2009 Kasm Anneleri

sorma cicim yaa hiç giycek kıyafet kalmamıştı dün sonunda yaptım ütüleri ama kaç saat sürdü yaaa -tatlicadiarzu- tüm akşam ona gitti

al kartanesi canım nasıl rahat edeceksen..ya bana terzi arkadaşım kot pantalonların belıne lastık dikiyoruz dedi ama bakalım bi tane secip bende götürcem ama 2hafta daha beklııım...

Kartanem hoşgeldim Annem bir Melek sende canım yanlız pantalonlarına lastik diktireceksinde sonra kilolar gittiğinde yine o pantalonlar lazım oluyor bence onları hiç elleme.Ben böyle uzun gördüğünüz tuniklerin altına birde tayt aldım heleki evde deymeyin keyfime öyle rahatki.Dışarıdada tuniklerle oldukça şık görünüyor tavsiye ederim sizlerede.

benimde ütüm var kaç akşamdır ütüleyecem bu sefer diyorum sonra yine oturuyorum valla giyecek kıyafette kalmadı neredeyse......beli lastikli artık hepimizi alması şart oldu kızlar nerden baksanaız 2 ayımız bitti hemen hmen hepimizi zaten 3 ay bitiminde göbek büyüme ye başlıyor yavaş yavaş...bende hafta sonunu bekliyorum...evde bir atne var zaten beli ayarlamalı olanlardan yani 9 aydad giyilebileceklerde siyah kumaş kapri gibi kısa az daha havalar ısınsa babetle giymeye başlayacam ...

benimde cnm sıkıldı başımda agrıyor yine mesi bitsede çıksam diye can atıyorum valla..

demı yaa tayt çok tatlı durur tunıklerin altınaaa.bakalım gezmek lazım benım bol kıyafetlerim var severim öyle kıyafetleri...

benim zaten öle üst kıyafetlerim vardı elbise tunik ama alttakiler de sorun var
ben netten bakmıştım çok hoş böle beli likralı gibi göbek büyüdükçe o da büyüyo onlardan bulursam alıcam

ya kızlar benım böyle önünde bebek resimleri yada bebekle ilgili esprili hamıleler için t-shirtler var ya hiç gördünüz mü nerelerden bulunabılır kı

kızlar merhaba
benım kadar kotu olanınız varmı acaba
bende kusma,mıde bulantısı,halsızlık var.
sankı ıcım cekılıyo gıbı ıse gıdemıyorumm.
bıde fena ishal oldum dr un sekreterı ıle konustum
bana donecekler beklıyorumm
bıde mıdem hıc bısı almıyooo
sabahtan berıdır 1 sımıtle duruyorum kızlar

geçmiş olsuun canım yaa
ishal varsa hemen koş dr.a ihmal etme
bişey de yiyememişsin

ya kızlar benım böyle önünde bebek resimleri yada bebekle ilgili esprili hamıleler için t-shirtler var ya hiç gördünüz mü nerelerden bulunabılır kı

canım google e ebru hamıle gıyım de cıkıyo.yerı bakırkoyde super hamıle kıyaetlerı ve
espirili tişortler var

canım esprili tişörtlerden ebrumaternity mağazasında var netten bak istersen

Hmm Annem bir melek canım bir bakayım onlardan resimleri çok gördüm nette kendim bile ekledim ama satılan yeri bulabilirmiyim bakalım araştırayım bi

İnci su tatlım 5+5 tesin hiç birşey yemeyip yattığım zamanlarda şuan daha iyiyim ama inanın dikkat ediyorum henüz hiç tatlı yemedim midemi ağrıtan herşeyden uzak duruyorum ve bulandıran tek çaresiz kokular oda evde rahatım kullanmıyorum ama inanın o dönemle bu dönem farklı dahada rahatlayacağıma inanıyorum çok cici bir hamilelik dönemi geçecek inşl

sanırım ebru maternty diye bir site var oarada esprili eglenceli kıyafetlerin arasında görmüştüm genelde o tür o bluzlar gebe kıyafetleri satılan yerlerde oluyor valla ank.da duymuştum vardı diye eşimin kuzeni demişti ama aklıma gelmedi yeri kızılayda diye duydum bulursam gidip bakacam bende..

bir sürü söyleyen olmuş ben sayfayı yenileyemedigim için göremedim..cnm geçmiş olsun bende geçen hafta sonu dedigini gibi idim başa grısıda vardı ama ishal yoktu..mutlaka doktora git belki serum falan almanı isteyebilir..gerçi ishaline ne der bilmem ama ..

Son düzenleme:

canım geçmiş olsunn....inş hemencecık iyileşirsin canım ama ihmal etme hiç doktorla görüş en kısa zamanda.
vereceğiniz adreslere bakacağım şimdi sağolun kızlar

Selam kızlar, ben de ilk zamanlarda yazmıştım buraya ama sonra işten güçten vakit bulamadım.
Bugün 8+5 olduk biz de teyzeleri. Allah'a şükür hiç bir problemim yok. Ne mide bulantısı ne kabızlık. Göbeğim büyüdü sadece. Pantolonların beli sıkmaya başladı yavaştan. Ama çok zevkli git gide büyüdüğünü gözlemek. Ah bir de içimizde kıpırtılarını hissetmeye başlasak.

ayy ayy buldum o siteyi canlarım ne tatlılar ama göbiş çıkmaıs lazım bayağıki espri yerini bulsun naniknanik sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…