftalık dedi.gebelik kesesi ve yolk kesesi var ama kalp atışı yoktu.haftaya tekrar gideceğim.Bebek çok küçük olabilir dedi.bence geç döllenme oldu çünkü sata göre 6+6 hafta olması gerek.Tam olarak ne zaman belli olur kalp atışı ultrasonda?

merhaba arkadaşlar ben de bugün doktora gittim 5+6 haftalık dedi.gebelik kesesi ve yolk kesesi var ama kalp atışı yoktu.haftaya tekrar gideceğim.Bebek çok küçük olabilir dedi.bence geç döllenme oldu çünkü sata göre 6+6 hafta olması gerek.Tam olarak ne zaman belli olur kalp atışı ultrasonda?

Benim doktorum 5 hflıkken 2 hafta sonra gel kalp atışlarını görelim demişti..Seninde 2 hafta sonra duyulur ozaman.

umarım bi sorun yoktur keseyi görmek rahatlattı biraz ama yinede merak ediyor insan bi de kesenin boyutu 1.56 cm normal mi bu.

umarım bi sorun yoktur keseyi görmek rahatlattı biraz ama yinede merak ediyor insan bi de kesenin boyutu 1.56 cm normal mi bu.

normal canım, bi sorun yoktur merak etme hepimiz aynı şeyleri yaşadık çünkü yok kese büyük mü yok küçük mü yok kalp atacakmı diye :1shok:
şimdi de kaç cm oldu ne aşamada diye merak ediyor insan dr.a gitmeme daha 20 gün var benneyaptımki

arkadaşlar ben çok kilo almaya başladım sizde mi öylesiniz

reyyane bi ticker yap da kaç haftalıksın görelim cicim
kaç haftalıksın?
valla benim karnım büyüdü kilo almışım gibi gelio belim kalınlaştı çünkü, kalça ve göğüs ölçülerimde 2 cmlik falan bi artış var 1 kilo aldım galiba hamile kaldığımı öğrendiim günden beri

Kıyamam sana Allah yardımcın olsun canım bu uykusuzluk hepimizde sanırım 8+ lara girince başlıyor ama bitince çok sevinicem zira bugün tüm günümü etkiledi halada devam.Çokta yorulma canım dikkat et kendine olurmu :1hug::1hug::nazar:

tööbe estağfirulaaah yaw benim bebiş çok uslu olcek heralde :))
valla 8+ lardayız hatta 9+lardayız ben hala sızıyorum 10da 10.30 da sabaha kadar da uyuyom maşallahfisfisfis

aynı ben yani henüz söylemedim işyerindekilerie daha dogrusu bir iki arkadaş biliyor burada benim bulundugum katta zaten çok kalabalık degiliz ama patronlar ve biri arkadaş daha bilmiyor bu hafta ben kötü olunca tahmin ler oldu tabii bende haftaya doktora gidecem bilmiyorum dedim..sanırım salı gibi falan söylerim...o zman benide gönderirlermi bilmem haa buradan ayrılacagım için üzülmem ama biraz maddi olanak azalacagı için üzülürüm..

ben de sölemedim ama zaten doğum izni var bizde 2 ay öncesinde 2 ay sonrasında ben dayanabildiğim kadar dayanıp izinleri doğumdan sonra kullanmak istiyoom gamyoncuiremsu
bi de emziren bayanların süt izni var onlarda 2 saat önceden çıkıyolar ama bebişi bırakıp gelmek çok zor olacak annem gelecek ama o da çalışıyo onun özel işi olduğu için daha rahat ama ne kadar kalabilirkiii

Günaydın bayanlar:) Benim bebiş, sizinkileri kıskandı sanırım dün o kadar uykusuzluktan bahsedildikten sonra gece bende uyanıp durdum. Birde garip bir rüya gördüm ara ara, "Gündüz gözüyle" bebişelerim doğmus ama ikizlermiş, bir kız bir erkek, ama dogar doğmaz yürüyorlar benimle sohbet ediyorlar, bir yandan kısır yiyip bir yandanda canları çekerse süt emiyorlar:)))

