2009 Kasm Anneleri

kar tanesi beratefenin iş arkadaşları trafik kazasında 4 kişi sanırım hayatlarını kaybetmişler haliyle ççok
üzgün.Allah rahmet eylesin sabır versin tüm yakınlarına

apple arzu hoşgeldin yeni yeni hamişler geliyor ne güzel Rbbim cümlemize sağlıklı mutlu hayırlı evlatlar versin.seneye bu zamanlar her ev karnaval havasında olucak bir sürü cennnet kokulu melek gelicek yaşasınnn:)

Arkadaşlar Merhaba;

Ben de aranıza yeni katıldım su an 6 haftalık ultrasona göre sat tarihim 13 Subat idi doğum tarihini de cihaz 27 Kasım olarak bildirdi.
Şimdilik bir sikayetim yok ama uykularım bölünmeye basladı tuvalete de cok sık cıkmaya basladım

haftaya cumartesi de kontrolüm var kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah

hepimize saglıklı bir hamilelilk dönemi diliyorum

Sevgiler

canım hoşgeldin hayırlı olsun a.s.

inci su bende söylemedim henüz bir iki arkadaş biliyor sadece..salı günü sanırım söyleyecem bu hafta kötü idim biraz farkettiler midem kötü başım agrıyor falan diye eşime sormuş biizm müdür günü geçtimi diye hamilemi falan diye oda abilmiyorum demiş belli periyodlarda doktora gidiyoreuz zaten haftaya kontrolümüz var falan belli olmaz falan demiş yani biraz da ayak yapmıl olabilir diye..bende po.tesi doktora gidecem doktordan sonra yani salı günü söyleyecem bilsinlerde bende biraz rahat olurum..merak ediyorum dogumdan sonra gönderirlermi diye..hani birşey derse ben de rahatlasam..

mavicim takma kafana allah herşeyin hayırlısını versin sen şimdi bebişini düşün iş nasıl olsa bulunur üzme kendini şimididen emi tatlım:1hug:

unique hoşgeldin kıs nasılsın bugün düzelebildinmi acık bakalım :CüvCüv:

kızlar hepinize günaydın.geçmişi okuyacamö diye bşım beynim döndü yaa.zaten midem beterdi..........

bu arada ben bugün dr a gidecektim ya pıtpıt lar için dayanamadım çarşamba gittim..ve pıtpıt ları gördük yaaaaaaa ................... çok güzel bi duygu..........

karakız bugün daha iyiyim allaha şükür :nazar: annecim geldi dün kaldı burda...kadıncağız deli oldu ne yemek yapim sana diye soruyo kazara bi yemek ismi söylerse ciyak ciyak bağırmaya başlıyorum...psikolojisi bozuldu valla garibimin...o da bişey yiyemez oldu :roflol:
ayy dün kocacım bana elbise almış...çoookkk sevindim ondan iyileştim heralde :sm_cool:

yahu o kozyatağındaki mağazanın nerde olduğunu biliyo muydun sen ??

kızlar ben çok üzülmüyorum aslında bayagı bunaldım çünkü ama tabiiki maddi anlamda biraz sıkışırız o yzüden üzülürüm..hayırlısı olsun tabii ki..

kızlar ben çok üzülmüyorum aslında bayagı bunaldım çünkü ama tabiiki maddi anlamda biraz sıkışırız o yzüden üzülürüm..hayırlısı olsun tabii ki..

canım bende çok bunalmıştım iş yerimde günlerce kafa patlattım çıkayım mı kalayım mı diye... ekonomik bağımsızlık acaip güzel bi duygu ama bazen yaşadığın stresin buna değmediğini görüyosun... hakkında hangisi hayırlıysa o olsun inş...

bu arada ben bugün dr a gidecektim ya pıtpıt lar için dayanamadım çarşamba gittim..ve pıtpıt ları gördük yaaaaaaa ................... çok güzel bi duygu..........

