2009 Kasm Anneleri

hu hu kismee yok mu:1shok:

yoksa hepiniz aşkı memnu izliyosunuz ne diyim bende izliyom şuan reklam arası:dance:

mazbutcum gozun aydin arkadasim..

walla ben tekrar hamile kaldıgımda ikiz istiyorum kizlar iki tane olsun aradan ciksin bir daha ugrasmayayim hamilelik falan :)

Sağol canım. Rabbim gönlüne göre versin inşallah. Hep böyle güzel şeyler düşünki hayat sana hep güzellikler getirsin.

Sağolasın. Sabrettik canım ama birde bize sor. Az önce söyledik herkese çok sevindiler. Bizde rahatladık biraz. Üstümüzden büyük bir yük kalktı.

Sağolasın. Sabrettik canım ama birde bize sor. Az önce söyledik herkese çok sevindiler. Bizde rahatladık biraz. Üstümüzden büyük bir yük kalktı.

nasıl sevınmişlerdir kımbılır yaaa canım benım sağlıklı bir hamıleık geciririzde kucağımıza alırızz...
nasıl seveceklerdir torunlarınıı demı yaaa

Son düzenleme:
nasıl sevınmişlerdir kımbılır yaaa canım benım sağlıklı bir hamıleık geciririzde kucağımıza alırızz...
nasıl seveceklerdir torunlarınıı demı yaaa

Çok mutlular. Eminim çok seveceklerine. bizden tarafta bir torun var. eşimin tarafında yanlarında bir torun var. iki tanede Kanada da var. inşallah sağ salim doğarlarda büyütmek nasip olur hepimize

ya canım okumadığım site kalmadı yaaaaaa içim hiç rahat değil biran önce bebişimin kalp atşlarını duymak istiyormsenağlama

evt yaa insan kalp atışlarını duyana kadar rahat edemiyo...gerçi ondan sonra da edemiyo ama olsun :)))kaydirigubbakcemile3
biraz sabredin nasıl olsa duyucaksınız...ayy çok acaip bi duygu herkes yaşasın inş...

Çok mutlular. Eminim çok seveceklerine. bizden tarafta bir torun var. eşimin tarafında yanlarında bir torun var. iki tanede Kanada da var. inşallah sağ salim doğarlarda büyütmek nasip olur hepimize

ayy bizim iki tarafın da ilk torunu :ecrin_bebek: inş çocuğumun bi tarafını koparmazlar görmemişin torunu olmuş misali :roflol::roflol::roflol:

siteleri gezerken bı siteye koymuşlat ultrasondan bebeğin kalp atışlarını falan gösteriyo çok güzeldi büyülendım kaldım karşısında....Rabbım sen çok büyüksünn
unique tatlım sen nasıl oldun canım

ben de geldim
evt kıslarr o kalp atışlarını gördüğünüz an doktoru bile dinlemiyorsunuz
valla ben öle oldum eşim dedi doktor ne dedi bir şey diyemedim
insan büyüleniyor adeta.işte karnınızdaki miniği o zaman farkediyorsunuz süper bişey işte

annembir melek nbr canım
bugünde sitede zaman zaman yavaşlıyo bide kimsecikler kalmamış
sen de 2 gün sonra bebişinle buluşma vakti desene
inan sen de çok mutlu olacaksın güzel bir duygu.

ben normalde 6+5 iken bebişi ve kalp atışlarını gördüm
ama doktor bana 7+3 güne uyumlu bebeğin dedi daha da mutlu oldum

anladım canım ne güzel ya maşallah sen duymuşsun annesi nazarlardan saklasın Rabbımmm
ya gercekten cabucak sabah olsa diyorum 1 gün kalıcakkk bakalım hayırlısıyla görücem bebişimi inşşş sen nasılsın tatlım herşey yolunda demı:1hug:

ay kıyamam sana ama seni çok iyi anlayabiliyorum elimizde değil bende o günü sabırsızlıkla bekliyordum.daha 2 gün oldu benimde göreli hayal gibi de ultrason görüntüsü veriyor ya doktor tamam diyorsun bebişimin ilk resmi bakıp bakıp duruyor insan.
hayırlısıyla sağlıklı güzel bir hamilelik geçirip zamanı gelince kollarımıza alırız inşallah bebişlerimizi.
bi de şu mide bulantılarımız olmasa.senin nasıl miden canım.

benım nedense geceleri mide bulantım oluyor ama o kadar rahatsız etmıyor suan yemeğimi,suyumu herşeyi rahatlıkla yiyip içebiliyorum canım ya az ssabret 3 ayı dolduralım bişicik kalmaz inşş canımm

benim tam bugün ile 7 hafta oldu.sabredecez artık ne yapalım.herşey bebişimiz için
bi de şu tahliller varya gerçi sana cumartesi doktorun söyleyecektir.bugün de onlarla uğraştım
salı günü sonuçları alacam bakalım.4 tüp kan aldılar ya belki de psikolojik öle kendimi bugün halsiz hissettim ki anlatamam.bir de başım bugün çok ağrıdı.normalde kansızlık da var ben de .bir de kansızlıkla mücadele ediyorum.dediğin gibi şu zor dönemlerimizi bir atlatalım da hamileliğimiz tadını çıkartalım.cumartesi hayırlı haberlerini bekliyorum canım

güzel bir şehirdesin.görme fırsatım olmadı ama görmek istediğim bir şehir.nasip artık çoçuğumla görürüz kısmet olursa.
canım ya hadi uyuyalım.çabuk sabah olsunda.bebişini görmeye kısa zaman kalsın.
öpüyorum seni canım.kendinize iyi bakın
iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…