2009 Kasm Anneleri

canım benım suçlu hissetme ama yat yanı dinlen güzelce ben bile yemek dışında hiçbişeye dokunmuyorum ev battı maff olduuu...
sende yat tatlım,dinlen.şu 3 ayı hayırlısıyla gecirelım.ama bence bı ara yıne doktoru ne olur ne olmaz ama sakınle canım telaş yapma bebişte telaşlanır canımmm...

aman tatlım dikkat et kendıne olur mu...
nılkancım sen nasılsın nasıl gidiyo bakalım en son ne zaman gitmiştin doktora hayatım sen

hadi bende kaçtımm herkese ii gecelerrr...
unique çabuk yat bakıımm dinlen bak gelcek oklava bak bende gidiyorum yatmaya..öptüm hepinizi...sevgiyle kalın

aman tatlım dikkat et kendıne olur mu...
nılkancım sen nasılsın nasıl gidiyo bakalım en son ne zaman gitmiştin doktora hayatım sen

canım kusura bakma gec gordum yazını....mıde bulantım fln yok benım bu bı eksıklık vede aksilikmi bılemıyorum.sadece hafıf kasıklarımda agrı var.pzt.sı kalp atıslarını duymaya gıdecektım ama cmt si gıdıcem esım yurt dısına cıkıcak gıtmeden öğrenmek ıstıyor cunku.bıkac gundur malesef bebıslerını kaybeden arkadasları gorunce korkmaya basladım ama.ınsallah bı problem yoktur.korkuyorum kızlarrrrrrrrrrrrrr....:Saruboceq:

Son düzenleme:
kızlar merhaba
pazartesi günü bebeğimin kesesinin bozuk olduğunu öğrendim bir dahaki ahfta bebeği alacaklar benden % 90 ihtimalle ağlamkatan gözlerim görmüyo artık bebeğimi 4 sene sonra bulmuştum tüp bebekle ama olmadı rabbim vermedi onu bana hepiniz hakkkınızı helal edin.....kısmetimde yokmuş demekten başka bişey gelmior elimden hepinizn allah yardımcısı olsun allahım hiçbirinize yaşatmasın benim yaşadığım olayı....

canım yüzde 90 demişsin yani bir ihtimal yine de var o zaman. umutsuzluğa düşme sen yine de.rabbim herşeyin en iyisini bilir. kendini çok üzme dua et sadece...

ooofff kızlar şimdi gördüm...kahverengi baya yoğun bi akıntı gelmiş benden... bugün azıcık ayaklandım diye seviniyodum senağlama elim ayağıma dolaştı eşime de söyleyemedim panik yapar diye ...bişey olmaz di mi...ooffff...:Saruboceq:

geçmiş sayfalarda belki rastgeldiysen okumuşsundur ama ben yine de yazayım dedim. bana da aynısı oldu hatta 1 hafta boyunca sürdü. doktoru aradım endişe etme dedi. geçen gittiğimde konuştum çok panik oluyorum dedim. bunlar ilk aylarda normal dedi. yerleşirken bu tarz akıntılar olur korkma dedi bana. bu hafta geçti benimki. bence korkma. ama çok aşırı gelmeye başlarsa o zaman gidersin doktora.

kızlar merhaba bugun işe geldım sankı bıraz daha iyi gıbıyımm
sizler nasılsınız

canım kusura bakma gec gordum yazını....mıde bulantım fln yok benım bu bı eksıklık vede aksilikmi bılemıyorum.sadece hafıf kasıklarımda agrı var.pzt.sı kalp atıslarını duymaya gıdecektım ama cmt si gıdıcem esım yurt dısına cıkıcak gıtmeden öğrenmek ıstıyor cunku.bıkac gundur malesef bebıslerını kaybeden arkadasları gorunce korkmaya basladım ama.ınsallah bı problem yoktur.korkuyorum kızlarrrrrrrrrrrrrr....:Saruboceq:

yok kuzuum eksiklik falan bende de yok mide bulantısı çok şükür sağlamız

günaydın kızlar
henüz geçmişi okumadım ama doruku gördüm. hayırlısı böyle belki de canım üzülme noolur. Allah en iyisini bilen bizler için. düzelir belki de ya da yakında yeniden gelir
uniquecim akıntı hakkında bişi bilmiyom dr. a sor istersen

kızlar bende geldim çok heyecanlı ve korkarak. bugün dr ye gittik ve öğrendikki bebişim değil bebeişlerimiz olacakmış inşallah. ikizmiş tek yumurta ikizi olabilir dedi. 7+4 müş hala kendime gelemedimm

ayy ne güzel bi haber sabah sabah yaa
allah bağışlasın maşallah diyelim dimiii

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, ikili test 24 Nisan
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
22| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:6 Nisan kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
29|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
30|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ
31|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
32|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|keseciği gördü :nazar:
33|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
34|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
35|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
36|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
37|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
38|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
39|itek|21|15 şubat | 22 kasım
40|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
41|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun keseciği görmeye gidiyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:

kızlar günaydın herkese kartanesi nasılsın canım ben bugün kendimi pek iyi hissetmiyorum çok halsizim bıde bu gece saat 4 ten beri ayaktayım uyku tutmadı neden bilmiyorum gözlerim pörtlemiş uykusuzluktan

mavi deniz nesli esterya kızlar günaydın nasılsınız ben çok halsizim bu sabah senağlama

günaydın, karakızz ben de uyuyamıyorum, 1 gibi yatıp 5 gibi kalkıyorum, alışveriş yapmaya gidecektim, eşimle birlikte çıktık, kahvaltı yaptık ama o kadar yorgundum ki geri döndüm evebenneyaptımki

günaydın, karakızz ben de uyuyamıyorum, 1 gibi yatıp 5 gibi kalkıyorum, alışveriş yapmaya gidecektim, eşimle birlikte çıktık, kahvaltı yaptık ama o kadar yorgundum ki geri döndüm evebenneyaptımki

sanırım normal bu yorgunluk bide havalarda tuhaf gece 4 te kalktık o saatten beride uyumuyorum şuanda zaten işyerindeyim bugün nasıl akşam olur bilmem artık sende evde dinlen yorma kendini yat uyu tatlım

sanırım normal bu yorgunluk bide havalarda tuhaf gece 4 te kalktık o saatten beride uyumuyorum şuanda zaten işyerindeyim bugün nasıl akşam olur bilmem artık sende evde dinlen yorma kendini yat uyu tatlım
evdeyim evdeyim, kırdım okulu da :dilcikar: iyice yorulsun gözlerim, datlı datlı uyuycam :jeyyar:

evdeyim evdeyim, kırdım okulu da :dilcikar: iyice yorulsun gözlerim, datlı datlı uyuycam :jeyyar:

ayyyy ne güzelll benim yerimede uyu bol bol ben pazar gününü iple çekiyorum inan tüm gün uyumak için sabırsızlanıyorum heleki sabahları geç kalkmak off off hamileyken çalışmak ne zormuş meğer :çok üzgünüm:

günaydın kızlar evet gebe olupta çalışmak zor gerçekten...allah hepimizin yardımcısı olsun...doruk üüzldüm gerçekten rabbim hakkında hayırlısını versin....pamuk prenses tebrik ederim ikiz demek allah bagışlasın ...kızlar ben biraz daha iyiyim bugün düne göre ama ara ara yine bulantılar geliyor geri...

X