2009 Kasm Anneleri

Uğur böcei hoşgeldin canım kıpırtıları duymak cidden yaa o günü sabırsızlıkla bekliyoruz hepimiz sağlıkla şu 3 ayımızı bitirelim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Ya bu arada Annem melek netten alabiliyoruz canım şahane yaa şuna bak:))))

kızlar baktım çok tatlılarr buarada...
kadınlar kulubünde kadın modasında hamıle giyim bölümü varya oraya çok tatlı t-shirtler koymuşlar ama nerden bulabılırız acaba

Ya işte onları ekleyen ben Barçman ablam ama nerede satıldığını bilmiyoruz canım yabancı sitelerden ekledik bakalım belki denk gelir daha vaktimiz var nasılsa:)

kızlar bende geldim çok heyecanlı ve korkarak. bugün dr ye gittik ve öğrendikki bebişim değil bebeişlerimiz olacakmış inşallah. ikizmiş tek yumurta ikizi olabilir dedi. 7+4 müş hala kendime gelemedimm

Kıyamam yaaa ikizlerimizde var maşallahhhh:ecrin_bebek::ecrin_bebek: Hayırlısı olsun canım Allahım sağlıkla ikisinide kucağına almayı nasip etsin. Hepinizi öpüyorum yarın görüşmek üzere a.s. a.s.

kızlar bende geldim çok heyecanlı ve korkarak. bugün dr ye gittik ve öğrendikki bebişim değil bebeişlerimiz olacakmış inşallah. ikizmiş tek yumurta ikizi olabilir dedi. 7+4 müş hala kendime gelemedimm

ayyy yerim ben o bebişleri.ne güsell bir duygu ya.süperrhihoyyyt
çok sevindim adına canım.inşallah sağlıklı bir hamişlik geçirirsin de canım bebeişlerini kollarına alırsın.dualarımız seninle canım:Saruboceq:
kendine çok iyi bak öptümmmmŞeniz

ayy kıyamam sana yaa.senağlama
ben de sadece mide bulantıları oluyor zaman zaman ama şuan da midem neyi kaldırabilirse onu yiyorum.sulu yemeklerden tiksiniyorum sadece.bi de severek yediğim şeyleri sevmez oldum.sık sık ve az yemek lazım ama ben de bazen sabah yediğimle akşama kadar duruyorum canım bir şey istemiyor.
canım şuanda çok fazla bir şey yemek önemli değil kusup çıkartmaktansa sadece çok sevdiğin bir şeyi yemeğe çalış.azolsun ama vucut direncin içinse bu gerekli.
bol bol su içmeye çalış.bir de canım zencefilli bisküvi bulursan mide bulantısına iyi gelirmiş.zencefilli içeçek buldum ama bisküviye raslamadım.sen yine de doktorla görüşmeye çalış.geçmiş olsun

evt canım denemediğim bişey kalmadı ama sonra onlardan da midem bulandı...artık kraker görmeye tahammülüm yok mesela... gerçi allaha bin şükür başlardaki kadar kötü diilim...önceden mutfağın önünden dahi geçemiyodum...şimdi yemek yapamasam da en azından mutfağa girebiliyorum :lepi:

muhabbetinizi bölmek gibi olmasın ama bugün diger kızlar nerde bugün bayagı durgun çünkü..

ayy senin sitemini yerim bennn Şeniz

mavişcimm ben de yeni girebildim
ben patlıcam kızlar yakında eteğim çok dar geliyoo hem de bol geliyodu önceden
daha fazla dayanamıcam galiba lastikli pantolonlar için gidip almam gerekkk

ayyy inanmıyorum yaa çok tatlısınnn Şeniz bana sanki göbeğim gazdan şişmiş gibi geliyo...kabızlık sorunum hat safhada olduğundan senağlama

al kartanesi canım nasıl rahat edeceksen..ya bana terzi arkadaşım kot pantalonların belıne lastık dikiyoruz dedi ama bakalım bi tane secip bende götürcem ama 2hafta daha beklııım...

yaa ben de çok merak ediyorum onu nasıl yapıyolar :uhm: ama benim pantolonlar hep düşük bel .. onlara yapılmaz heralde :uhm:

ayy bu hafta sonu bende tayt aldım...mağazada bi kız daha vardı aynı tayttan alan bana o size büyük gelir siz small beden alın dedi...ben de ama ben çok kilo alıcam bebek bekliyorum dedim..herkes ayy ne güzel falan diyince ağlıycak gibi oldum..ilk defa ailemin dışında biriyle bunu konuştum ..çooookkk güzeldiii....bi de kucağımda olsa çıldırıcam demek sevinçten hihoyyyt

ya kızlar benım böyle önünde bebek resimleri yada bebekle ilgili esprili hamıleler için t-shirtler var ya hiç gördünüz mü nerelerden bulunabılır kı

ayy evet pınar altuğ da giyiyodu onlardan...