Benimde popom acıkta kalmıs heralde:)

günaydın kızlar nasılsınız bu sabah umarım hepiniz iyisinizdir.hepinize ve tabi bebişlerinize güzel günler diliyorumma.s.

günaydın cumanız mübarek olsun ...mart sanırım popn açıkta kalmış bir yandan kısır yiyip bir yandan sütmü emiyorlar neyese berekettir bereket..kızlar ya ben rüya görüyorum hergün ve neredeyse aynı ama ne oldugunu tam anlamıyorum sanırım urayı görüyorum hep gebeliginizden bebişlerinizden falan bahsediyorsunuz falan ama çok güzel di..ama benim ayaklarım genelde açıkta kalıyor..sanırım gece darlanıyorum üstümü açıyorum daha çok ayaklarımı çıkartıyorum yorgandan dışar..eşimde sonra sıkı sıkıya örtüyor üzerimi böyle işte uyuyorum ama sürekli uyanıyorum...sabahta uyanmam yarım saat kala nasıl bir sıkıştım anlatamam dedim zateen kalakacam birazdan diye tuttum kendimi sonrada dalmışım geri bidaha kalktım sıkışıklıga en sonun da kalktım sonra geri yataga valla kalkamıyorum sabahları..eşime dedim mesanem patlayacak sandım diye..oda abana az su iç yatarken diyor eskiden çok içerdeim yeter derdi bu ara o kadar içmiyorum ama yudumda olsa yatmadan alıyorum o yüzden bana kızıyor sabah içmem bu akdar diye sabah sabah uyku arasında açıklama yaptım rahim büyüdügü için mesaneye baslı yapıyor o yzüden sıkışık his veriyor falan filan tabii gözüm yarı kapalı anlatıyorum..odaa öyle sabahki muhabbete bakarmısınız...
kartanesi o dogum izni bizdede var tabii yasal yani heryerde var..valla işten çıkma durumu olursa zaten son haftalara kadar çalışmam yani doguma 1 ay kala falan ayrılırım 2 ayda çok erken olur..ama işten çıkma durumu hakkında bir şey demezlerse eger durumum müsait olursa son 3 haftaya kadar çalışırım tabii. bakalımsonrası sürpriz olur ..hele ben söyleyeyim .

günaydın kasım şeker anneleri.. Berat efenin can dostuyum.. Normalde dün kalp atısını duycaktı. Ama şirketinde çok acı kaybı var 4 samimi Arkadaslarını Trafik kazasında Kaybetti. Çok üzülüyor dün kötüydü cok ağlıyordu.. Bugun daha iyi suan defnetmeye gidiyorlarmış..Allah sabır versin ailelerine..
En kısa zamanda aranıza döner.Dua edin lütfen Hem ölenler için hemde berat efeye kendine dikkat etmesi için. Hepiniz için gecerli hepınız can taşıyorsunuz. Allah kimseye böyle Acı vermesin.. AMıN SEVGıLER

inanmıyorum yaa bende kaç gündür berat efeyi merak etmiştim nerde diye cnm arkadaşım meger acısı varmış..korktum ama ..rabbim ölenlere rahmet ailelerine baş saglıgı diliyorum..mekanları cennet olsun..off ya cnm arkadaşım ne durumdadır kimbilir şimdi..lütfen sizde onun yanında olmaya çalışın bebişini düşünsün metanetli olmaya çalışsın bebegini düşünmek zorunda....off şu trafik kazaları allahım nasıl birşeydir bu yaaa 4 insan kaybettik..off cnm sıkıldı yaa...

kıs mavi alemsin vallaha ne yalan söyliyim aynı muhabbet her gece bizdede oluyo sabaha kadar bir sürahi su içiyorum ama ben öyle yudum yudum değil bardak bardak sonra uykunun en tatlı yerinde sıkışıyorum kendi kendime acık daha uyuyayım uyanırım diyorum bakıyorum olacak gibi değil bebişim aklıma geliyo koştururyorum wc ye :roflol: sonrada tekrar kocaaaa bir bardak suyu tekrar içiyorum

X