2009 Kasm Anneleri

Kızlar iyi geceler, bilgisayarım çökmüştü anca fırsat buldum da kurdum. Okudum kabaca, nurhayat gözün aydın canım,
ben dünden beri daha iyiyim bugün okula gittim, vizelere 2 hafta kaldı, bi dünya proje birikmiş, hocaların nazı da cabası.
Neyse artık başedicez, son gittiğimde doktorum bulantı ilacını değiştirmişti, sanırım o iyi geldi. Dün ve bugün birer tane aldım, sabah bulantıları ve kusmaları devam ediyor ama öğleden sonra sadece bulantı kalıyor.
En erken bende başlamıştı (nazar değmesin) erkenden de kapatırım inşallah bu iç karartıcı sayfayı :1rolleyes:

Yarın akşam görüşürüz, öpüyorum hepinizi..a.s.

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 30 Mart 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz
29|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı
30|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
31|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|keseciği gördü
32|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
33|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
34|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
35|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü
36|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
37|itek|21|15 şubat | 22 kasım
38|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
39|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| GÜZEL HABERLER BEKLıYO :Saruboceq:

cangum sen yoksun galiba ekle istersen kendini

neslicim nerde okuyosun sen canım son senen falan mı?
allah yardımcın olsun
hem okuyup hem evli olup bi de üstüne çalışmanın zorluğunu bilirim ama hamilelikle nasıl olur düşünemiyorum -tatlicadiarzu-
sürekli uykum var çünkü benim bi de akşama ders çalışmak ooofff allah kolaylık versin

kizlar ben bugun 12 de doppler e gidicem bakacaklar
cunku halen bebegi goremediler 8+6 yim ben bugun.
eger bir umut varsa bekleyecegiz yoksa bu aksam alacaklar bebegi diyemiyorum cunku ortada bebek yok sadece kese var
hepinize saglik saglik saglik mutluluk ve huzur dolu bir hamilelik diliyorum,

Canım dualarım seninle inşallah bebeği görürsünüz ... Allah Yardımcın Olsun.. Ama biliyosunki herşey biz insanlar için..

Kızlar haberler iyi.oktor normal gebelik dedi... Hcg yaptırdım değer ikiye katlamış çok mutlu oldum sırnaşık şey

nurhayat canım bak gördünmü ben sana demiştim hadi gözün aydın canım artık hamileliğin tadını çıkarmaya başlayabilirsin.

esteryacım moralini bozma canım bence bugün göreceksin bebişini inşallah allahın izni ile.

esteryacım senin için bebişin için dua edeceğim allahın izni ile göreceksin inşallahhhh:Saruboceq:

canim uzulmuyorum zaten..
Allahin takdiri buymus
tek uzuldugum nokta yasim 36 tekrar hamile kalsam dogurana kadar 37 :)
fazla olgun bir anne olucam :)
bu arada oglum da olacak 16 yasinda , walla utaniyom kizlar :)

canim uzulmuyorum zaten..
Allahin takdiri buymus
tek uzuldugum nokta yasim 36 tekrar hamile kalsam dogurana kadar 37 :)
fazla olgun bir anne olucam :)
bu arada oglum da olacak 16 yasinda , walla utaniyom kizlar :)

hadi güzelim güzel haberlerini bekliyoruz ama olmasa da ne utanıyon yaşından zaten bi oğlun da varmış o yaşta bebiş sahibi olmanın tadı da başka olur kaydirigubbakcemile2

günaydın güzel hamişler daha kahvaltı yapmadım önce size bakıyim dedim nasıl rahatsızlığı olaan varmı bulantı falan inş herkes sorunsuz bir hamileli geçirir. dün bir şey okudum erken gebelikte 10haftaya kadar bulantı varsa bebek kız bulantı yoksa baş ağrısı varsa erkekmiş bende kokuya hassaiiyet oldu ama istifra olmadı hiç rahatım bu konuda eğlencesine yazdım bi dahaki ay cinsiyet belli olur Rabbim hepimize sağlıklı mutlu akılıı evlatlar versin cinsiyet önemli deil ilk bebeğim:))

canım bendede ara ara bulantılar oluyo gecen hafta daha sıktı mesela ama bu hafta maşallah iyiyim.sağlıklı sıhhatli olsunlarda bebişlerimiz allahın izni ile cinsiyetleri pek önemli değil öyle değilmi canıma.s.

elbette karakızz :) cinsiyet önemli deil ama insan ne olucağını merak ediyor şimdiiden netten bebek kıyafetlerine bakıyorum burda da örgü bölümünde çok güzel patikler yelekler yapmışlar insanın içi gidiyor
öyle güzeller kii......

kızlar günaydın dünden beri int. problem var sürekli kopuyo ara ara girip okuyorum herkez iyi gördüğüm kadarıyla

kız benim hem başım ağrıyor hem şiddetle midem bulanıyor.....bu nedemek peki şimdi................:uhm:CADIARZU:bbo:

bu arada kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrr hepinize günayddıııııınnnnnnnnnnnn...hepinizi öptüüüümmmmmmmmm

günaydın canım hoşgeldin bende kahvaltı tepsimi yanıma aldım hem bakıyorum hem atıştırıyorum
sende iyyisn inş ben cuma günü gördüm bebişimi kalbini dinledik çok heyecanlıı bi kanama yaşamıştım bi çok şey yasaktı yine her şey yasak oyüzden evdeyim 3 hafta sonra gidicem yine hayırlısıı

senin nasıl gidiyo hamilelik

kızlar yaa ben bugün çok kötü bi rüya gördüm aranızda yorumlarını bilen varmı.......çok korkunçtu.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…