canım sabret biraz zamanla geçiyo ... ben 2 hafta hiç kalkmadan yattım ... yatak yorgan bile kokuyo gibi geliyodu...yine iş güç vs yapamıyorum ama eskisi gibi komalık diilim en azından....senin de bi hafta on güne kadar azalır canımm :Saruboceq:

ayyy çok sevindiiiimmm...:sm_cool: hadi hayırlısı bakalımmm... bak gereksiz yere o kadar panik yaptınn ...gözün aydınn :lepi:

çok saolun kızlar drum peynır zeytın kızarmıs ekmek yee
ishal gecene kadar dedıı.
bıde mıde bulantım ıcın dramamıne verdııı

kızlar merhaba
pazartesi günü bebeğimin kesesinin bozuk olduğunu öğrendim bir dahaki ahfta bebeği alacaklar benden % 90 ihtimalle ağlamkatan gözlerim görmüyo artık bebeğimi 4 sene sonra bulmuştum tüp bebekle ama olmadı rabbim vermedi onu bana hepiniz hakkkınızı helal edin.....kısmetimde yokmuş demekten başka bişey gelmior elimden hepinizn allah yardımcısı olsun allahım hiçbirinize yaşatmasın benim yaşadığım olayı....

çok saolun kızlar drum peynır zeytın kızarmıs ekmek yee
ishal gecene kadar dedıı.
bıde mıde bulantım ıcın dramamıne verdııı

geçmiş olsun canım.evt ben de bir ddönem sırf zeytin peynir yiyordum.gerçekten iyi geliyo yetiyor yani insana.öptüm canım

canımm ne diceğimi bilemiyorum ...allah yardımcın olsun...söylenilenler hep boş gelicek biliyorum ama allahtan ümit kesilmez bitanemm... allah en kısa zamanda tekrar yaşatsın inş sana bu mutluluğu...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım ya ne diyeceğimi bilemiyorum .çok geçmiş olsun canım.
umudunu yitirme ama yine de .elbet zamanı gelince verecektir yüce allah.
kendini üzerek yıpratma canım sağlık olsun.sen sağlıklı olduğun sürece zamanı gelince olacaktır.kendine iyi bak canım.öpüyorum seni
haftaya yine bilgilendirirsin canım bakarsın mücize olur umudunu yitirme nolurr:Saruboceq:

Nazlım cım canım inşallah amin hepimiz sağlıklı bi şekilde kavuşuruz beişlerimize Allahımın izniyle inşallah
çok saol canım ya dişrek atladım hemen mutluluğumu paylaştınız çok sevindim hepimizin bebişlerine sağlık versin Allahım
ayyy çok sevindiiiimmm...:sm_cool: hadi hayırlısı bakalımmm... bak gereksiz yere o kadar panik yaptınn ...gözün aydınn :lepi:

canım ya çok teşekkür ederim hep okudukça stres yapıyordum inşallah bundan sonra stres yok herşey güzel gider inşallah hepimiz için..

canım ne güsel bi haber ya tebrik ederim sağlıkla alırsın kucağına inşş.çok dikkat etmen lazım kendıne tatlımm.....

canım çok geçmiş olsun.Raabım kısa zamanda sana istediğini verir Rabbım...

nazlıcım ya o t-shirtler bi harıka ya ahhh bulabılsek türkiyedeeee ben çokkk beğendım onlara bayıldım haatttaaaaaa

ooofff kızlar şimdi gördüm...kahverengi baya yoğun bi akıntı gelmiş benden... bugün azıcık ayaklandım diye seviniyodum senağlama elim ayağıma dolaştı eşime de söyleyemedim panik yapar diye ...bişey olmaz di mi...ooffff...:Saruboceq:

yat hemen kızz dinlen bence bi ara doktorunu istersen canım gerci bazen olabiliyormuş sanırım bu sayfalarda öyle birşey okumuştum ama bılmıyorum...
inş bişi olmaz canım ama bence ara doktorunu tatlımm sennn

pzt dr.a gittiğimde kanama olmadığı sürece akıntı normal demişti ... ama epeydir yoktu böyle bişey... hafta hafta gebelikte de okumuştum regl günü yaklaştıkça olabileceğini ama yine de panik oldum şimdi...çünkü ne zamandır ilk defa ayaklanıp az da olsa iş yaptımm...kendimi suçlu hissediyorum senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…