hihoyyyt çok sevindim adına canım gözün aydınnnnn

karakız bugün daha iyiyim allaha şükür :nazar: annecim geldi dün kaldı burda...kadıncağız deli oldu ne yemek yapim sana diye soruyo kazara bi yemek ismi söylerse ciyak ciyak bağırmaya başlıyorum...psikolojisi bozuldu valla garibimin...o da bişey yiyemez oldu :roflol:
ayy dün kocacım bana elbise almış...çoookkk sevindim ondan iyileştim heralde :sm_cool:

yahu o kozyatağındaki mağazanın nerde olduğunu biliyo muydun sen ??

kıs ne elbisesi almışş kocan san ayy kıskandım şimdi hemen arıyım şu kocamı ya o kozayatağındaki mağazayı ben bilmiyom sen kozyatağında diyince oraları iyi biliyorum ama mağaza nerde demiştim kaydirigubbakcemile

mavi tabikide maddi anlamda zorlanacağını düşünürsün sonuçta bir elin nesi var iki elin sesi var demiş büyüklerimiz çocuklarımızın gelecekleri için uğraşıyoruz çalışıyoruz hepimiz ama allah rızkını verir o minik meleğin annesi hem çıkarırlarsa söle gelip iki çift laf edicem o işyerindekilere:eek:klava:

günaydın canım gözün aydın çok sevindim bende yarın gidicem inşallah duyarız

kızlar merhaba 6+4 hamileyim çok şiddetli bulantılarım vardı 1 gün öncesine kadar fakat şuan kesildi çok korkuyorum olurmu böyle şeyler bilginiz var mı ?

:1hug:
günaydın canım gözün aydın çok sevindim bende yarın gidicem inşallah duyarız

inşallahhhh duyacan tabi tatlım endişe etme hepimiz endişeliydik gerçi ahh şu kal atışlarını bir görsekte rahatlasak diye ama ina şimdide ahh şu bebişi bir görsemm bir el kol hareketini görsem bir hareketlense diye düşünmeye başladık sanırım 9 ay boyunca her ay yeni bir endişe ama tatlı bir endişe yaşayacağız sağlıklı sıhhatli eli ayağı sağlam olsunda bebişlerimizin sağlıcakla alalımda kucaklarımıza öyle değilmi canım

kızlar merhaba 6+4 hamileyim çok şiddetli bulantılarım vardı 1 gün öncesine kadar fakat şuan kesildi çok korkuyorum olurmu böyle şeyler bilginiz var mı ?

canım gözün aydın hayırlı olsun sakın korkma ben yaşadım aynı şeyi hiççç merak etme bendede aniden kesildi şuan ne bulantı ne başka bişi maşallah gayet iyiyim gerçi bulantılarımda çok olmadı birkaç gün üstüste oldu sonra bırgun hiç olmadı ertesi gun oldu derken son bir haftadır sapasağlamım maşallahhhh diyeyim :nazar::nazar:
herkeste bulantılar uzun sürecek diye bir kaide yok tatlım aklına kötü şeyler getirme şuanda unique ve mavide var bulantılar bildiğim kadarı ile

kızlar ben çıkıyorum gelirim yine...annem yemek yapmaya kalkmış kokudan duramıyorum evi terkedicem heralde senağlama

max neden üzülüyorsun bulantı kesildi diye yaa ..kızlar aklınıza başınıza alın bulantı zaten bizim açımızdan kötü yani olmuş bulantın kesilmiş daha iyi işte..belllide olmaz belki daha sonra yine başlar hafta olarak genelde 3 ay dolduktan sonra kesiliyor bulantılar ara ara olması normal ..

kızlar çok teşekkür ederim ya biraz içimi rahatlattınız birden kesildi 1 gün önceye kadar çok bulantım vardı bugün 2.gün yok bişey bugünde 1. hamileliğimi bu haftalarda kaybetmiştim ondan sanırım çok korkuyorum pazar gidicez doktora inşallah bişey yoktur sanki kesilmemesi gerekiyomuş gibi biliyodum ben..

unique nasılsın canımm hala mı devam ediyo bulantı kıs benim iyice düzeldi (zaten çok olmadı da ) ama çok şiştim 3 kg aldım ve daha 2 aylık
boncuxxx gözün aydın pıtpıtları görmüşsün sesini de duydun mu koca adam kalbi gibi dimiiii??

X